Nr  1. Kobiet, 100m dowolny  20 - 94 lat
Nr  2. Mężczyzn, 100m dowolny  20 - 94 lat
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  20 - 94 lat
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  20 - 94 lat
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  20 - 94 lat
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  20 - 94 lat
Nr  7. Kobiet, 50m grzbietowy  20 - 94 lat
Nr  8. Mężczyzn, 50m grzbietowy  20 - 94 lat
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  20 - 94 lat
Nr  10. Mężczyzn, 200m zmienny  20 - 94 lat
Nr  11. Mieszane, 4 x 50m zmienny  KW 100 i starsi
Nr  12. Kobiet, 200m klasyczny  20 - 94 lat
Nr  13. Mężczyzn, 200m klasyczny  20 - 94 lat
Nr  14. Kobiet, 200m grzbietowy  20 - 94 lat
Nr  15. Mężczyzn, 200m grzbietowy  20 - 94 lat
Nr  16. Kobiet, 50m dowolny  20 - 94 lat
Nr  17. Mężczyzn, 50m dowolny  20 - 94 lat
Nr  18. Kobiet, 100m klasyczny  20 - 94 lat
Nr  19. Mężczyzn, 100m klasyczny  20 - 94 lat
Nr  20. Kobiet, 50m motylkowy  20 - 94 lat
Nr  21. Mężczyzn, 50m motylkowy  20 - 94 lat
Nr  22. Kobiet, 100m grzbietowy  20 - 94 lat
Nr  23. Mężczyzn, 100m grzbietowy  20 - 94 lat
Nr  24. Kobiet, 4 x 50m dowolny  KW 100 i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  KW 100 i starsi
Nr  26. Kobiet, 200m motylkowy  20 - 94 lat
Nr  27. Mężczyzn, 200m motylkowy  20 - 94 lat
Nr  28. Kobiet, 400m dowolny  20 - 94 lat
Nr  29. Mężczyzn, 400m dowolny  20 - 94 lat


XXII OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PŁYWANIU MASTERS PUCHAR POLSKI MASTERS
Warszawa, 2. - 3.12.2017


Konkurencja 1
02.12.2017 - 16:00
Kobiet, 100m dowolny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
20 - 24 lat

1. MARKOWSKA-WÓJCIK, Anna 94 KU AZS Uniwersytet Warszawski 1:08.09 446 33.06 35.03

25 - 29 lat

1. DRAB, Magdalena 92 Masters Wisła Kraków 1:00.86 625 29.43 31.43
2. DOBRASIEWICZ, Marlena 88 Warsaw Masters Team 1:07.27 463 32.04 35.23
3. PIETRZAK, Sandra 89 Klub Sportowy MAKO 1:07.70 454 31.45 36.25
4. CHUDEK, Agnieszka 92 Niezrzeszeni 1:14.44 342 34.72 39.72
5. SKUTKIEWICZ, Joanna 90 KS Delfin Gdynia 1:15.33 330 35.75 39.58
6. MURACKA, Justyna 92 Niezrzeszeni 1:18.52 291 36.88 41.64

30 - 34 lat

1. CAMPBELL-ŻEMIER, Veronica 86 Ks Rekin Świebodzice 1:05.90 493 30.85 35.05
2. WALENTA, Katarzyna 85 Toruń Multisport Team 1:06.31 483 31.93 34.38
3. SZCZYPIÓR, Dorota 87 Niezrzeszeni 1:15.78 324 36.37 39.41
4. GODLEWSKA, Agnieszka 84 UKP Polonia 1:16.93 309 34.95 41.98
5. DĄBROWSKA, Anna 87 Klub Sportowy MAKO 1:22.41 252 38.02 44.39
6. SZYMAŃSKA, Katharina 85 Warsaw Masters Team 1:26.67 216 42.06 44.61

35 - 39 lat

1. GOŁĘBIOWSKA, Joanna 82 Warsaw Masters Team 1:02.24 585 29.72 32.52
Wynik lepszy od Rekordu Polski Masters w kat. C
2. DUDA, Anna 81 Rmks Rybnik 1:04.49 526 30.35 34.14
3. MICHALIK, Dominika 79 MASTERS BIAŁYSTOK 1:05.22 508 31.37 33.85
4. BERESCIUK, Agnieszka 82 iSWIM MASTERS BIAŁYSTOK 1:14.12 346
5. MAZURKIEWICZ, Agnieszka 82 Warsaw Masters Team 1:19.68 278 37.28 42.40
6. ANDRUSZKIEWICZ, Ada 79 Klub Sportowy MAKO 1:20.94 266 37.70 43.24
7. ZARZECZNA, Agnieszka 79 Klub Sportowy MAKO 1:29.89 194 41.61 48.28
8. KAZIMIERCZAK, Monika 81 Bractwo Pływackie BGK 1:31.18 186 41.16 50.02
9. SKIBA, Beata 78 Tri Sig Novum 1:31.61 183 40.05 51.56
10. SOPOLIŃSKA, Emilia 80 Swimmers St. Pływackie 1:32.45 178 42.55 49.90
11. DREJKA, Agnieszka 78 Sikret Gliwice 1:33.26 173 41.79 51.47
12. ĆWIK, Paulina 81 Go-Swim Masters Team Wilanów 1:37.11 154 42.74 54.37

