Starptautiskā konference peldēšanas treneriem “Aquatic life” (Viļņā)

LPF aicina piedalīties peldēšanas trenerus Starptautiskā konferencē “Aquatic life”, kas norisināsies š.g. 12. jūnijā (Viļņā).

Projektu Nordplus Horizontal “Aquatic Life“ īstenoja Lietuvas bērnu un jauniešu centrs, sadarbība ar partneriem no Norvēģijas, Somijas un Latvijas. Mērķis ir veicināt kvalitatīvu bērnu peldētapmācību, uzlabot drošību pie un uz ūdens, kā arī attīstīt izdzīvošanas prasmes ūdenī. Konferences laikā tiks prezentēti Nordplus Horizontal “Aquatic Life“ projekta rezultāti.

Programmā ir iekļauta gan teorētiskā, gan praktiskā daļa – peldēšanas treneri tiks iepazīstināti ar metodiskajiem ieteikumiem un sniegtas praktiskās nodarbības peldbaseinā.

Lietuvas pārstāvji dalīsies ar labas prakses piemēriem par valstī īstenotajām peldēšanas programmām, izstrādātām bērnu apmācību metodēm, preventīvām iniciatīvām, kā arī sniegs informāciju par uzsāktiem projektiem attiecībā uz bērnu peldētapmācību un drošības vadlīnijām peldbaseinos, un dažādās ūdenstilpnēs.

Visiem dalībniekiem, kuri piedalīsies un veiks praktiskos vingrinājumus baseinā, tiks izsniegti profesionālās pilnveides sertifikāti!

Reģistrēšanās tiešsaistē.

Konferences programma:

 

QR Code Business Card