Baltijas valstu čempionāts (II)

Šajā nedēļas nogalē, 22.-23.martā Igaunijas pilsētā Tartu norisināsies Baltijas valstu čempionāts peldēšanā, kurā tiks noskaidroti Baltijas labākie peldētāji jauniešu, junioru un pieaugušo vecuma grupās.

Latviju šajā čempionātā kopumā pārstāvēs 54 sportisti, tai skaitā 21 jaunietis (meitenes: 2004.dz.g. un jaunākas, zēni: 2003. dz.g. un jaunāki), 19 junioru vecuma (meitenes: 2002.-2003. dz.g., zēni: 2001.-2002. dz.g.) sportisti un 14 pieaugušie sportisti.

Divu dienu laikā sportisti katrā vecuma grupā cīnīsies par uzvaru kādā no 30 individuālajām distancēm, kā arī noskaidros labāko komandu stafešu peldējumos un kopvērtējumā. Jāuzsver, ka arī šogad sacensību programmā ir iekļauti A un B fināli 50m un 100m distancēs, savukārt 200m un 400m distancēs būs viens fināls.

Sacensībās pieteikto dalībnieku saraksts un starta protokoli pieejami Swimrankings.net kalendārā

Baltijas valstu čempionāts ir iekļauts FINA atzīto kvalifikācijas sacensību kalendārā normatīvu izpildei 18. FINA Pasaules čempionātam peldēšanā.

Latvijas pieaugušo komandas sastāvs

 

Uzvārds Vārds Dzimšanas gads Pārstāvniecība
Boicovs Jevģenijs 1997 Jelgavas SPS
Bobrovs Daniils 1997 BJSS Rīdzene / ZPN
Feldbergs Ģirts 1993 BJSS Rīdzene / ZPN
Siliņš Jānis Vitauts 2000 Valmieras BSS
Frolovs Andrejs 1995 SK Delfīns
Slišāns Dāvis 2000 SK Delfīns
Puķītis Rinalds 2000 BJSS Rīdzene / ZPN
Novikovs Oļegs 2000 SK Delfīns
Dobrjanska Jana 2001 Jelgavas SPS
Troca Jekaterina 2001 SK Delfīns
Embrekte Zane 1996 BJSS Rīdzene / ZPN
Dūmiņš Emīls 1999 Jelgavas SPS
Vilcāns Pāvels 1990 Ventspils SS “Spars”

Latvijas junioru komandas sastāvs

 

Uzvārds Vārds Dzimšanas gads Pārstāvniecība
Veinbergs Toms 2002 BJSS Rīdzene / ZPN
Markovs Arturs 2001 Ķīpsalas peldbaseins
Priednieks Marko 2001 BJSS Rīdzene / ZPN
Naumovs Kirils 2002 Ķīpsalas peldbaseins
Kahanovičs Rihards 2002 BJSS Rīdzene / ZPN
Audzēvičs Jēkabs 2003 Jelgavas SPS
Rudavs Didzis 2001 Jelgavas SPS
Breģis Dāgs Kristofers 2001 Valmieras BSS
Mortuzāns Emīls Pauls 2002 BJSS Rīdzene / ZPN
Goberga Marija 2002 BJSS Rīdzene / ZPN
Kalniete Meja Anete 2003 Jelgavas SPS
Sisojeva Arina 2002 SK Delfīns
Kurmeleva Polina 2002 SK Delfīns
Griboka Ksenija 2003 SK Delfīns
Kozlova Katrina 2003 SK Delfīns
Lagzdiņa Elīza 2003 Jelgavas SPS
Mālmane Zelma 2003 Valmieras BSS
Staļmakova Vladislava 2003 BJSS Rīdzene / ZPN
Talerčiks Andrejs 2001 Ventspils SS “Spars”

Latvijas jauniešu komandas sastāvs

Uzvārds Vārds Dzimšanas gads Pārstāvniecība
Gorbačovs Nikita 2003 SK Delfīns
Golcvarts Germans 2003 Jelgavas SPS
Ādamsons Kārlis 2003 BJSS Rīdzene / ZPN
Kaktiņš Matīss 2005 Jelgavas SPS
Panfjorovs Kirils 2004 SK Delfīns
Suhanovskis Deniss 2003 BJSS Rīdzene / OSC
Miķelsons Kristaps 2004 Valmieras BSS
Veidemans Germans 2004 SK Delfīns
Zubkovs Boriss 2003 Ķīpsalas peldbaseins
Lieģis Lūka Frederiks 2004 Ķīpsalas peldbaseins
Audzēvičs Pauls 2003 Jelgavas SPS
Gaidamanova Jekaterina 2004 BJSS Rīdzene / ZOL
Grjunberga Ģertrūde 2005 PK Ogre
Savčenko Jelizaveta 2005 Jūrmalas SS
Ozola Elizabete Paula 2004 BJSS Rīdzene / OSC
Sviatkina Alena 2006 BJSS Rīdzene / ZOL
Fersta Elizabete 2004 BJSS Rīdzene / OSC
Babina Marija 2004 BJSS Rīdzene / DSN
Žvīgure Patrīcija 2004 BJSS Rīdzene / OSC
Smirnova Jekaterina 2005 SK Delfīns
QR Code Business Card