SOK kursi peldēšanas un fiziskās sagatavotības treneriem

Latvijas Peldēšanas federācija sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju un ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas “Olimpiskās Solidaritātes” atbalstu rīko tehniskos kursus fiziskās sagatavotības un peldēšanas treneriem “Spēka un fiziskās sagatavotības treniņu plānošana un īstenošana peldēšanas sporta veidos”.

Tehniskos kursus, kas norisināsies š.g. 18.-22. decembrī, vadīs FINA treneru apmācību programmu līdzautors, bijušais ASV peldēšanas izlases, kā arī citu nacionālo komandu treneris Kriss Mārtins (Chris Martin).

 

Tehnisko kursu mērķis ir nostiprināt un pilnveidot fiziskās sagatavotības un peldēšanas treneru teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas augsta līmeņa sportistu speciālo fizisko treniņu plānošanā, vadībā un īstenošanā dažāda vecuma, dzimuma un stila sportistiem. Kursu ietvaros treneriem tiks pasniegtas tādas tēmas kā augstu sasniegumu sportistu fiziskās slodzes plānošanas un īstenošanas teorētiskie aspekti (bioloģiskie, fizioloģiskie raksturojumi, neirozinātnes pamati, emocijas un emocionālā inteliģence), spēka un izturības treniņu plānošana un programmu sastādīšana, vingrinājumi ūdenī un atlētikas zālē,  pasaules līmeņa atlētu fiziskās sagatavotības programmu analīze, rezultātu plānošana un sagatavošanās nozīmīgākajiem sezonas startiem, kā arī – traumatisma risku mazināšana darbā ar sportistiem.

 

Ņemot vērā lekciju kursa specifiku kā arī to, ka visas kursa nodarbības ir savstarpēji saistītas, pirmkārt, aicinām pieteikties tos peldēšanas trenerus, kuri ir gatavi apmeklēt kursus pilnā apmērā. Tāpat informējam, ka vietu skaits dalībai kursos var tikt ierobežots.

 

LPF juridisko biedru 2 pārstāvjiem dalība kursos – bez maksas. Biedriem, kas dzīvo ārpus Rīgas reģiona, tiks nodrošināta apmaksāta dzīvošana viesnīcā (vieta divvietīgā numurā ar brokastīm).

 

Reģistrācija dalībai kursos līdz 30.11.2019., sūtot pieteikumu uz e-pastu birojs@swimming.lv

QR Code Business Card