Vispārizglītojošo skolu čempionātā uzvar Rīgas 95.vsk.

Šo piektdien, 22. decembrī, Daugavas Sporta nama kompleksā norisinājās Latvijas Vispārizglītojošo skolu čempionāts peldēšanā, kurā pulcējās 3.-6.klašu komandas, lai noskaidroto spēcīgāko komandu 8x50m stafešu peldējumā.

3. klašu vecumā uzvaras laurus plūca Babītes vidusskolas komanda, Siguldas pilsētas un Rīgas 95. vidusskolu trešo klašu komandas.

4. klašu grupā nepārspēti palika Daugavpils 3.vidusskolas audzēkņi, kam sekoja Rīgas Klasiskās ģimnāzijas un Ķekavas vidusskolas bērni

Piektklasniku grupā visai pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dobeles 1. vidusskolas audzēkņi, kas aiz sevis atstāja Rīgas 95. vidusskolas un Jelgavas 4. vidusskolas pārstāvjus, savukārt vecākajā klašu grupā uz goda pljedestāla kāpa tikai rīdzinieki – uzvara 72.vidusskolai, sudrabs Rīgas Hanzas vidusskolai, bet trīnieku noslēdza 95. vidusskolas audzēkņi.

Skolu ieskaitē uzvaru izcīnīja Rīgas 95. vidusskola, kura vienīgā iespēja kāpt uz goda pjedestāla trīs reizes. Uzvarētāji ar peldēšanas treneri Kristīni Sviķi priekšgalā saņēma dāvanu karti peldēšanas inventāra iegādei no LPF oficiālā sadarbības partnera, peldēšanas inventāra un ekipējuma izplatītāja www.waterinstinct.lv

Pirmajā Latvijas Vispārizglītojošo skolu čempionātā peldēšanā, savu dalību četrās vecuma grupās pieteikušas vairāk kā 40 komandas no visiem Latvijas reģioniem – no Daugavpils līdz pat Siguldai. Šis ir pirmais gads, kad Latvijas Peldēšanas federācija, sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi rīko šāda veida sacensības, un jau šobrīd ir skaidrs, ka skolu interese par šāda veida peldēšanas sacensībām ir ļoti liela, tāpēc sacensības tiek plānotas arī turpmāk.

1.-3. vietas ieguvēji katrā vecuma grupā tika apbalvoti ar medaļām un speciālbalvām no sacensību partnera Waterinstinct.lv, savukārt piecas labākās izglītības iestādes, kas iegūs lielāko medaļu kopskaitu visās vecuma grupās, tiks apbalvotas ar dāvanu kartēm peldēšanas inventāra iegādei.

Sacensību sākums – 13:00

Sacensību norises vieta – BJBS Sporta komplekss “Sporta nams “Daugava””, Kr. Barona iela 107

 

QR Code Business Card