40 - 44 lat

1. PRANCKEVICIENE, Jurate 75 Torpedos 1:16.01 321 35.34 40.67
2. DVARTSOVA, Olga 74 Niezrzeszeni 1:22.42 252 35.31 47.11

45 - 49 lat

1. FRĄCZEK, Izabela 70 Korona Kraków Masters 1:07.50 458 31.74 35.76
2. GADLIAUSKIENE, Renata 72 Kauno Takas 1:14.14 346 34.78 39.36
3. MENDEL, Beata 72 Niezrzeszeni 1:30.91 187 41.48 49.43

50 - 54 lat

1. SULIMOVA, Olga 65 Pregel Kaliningrad 1:30.20 192 43.21 46.99

55 - 59 lat

1. TITOVA, Irina 61 Pregel Kaliningrad 1:17.28 305 37.28 40.00
2. ZAGAŁA, Joanna 59 Sikret Gliwice 1:25.38 226 42.09 43.29

65 - 69 lat

1. ERNST, Maria 48 Niezrzeszeni 1:39.27 144 43.69 55.58
2. BRENDLER, Barbara 50 Weteran Zabrze 1:39.59 142 46.50 53.09
3. SZEMBERG, Anna 49 Warsaw Masters Team 1:58.49 84 54.43 1:04.06


<< TOP >>
Konkurencja 2
02.12.2017 - 16:09
Mężczyzn, 100m dowolny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
20 - 24 lat

1. RYBAK, Konrad 97 Go-Swim Masters Team Wilanów 57.71 537 27.43 30.28
2. SIEWIERA, Piotr 94 Stowarzyszenie Przyjaciół Pływ 1:02.59 420 29.42 33.17
3. KORDOWSKI, Kamil 97 Toruń Multisport Team 1:03.91 395 32.24 31.67

25 - 29 lat

1. RĘBAS, Igor 89 Warsaw Masters Team 56.61 569 26.52 30.09
2. MANFREDI, Luca 91 KU AZS Uniwersytet Warszawski 57.38 546 27.30 30.08
3. SHUTSEYEU, Aliaksandr 89 AquaStars 58.58 513 27.93 30.65
4. OGŁOBLIN, Adam 89 Drużyna TVN 1:02.21 428 29.25 32.96
5. BARTKOWIAK, Karol 88 Max Masters 1:02.28 427 29.57 32.71
6. BISTRON, Alan 89 Niezrzeszeni 1:18.24 215 34.45 43.79

30 - 34 lat

1. KORZENIOWSKI, Paweł 85 Legia Warszawa 50.84 785 24.69 26.15
2. WASZKEWICZ, Andrzej 83 Swimmpower Prague 56.84 562 27.56 29.28
3. GOŁEMBIEWSKI, Andrzej 86 Toruń Multisport Team 59.15 498 28.43 30.72
4. PFITZNER, Jan 86 Warsaw Masters Team 59.85 481 28.31 31.54
5. FIADOTOU, Mikalai 87 AquaStars 1:00.51 465 28.78 31.73
6. ŻEMIER, Filip 84 Ks Rekin Świebodzice 1:03.02 412 28.91 34.11
7. BEDNARZ, Mateusz 83 Warsaw Masters Team 1:03.69 399 31.06 32.63
8. ROSŁANOWSKI, Adam 85 Niezrzeszeni 1:08.17 325 32.25 35.92
9. SKRZYDŁO, Jarosław 83 Niezrzeszeni 1:12.69 268 33.31 39.38
10. KARASEK, Maciej 83 Warsaw Masters Team 1:13.86 256 35.72 38.14
11. KUCHERIAVYI, Viktor 86 Niezrzeszeni 1:14.46 250 33.96 40.50
12. DYLEGOWSKI, Krzysztof 87 Kuźnia Triathlonu 1:19.62 204 37.27 42.35
13. GOGOL, Krzysztof 86 Warsaw Masters Team 1:22.12 186 38.56 43.56
14. SZMANIA, Marcin 84 Max Masters 1:24.19 172 37.75 46.44
15. SWIANIEWICZ, Antoni 85 Niezrzeszeni 1:31.28 135 42.06 49.22
16. JANKOWSKI, Damian 86 Triclub 1:33.27 127 44.09 49.18

