Stipendiju konkursi talantīgiem un izciliem jaunajiem sportistiem

Sporta jomā talantīgi bērni un jaunieši tiek aicināti pieteikties konkursiem Latvijas izcilnieki un O!Kartes Talantu programma, kurā labākajiem Latvijas jauniešiem ir iespēja iegūt stipendijas turpmākai talanta izkopšanai.

SIA „Maxima Latvija” un A/S „Latvijas mobilais telefons” rīkoto konkursu mērķis ir apbalvot Latvijas talantīgākos jauniešus, kas sasnieguši izcilus rezultātus dažādu jomu vietēja un starptautiska mēroga konkursos, olimpiādēs, sacensībās un citos pasākumos.

Abas šīs iniciatīvas uzsver savu vēlmi motivēt jauniešus attīstīt savas stirpās puses un iedvesmot ikvienu sasniegt izcilus rezultātus, nodrošinot viņiem iespēju neapstāties pie sasniegtā un saņemt stipendijas sava talanta izkopšanai un mērķu īstenošanai. O!Kartes Talantu programmas kopējais stipendiju fonds ir 30 000 latu, savukārt, Latvijas izcilnieku stipendiātu kopējais fonds ir 9 000 latu.

Ja arī Tev ir talants un pēdējā gada laikā esi sasniedzis ievērības cienīgus rezultātus peldēšanas sportā vai mācībās, izmanto šo iespēju un piesakies gan O!Kartes Talantu programmā, gan Latvijas izcilniekos, un varbūt tieši tu kļūsi par vienu no stipendiātiem!

Nenokavē! Pretendentu pieteikšanās Latvijas izcilnieku konkursā ir līdz 22.maijam, bet O!Kartes Talantu programmā – līdz 27.maijam. Sīkāka informācija par konkursu norisi un iesniedzamajiem dokumentiem ir atrodama O!Kartes mājas lapā: www.okarte.lv/talanti un Latvijas izcilnieku mājas lapā: www.latvijasizcilnieki.lv

 

QR Code Business Card