35 - 39 lat

1. JULIAN AGUILAR, Daniel 82 Warsaw Masters Team 59.58 488 28.94 30.64
2. RYBKO, Volodymyr 79 Euro-Lviv MSC 1:00.98 455 29.67 31.31
3. REKOWSKI, Jan 78 Swimmers St. Pływackie 1:01.15 451 29.07 32.08
4. MATRAS, Tomasz 81 Klub Sportowy MAKO 1:04.49 384 30.03 34.46
5. JABŁOŃSKI, Michał 80 Warsaw Masters Team 1:07.42 336 31.62 35.80
6. CHMIELEWSKI, Piotr 78 Warsaw Masters Team 1:09.28 310 32.67 36.61
7. KAMIANCHUK, Dzmitry 80 AquaStars 1:09.70 304 31.51 38.19
8. KOTOWSKI, Maciej 78 Niezrzeszeni 1:12.47 271 34.78 37.69
9. KIEŻUN, Piotr 80 Klub Sportowy MAKO 1:13.70 257 34.45 39.25
10. KOZYSA, Maciej 81 Niezrzeszeni 1:16.29 232 35.32 40.97
11. WARAKOMSKI, Zbyszek 81 Niezrzeszeni 1:16.93 226 35.52 41.41
12. STANICKI, Mateusz 78 Warsaw Masters Team 1:18.64 212 36.06 42.58
13. PONIATOWSKI, Krzysztof 79 Warsaw Masters Team 1:19.20 207 36.61 42.59
14. GORVAT, Ivan 78 Niezrzeszeni 1:22.70 182 36.91 45.79
15. JAJECZNIK, Konrad 79 Niezrzeszeni 1:26.28 160 42.32 43.96
16. SENGER, Robert 82 Niezrzeszeni 1:29.11 145 40.33 48.78

40 - 44 lat

1. KANDRASIUK, Uladzimir 73 AquaStars 1:02.31 426 29.90 32.41
2. ĆWIKŁA, Konrad 75 MASTERS Lublin 1:04.08 392 29.48 34.60
3. ŻÓŁTOWSKI, Daniel 75 Warsaw Masters Team 1:04.63 382 30.51 34.12
4. OSTROWSKI, Bartosz 77 Warsaw Masters Team 1:05.77 362 31.29 34.48
5. ROGOSZ, Paweł 76 Warsaw Masters Team 1:06.15 356 32.25 33.90
6. HORBUS, Aliaksandr 76 AquaStars 1:06.38 352 31.36 35.02
7. SZYMAŃSKI, Sebastian 74 START Wrocław 1:08.42 322 32.19 36.23
8. RYBIŃSKI, Łukasz 75 Warsaw Masters Team 1:10.46 295 32.71 37.75
9. PAWŁOWSKI, Radosław 76 Warsaw Masters Team 1:10.85 290 32.09 38.76
10. MAZUREK, Marcin 76 Niezrzeszeni 1:13.28 262 33.72 39.56
11. TRZĘSICKI, Andrzej 75 Niezrzeszeni 1:15.96 235 34.76 41.20
12. MARKOWSKI, Bartek 77 iSWIM MASTERS BIAŁYSTOK 1:16.70 228 35.32 41.38
13. BUDEK, Robert 74 Warsaw Masters Team 1:18.48 213 36.63 41.85
14. DYMICKI, Michał 75 Bractwo Pływackie BGK 1:20.42 198 37.89 42.53
15. MARKOWSKI, Dominik 76 Klub Sportowy MAKO 1:25.80 163 37.95 47.85

45 - 49 lat

1. OBIEDZIŃSKI, Paweł 69 IKS Konstancin 1:01.85 436 29.20 32.65
2. BAR, Wiesław 70 Niezrzeszeni 1:04.94 376 30.45 34.49
3. RYBARCZYK, Michał 70 Ursynów Masters 1:05.92 360 32.01 33.91
4. HERCZUK, Łukasz 71 Swimmers St. Pływackie 1:09.58 306 31.86 37.72
5. BEDNARCZYK, Paweł 69 Niezrzeszeni 1:09.85 302 31.51 38.34
6. WIECZOREK, Robert 72 Niezrzeszeni 1:11.30 284 30.32 40.98
7. KWIATKOWSKI, Tomasz 69 Niezrzeszeni 1:11.67 280 33.92 37.75
8. GREGORCZUK, Jacek 72 Barracuda Białystok 1:12.77 267 34.95 37.82
9. STOPKA, Wojciech 68 Klub Sportowy MAKO 1:24.86 168 37.44 47.42
10. TICHY, Rafał 69 Warsaw Masters Team 1:25.21 166 39.32 45.89
11. KOWALCZYK, Tomasz 72 Triclub 1:25.76 163 40.05 45.71
12. JANIK, Jacek 68 Masters Krasnik 1:26.61 158 41.21 45.40
13. JENEK, Sławomir 70 Max Masters 1:35.01 120 46.82 48.19
14. GASPARSKI, Piotr 72 Triclub 1:36.34 115 44.49 51.85
15. ŁAZARZ, Jacek 69 Niezrzeszeni 1:48.41 81 46.21 1:02.20

50 - 54 lat

1. ŻMIEJKO, Wojciech 63 Niezrzeszeni 1:04.05 392 30.66 33.39
2. KRASAUSKAS, Vilmantas 64 Torpedos 1:05.05 375 31.58 33.47
3. NOWAKOWSKI, Jacek 66 Warsaw Masters Team 1:10.87 290 33.18 37.69
4. CZAKWIN, Dariusz 65 MASTERS BIAŁYSTOK 1:18.50 213 38.82 39.68
5. KRZEKOTOWSKI, Piotr 66 niezrzeszony Oleśnica 1:33.13 127 42.81 50.32
6. PALUSZAK, Zbigniew 67 Go-Swim Masters Team Wilanów 1:40.76 100 47.45 53.31
7. SOBCZAK, Krystian 66 Max Masters 1:50.70 76 52.73 57.97
8. GRZELAK, Michał 63 Niezrzeszeni 1:52.35 72 52.34 1:00.01

55 - 59 lat

1. MADEJ, Leszek 60 Warsaw Masters Team 1:00.32 470 29.42 30.90
2. WARCHOŁ, Wojciech 61 Niezrzeszeni 1:02.69 418 30.63 32.06
3. CIS, Andrzej 60 Masters Krasnik 1:14.46 250 35.08 39.38
4. BĄK, Zdzisław 61 Masters Krasnik 1:15.79 237 36.01 39.78
5. GRIADUNOV, Andrey 59 Niezrzeszeni 1:20.76 195 37.19 43.57
6. CZUPRYN, Wojciech 58 Warsaw Masters Team 1:27.12 156 40.42 46.70
7. RĄPAŁA, Leszek 62 UKS Gos Raszyn 1:27.22 155 42.69 44.53
8. SUTOWSKI, Robert 59 Warsaw Masters Team 1:29.19 145 41.42 47.77
9. CHARYTONIUK, Wojciech 61 Białostockie Stowarzyszenie Pł 1:40.41 101 47.03 53.38
10. KACPROWICZ, Sławek 58 Niezrzeszeni 2:29.91 30 1:06.73 1:23.18

60 - 64 lat

1. WARCHOŁ, Mirosław 53 Warsaw Masters Team 1:05.38 369 31.41 33.97
2. TWARDYSKO, Stanisław 56 Sikret Gliwice 1:18.69 211 36.51 42.18
3. GAWRYLUK, Mirosław 53 Barracuda Białystok 1:37.42 111 46.66 50.76
4. MICHALCZYK, Jerzy 56 Masters Krasnik 1:41.16 99 46.58 54.58
5. DELIKAT, Jerzy 53 Niezrzeszeni 1:57.96 62 53.68 1:04.28
6. KACPROWICZ, Leszek 55 Niezrzeszeni 1:58.99 61 53.86 1:05.13

70 - 74 lat

1. MACIEJCZYK, Zbigniew 47 UTW"Masters" Zgierz 1:18.91 210 36.48 42.43

75 - 79 lat

1. KISZKO, Leonard 42 Niezrzeszeni 1:46.37 85 49.96 56.41


<< TOP >>
Konkurencja 3
02.12.2017 - 16:32
Kobiet, 50m klasyczny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
25 - 29 lat

1. GRZESZCZUK, Joanna 91 AZS Warszawski Uniwesytet Medy 36.35 533

30 - 34 lat

1. CAMPBELL-ŻEMIER, Veronica 86 Ks Rekin Świebodzice 37.89 470
2. MODZELAN, Karolina 86 Uks Delfin Legionowo 40.55 384
3. MAGDALENA, Stachowska 85 Ks Rekin Świebodzice 42.03 345

35 - 39 lat

1. GOŁĘBIOWSKA, Joanna 82 Warsaw Masters Team 35.82 557
Wynik lepszy od Rekordu Masters w kat C
2. MARCHUK, Maryna 78 Euro-Lviv MSC 43.08 320
3. ZARZECZNA, Agnieszka 79 Klub Sportowy MAKO 46.72 251

40 - 44 lat

1. JARECKA-SKORYKOW, Monika 74 Warsaw Masters Team 41.88 348
2. KOWALSKA-GRZEJDA, Anna 74 Niezrzeszeni 46.73 251
3. OSTROWSKA, Karolina 75 Warsaw Masters Team 55.23 152
4. GOROCKIEWICZ, Sylwia 75 Mks Aquatic Gubin 55.99 145
5. WIŚNIEWSKA-STODOLNA, Patrycja 76 Niezrzeszeni 59.56 121

45 - 49 lat

1. BALAJCZA, Timea 71 Warsaw Masters Team 42.72 328
2. WNUK, Anna 68 Warsaw Masters Team 55.70 148

50 - 54 lat

1. OLSZEWSKA, Edyta 64 Warsaw Masters Team 41.90 348
2. PETECKA, Maria 67 Motyl Senior Mosir Stalowa Wol 46.73 251
3. SULIMOVA, Olga 65 Pregel Kaliningrad 53.47 167

55 - 59 lat

1. STĘPIEŃ, Ewa 62 UTW"Masters" Zgierz 40.76 378
2. ZAGAŁA, Joanna 59 Sikret Gliwice 51.82 184
3. DĄBROWSKA, Zofia 58 Sikret Gliwice 52.41 177

60 - 64 lat

1. KRUPIŃSKA, Anna 53 Mks Aquatic Gubin 50.97 193
2. SEROŻYŃSKA, Lucyna 55 Toruń Multisport Team 57.43 135
3. DEMBECKA, Rusłana 57 Klub Sportowy Warta Poznań 57.89 132

65 - 69 lat

1. ŁUTOWICZ, Maria 50 TS Olimpia Poznań 53.52 167
2. MAZETIENE, Aldona 48 Torpedos 58.08 130
3. DRUŻYŃSKA, Genowefa 51 Weteran Zabrze 59.55 121


<< TOP >>
Konkurencja 4
02.12.2017 - 16:36
Mężczyzn, 50m klasyczny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
20 - 24 lat

1. PERL, Michał 96 Uks Delfin Legionowo 29.97 685
2. ŻBIKOWSKI, Krzysztof 97 Uks Delfin Legionowo 30.51 649
3. SZYMAŃSKI, Mateusz 96 Hasten 36.27 386

25 - 29 lat

1. SAFROŃCZYK, Piotr 88 Klub Sportowy MAKO 29.40 725
2. MIKOŁAJEWSKI, Mariusz 90 Legia Warszawa 30.02 681
3. MANFREDI, Luca 91 KU AZS Uniwersytet Warszawski 34.20 461
4. JĄKALSKI, Tomasz 88 Warsaw Masters Team 35.96 396
5. ŁUKASZ, Grochowski 91 Go-Swim Masters Team Wilanów 38.60 320
6. BASAVETS, Aliaksei 90 AquaStars 42.01 248

30 - 34 lat

1. KOZAK, Stanisław 86 Warsaw Masters Team 31.80 573
2. PORADA, Tomasz 83 Warsaw Masters Team 33.20 503
3. SIEŃKO, Michał 87 AZS Warszawski Uniwesytet Medy 33.44 493
4. PFITZNER, Jan 86 Warsaw Masters Team 38.00 336
5. STORTZ, Piotr 86 Bractwo Pływackie BGK 39.33 303
6. KUFFEL, Piotr 85 Bractwo Pływackie BGK 41.44 259
7. MORARU, Andrii 85 Odessa Aqua Masters 45.08 201
8. ROSŁANOWSKI, Adam 85 Niezrzeszeni 45.66 193
9. SZMANIA, Marcin 84 Max Masters 45.90 190
10. KRUPIŃSKI, Paweł 87 Mks Aquatic Gubin 50.05 147

35 - 39 lat

1. WITKOWSKI, Paweł 81 Warsaw Masters Team 32.44 540
2. JAGIEŁŁO, Waldemar 79 UTW"Masters" Zgierz 32.58 533
3. EISAKS, REINIS 82 Swimming club “Ķīpsala” 32.60 532
4. PONNIK, Yury 80 Ambasada Rosji 34.69 441
5. MALAHOVSKIS, RAIMONDS 79 Swimming club “Ķīpsala” 35.43 414
6. LIS, Roman 79 Swimmers St. Pływackie 39.11 308
7. KOZYSA, Maciej 81 Niezrzeszeni 39.31 303
8. JURKOWSKI, Tomasz 78 Klub Sportowy MAKO 39.57 297
9. PIĄTKOWSKI, Piotr 81 Niezrzeszeni 44.00 216
10. WICHNIAREK, Daniel 80 Max Masters 44.69 206
11. KAŁUŻYŃSKI, Wojciech 80 Warsaw Masters Team 45.92 190

40 - 44 lat

1. PAWŁOWSKI, Bartłomiej 75 Warsaw Masters Team 35.80 401
2. VEDERNYIKOV, Miroszlav 73 Niezrzeszeni 37.17 359
3. BIELSKI, Dymitr 77 Chubynski bobry 37.29 355
4. RYBIŃSKI, Łukasz 75 Warsaw Masters Team 39.68 295
5. MAZUREK, Marcin 76 Niezrzeszeni 41.10 265
6. PAWŁOWSKI, Radosław 76 Warsaw Masters Team 42.65 237
7. TRZĘSICKI, Andrzej 75 Niezrzeszeni 42.75 236
8. MALEC, Tomasz 76 Niezrzeszeni 1:05.89 64

45 - 49 lat

1. BRAGIN, Vladislav 71 Swimmpower Prague 29.97 685
2. KUZOVKOV, Serhiy 72 Niezrzeszeni 38.33 327
3. MATYSZCZAK, Jacek 70 TS Olimpia Poznań 38.80 315
4. MATYSZEWSKI, Grzegorz 71 Warsaw Masters Team 39.09 308
5. PAPROCKI, Dariusz 70 Warsaw Masters Team 39.20 306
6. WĘGŁOWSKI, Marcin 68 Niezrzeszeni 43.63 222
7. WIECZOREK, Robert 72 Niezrzeszeni 44.37 211
8. JANIK, Jacek 68 Masters Krasnik 47.90 167
9. ZABŁOŃSKI, Arek 69 Bractwo Pływackie BGK 48.08 165
10. ŁAZARZ, Jacek 69 Niezrzeszeni 55.64 107

50 - 54 lat

1. EZHKOV, Vadim 65 Pregel Kaliningrad 37.48 350
2. CYBERTOWICZ, Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 37.67 344
3. KOŚMIDER, Jan 66 UKS Victoria Józefów 38.09 333
4. BRIGGS, Sean 66 Klub Sportowy MAKO 41.43 259
5. RYBICKI, Maciej 63 Legia Warszawa 42.87 234
6. POGORZELSKI, Marek 66 Bractwo Pływackie BGK 43.79 219
7. RESZKE, Sławomir 63 Niezrzeszeni 43.89 218
8. RUDZIŃSKI, Michał 66 Warsaw Masters Team 44.45 209
9. ADAMOWICZ, Pawel 67 Klub Sportowy MAKO 45.01 202
10. PALUSZAK, Zbigniew 67 Go-Swim Masters Team Wilanów 51.86 132
11. SZAŁKOWSKI, Janusz 64 Swimmers St. Pływackie 54.94 111

55 - 59 lat

1. MEDVEDIEV, Igor 62 NoStars 32.95 515
2. SZEWCZAK, Andrzej 59 MASTERS BIAŁYSTOK 43.80 219
3. WICIŃSKI, Wojciech 62 Niezrzeszeni 46.41 184
4. KORPETTA, Wojciech 59 K.S.niezrzeszeni.pl 46.47 183
5. CHARYTONIUK, Wojciech 61 Białostockie Stowarzyszenie Pł 59.31 88
DYSKW. KACPROWICZ, Sławek 58 Niezrzeszeni 1:02.78
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

60 - 64 lat

1. SYPNIEWSKI, Andrzej 57 TMA Barracuda Kalisz 41.42 259
2. GAWRYLUK, Mirosław 53 Barracuda Białystok 53.22 122

65 - 69 lat

1. NOWAK, Michał 52 Warsaw Masters Team 37.43 351
2. WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 49 UTW"Masters" Zgierz 42.69 237
3. SZUFARSKI, Andrzej 52 Toruń Multisport Team 52.03 130
4. TOMASZEWSKI, Krzysztof 50 Warsaw Masters Team 1:02.56 75
5. BOBOLI, Jan Maciej 48 Gdynia Masters 1:02.99 73

75 - 79 lat

1. ZHUKOV, Volodymyr 42 Odessa Aqua Masters 45.31 198
2. GOLIK, Janusz 41 MUKS Lider Chełm 46.87 179
3. SKWARŁO, Andrzej 39 Gdynia Masters 47.17 175


<< TOP >>
Konkurencja 5
02.12.2017 - 16:48
Kobiet, 100m motylkowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
25 - 29 lat

1. NOWACKA, Dominika 91 AZS Warszawski Uniwesytet Medy 1:17.57 365 34.52 43.05
2. CHUDEK, Agnieszka 92 Niezrzeszeni 1:29.86 235 40.13 49.73

30 - 34 lat

1. GAJDUS, Marianna 86 Warsaw Masters Team 1:24.97 278 38.80 46.17
2. MATLAK, Ewa 84 Warsaw Masters Team 1:26.45 264 39.10 47.35
3. JAHNZ, Karolina 84 Ks Rekin Świebodzice 1:28.74 244 38.97 49.77
4. DĄBROWSKA, Anna 87 Klub Sportowy MAKO 1:37.21 185 45.23 51.98
5. SZYMAŃSKA, Katharina 85 Warsaw Masters Team 1:48.92 132 49.25 59.67
6. SULIK, Agnieszka 86 Warsaw Masters Team 1:54.46 113 51.32 1:03.14

35 - 39 lat

1. DUDA, Anna 81 Rmks Rybnik 1:10.69 483 32.83 37.86
2. MICHALIK, Dominika 79 MASTERS BIAŁYSTOK 1:14.39 414 34.61 39.78

40 - 44 lat

1. STEFANOWSKA, Agnieszka 74 iSWIM MASTERS BIAŁYSTOK 1:49.20 131 46.33 1:02.87

45 - 49 lat

1. GADLIAUSKIENE, Renata 72 Kauno Takas 1:43.84 152 42.48 1:01.36
2. CYLWIK-ROKICKA, Dorota 70 Białostockie Stowarzyszenie Pł 1:58.92 101 50.62 1:08.30

55 - 59 lat

1. MRÓZ, Urszula 62 UTW"Masters" Zgierz 1:26.33 265 40.63 45.70

60 - 64 lat

1. SZCZYGIELSKA, Elżbieta 53 Niezrzeszeni 2:13.70 71 59.73 1:13.97


<< TOP >>
Konkurencja 6
02.12.2017 - 16:53
Mężczyzn, 100m motylkowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
20 - 24 lat

1. KORDOWSKI, Kamil 97 Toruń Multisport Team 1:17.57 264 36.49 41.08

25 - 29 lat

1. LAZUKA, Yauheni 89 AquaStars 1:02.40 508 28.09 34.31

30 - 34 lat

1. LIS, Łukasz 86 Triclub 1:06.09 428 30.38 35.71

35 - 39 lat

1. ŻEMIER, Karol 82 Ks Rekin Świebodzice 1:05.39 442 29.56 35.83
2. JABŁOŃSKI, Michał 80 Warsaw Masters Team 1:14.63 297 34.02 40.61
3. PONIATOWSKI, Krzysztof 79 Warsaw Masters Team 1:37.77 132 43.44 54.33
4. STANICKI, Mateusz 78 Warsaw Masters Team 1:38.88 127 40.10 58.78

40 - 44 lat

1. KACZMAREK, Marcin 77 Legia Warszawa 58.55 616 27.43 31.12
2. BERWECKI, Arkadiusz 73 Motyl Senior Mosir Stalowa Wol 1:02.15 515 28.74 33.41
3. MARKOWSKI, Hubert 76 Niezrzeszeni 1:10.33 355 32.37 37.96

45 - 49 lat

1. LISZKOWSKI, Wojciech 72 Korona Kraków Masters 1:09.09 374 31.33 37.76
2. PUZAN, Aliaksandr 72 Zubr 1:12.20 328 33.12 39.08
3. PIŁATOWICZ, Maciej 71 IKS Konstancin 1:22.58 219 37.45 45.13

50 - 54 lat

1. OLEKSÓW, Donat 67 Niezrzeszeni 1:37.30 134 42.60 54.70
2. SZCZYGIEŁ, Zbigniew 65 Białostockie Stowarzyszenie Pł 1:58.80 73 54.40 1:04.40

55 - 59 lat

1. SUTOWSKI, Robert 59 Warsaw Masters Team 1:51.62 88 52.18 59.44

60 - 64 lat

1. MICHALCZYK, Jerzy 56 Masters Krasnik 2:04.33 64 55.91 1:08.42
2. WASIUK, Janusz 53 Masters Krasnik 2:08.99 57 57.87 1:11.12


<< TOP >>
Konkurencja 7
02.12.2017 - 16:58
Kobiet, 50m grzbietowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
20 - 24 lat

1. PETRYSZYN, Katarzyna 94 AZS WUM 32.72 565
2. MARKOWSKA-WÓJCIK, Anna 94 KU AZS Uniwersytet Warszawski 38.61 344

25 - 29 lat

1. BOCHYŃSKA, Sonia 90 UTW"Masters" Zgierz 32.14 596
2. ŻOŁNOWSKA, Katarzyna 90 Klub Sportowy MAKO 33.89 509
3. PIETRZAK, Sandra 89 Klub Sportowy MAKO 36.75 399
4. GAJC, Agnieszka 88 Niezrzeszeni 38.20 355
5. SĄCZYŃSKA, Emilia 90 Warsaw Masters Team 38.28 353

35 - 39 lat

1. ANDRUSZKIEWICZ, Ada 79 Klub Sportowy MAKO 44.71 221
2. KAZIMIERCZAK, Monika 81 Bractwo Pływackie BGK 53.24 131
3. ĆWIK, Paulina 81 Go-Swim Masters Team Wilanów 54.94 119

40 - 44 lat

1. FAJKOWSKA, Daria 73 UTW"Masters" Zgierz 33.73 516
2. PRANCKEVICIENE, Jurate 75 Torpedos 44.96 218

45 - 49 lat

1. MENDEL, Beata 72 Niezrzeszeni 46.15 201

55 - 59 lat

1. MRÓZ, Urszula 62 UTW"Masters" Zgierz 41.39 279
2. TITOVA, Irina 61 Pregel Kaliningrad 44.39 226
3. MYSIAK, Katarzyna 61 Gdynia Masters 47.12 189

60 - 64 lat

1. GRJADUNOVA, Vera 55 Niezrzeszeni 42.77 253

65 - 69 lat

1. ERNST, Maria 48 Niezrzeszeni 50.07 157
2. ŁUTOWICZ, Maria 50 TS Olimpia Poznań 50.80 151
3. MAZETIENE, Aldona 48 Torpedos 52.60 136
4. YLIENE, Aleksandra 48 Kauno Takas 54.49 122

70 - 74 lat

1. ŁOWKIS, Barbara 47 Warsaw Masters Team 48.75 171


<< TOP >>
Konkurencja 8
02.12.2017 - 17:03
Mężczyzn, 50m grzbietowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
20 - 24 lat

1. PUZAN, Yauheni 95 KU AZS Uniwersytet Warszawski 30.23 502
2. SIEWIERA, Piotr 94 Stowarzyszenie Przyjaciół Pływ 35.56 308

25 - 29 lat

1. RURAK, Paweł 88 Klub Sportowy MAKO 27.88 641
2. MIKOŁAJEWSKI, Mariusz 90 Legia Warszawa 29.89 520
3. SAFROŃCZYK, Piotr 88 Klub Sportowy MAKO 30.53 488
4. SHUTSEYEU, Aliaksandr 89 AquaStars 30.68 481
5. MACIEJEWSKI, Kacper 92 AZS Warszawski Uniwesytet Medy 32.45 406
6. RURAK, Jakub 92 Klub Sportowy MAKO 34.15 348
7. SZADY, Andrzej 89 Go-Swim Masters Team Wilanów 35.85 301
8. BIEGAJ, Tomasz 90 Niezrzeszeni 36.27 291

30 - 34 lat

1. FIADOTOU, Mikalai 87 AquaStars 32.59 401
OLSZEWSKI, Marcin 85 Klub Sportowy MAKO 32.59 401
3. STORTZ, Piotr 86 Bractwo Pływackie BGK 36.19 293
4. MORARU, Andrii 85 Odessa Aqua Masters 48.24 123

35 - 39 lat

1. SZYMAŃSKI, Maciej 80 Warsaw Masters Team 30.54 487
2. ŻEMIER, Karol 82 Ks Rekin Świebodzice 30.89 471
3. JULIAN AGUILAR, Daniel 82 Warsaw Masters Team 31.46 446
4. JAGIEŁŁO, Waldemar 79 UTW"Masters" Zgierz 32.59 401
5. REKOWSKI, Jan 78 Swimmers St. Pływackie 35.06 322
6. KAŁUŻYŃSKI, Wojciech 80 Warsaw Masters Team 39.27 229
7. KOTOWSKI, Maciej 78 Niezrzeszeni 49.28 116
8. IVANCHUK, Ihar 80 AquaStars 1:00.79 61

40 - 44 lat

1. KACZMAREK, Marcin 77 Legia Warszawa 29.00 569
2. ŻÓŁTOWSKI, Daniel 75 Warsaw Masters Team 36.08 295
3. TYMANIUK, Aliaksandr 76 AquaStars 36.74 280
4. MARKOWSKI, Dominik 76 Klub Sportowy MAKO 41.53 193
DYSKW. BUDEK, Robert 74 Warsaw Masters Team 45.13
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

45 - 49 lat

1. BAR, Wiesław 70 Niezrzeszeni 35.01 323
2. PAPROCKI, Dariusz 70 Warsaw Masters Team 37.40 265
3. BEDNARCZYK, Paweł 69 Niezrzeszeni 39.14 231
4. RYBARCZYK, Michał 70 Ursynów Masters 43.97 163

50 - 54 lat

1. SKOŚKIEWICZ, Rafał 66 Warsaw Masters Team 32.68 398
2. TWAROWSKI, Andrzej 65 MASTERS BIAŁYSTOK 37.88 255
3. RYBICKI, Maciej 63 Legia Warszawa 42.76 177
4. POGORZELSKI, Marek 66 Bractwo Pływackie BGK 46.22 140
DYSKW. GRZELAK, Michał 63 Niezrzeszeni 56.67
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

55 - 59 lat

1. BAREŚ, Michał 59 Niezrzeszeni 33.67 363
2. WARCHOŁ, Wojciech 61 Niezrzeszeni 35.87 301
3. FIADOTOU, Uladzimir 61 AquaStars 39.03 233
4. CIS, Andrzej 60 Masters Krasnik 41.44 195
5. CZUPRYN, Wojciech 58 Warsaw Masters Team 51.92 99
6. SZEWCZAK, Andrzej 59 MASTERS BIAŁYSTOK 52.50 96

60 - 64 lat

1. PRZYTULSKI, Włodzimierz 57 UTW"Masters" Zgierz 36.58 283
2. TWARDYSKO, Stanisław 56 Sikret Gliwice 42.75 177
3. DUBIŃSKI, Bogdan 53 Legia Warszawa 42.80 177
4. CIEKLIŃSKI, Wiesław 57 Niezrzeszeni 47.05 133
5. SAMONEK, Krzysztof 57 Masters Krasnik 47.09 133
6. VORBRODT, Tadeusz 53 Warsaw Masters Team 52.25 97

65 - 69 lat

1. SZUFARSKI, Andrzej 52 Toruń Multisport Team 55.82 79
2. TOMASZEWSKI, Krzysztof 50 Warsaw Masters Team 1:00.45 62
3. BOBOLI, Jan Maciej 48 Gdynia Masters 1:01.81 58

75 - 79 lat

1. SKWARŁO, Andrzej 39 Gdynia Masters 51.26 103
2. GRIGAS, Stasys 41 Torpedos 1:06.80 46


<< TOP >>
Konkurencja 9
02.12.2017 - 17:11
Kobiet, 200m zmienny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
25 - 29 lat

1. DRAB, Magdalena 92 Masters Wisła Kraków 2:26.16 642 31.90 39.15 41.67 33.44
Wynik lepszy od Rekordu Polski Masters w kat A
2. ANDEROVA, Monika 89 Swimmers St. Pływackie 2:52.96 387 36.61 45.50 48.01 42.84
3. SKUTKIEWICZ, Joanna 90 KS Delfin Gdynia 3:02.38 330 40.41 47.48 54.47 40.02
4. MURACKA, Justyna 92 Niezrzeszeni 3:29.74 217 44.85 55.73 1:01.69 47.47

30 - 34 lat

1. WALENTA, Katarzyna 85 Toruń Multisport Team 2:39.85 491 33.97 42.50 45.52 37.86
2. GAJDUS, Marianna 86 Warsaw Masters Team 3:05.38 314 37.63 49.05 54.79 43.91
3. MATLAK, Ewa 84 Warsaw Masters Team 3:13.37 277 39.18 51.59 59.01 43.59
4. SZCZYPIÓR, Dorota 87 Niezrzeszeni 3:29.28 218 44.65 56.57 57.56 50.50
5. SULIK, Agnieszka 86 Warsaw Masters Team 3:47.58 170 54.66 59.37 1:01.47 52.08

35 - 39 lat

1. MARCHUK, Maryna 78 Euro-Lviv MSC 3:13.61 276 42.11 46.56 57.81 47.13
2. MARKOWSKA, Ewa 81 iSWIM MASTERS BIAŁYSTOK 3:50.84 163 53.67 1:03.24 1:01.46 52.47

40 - 44 lat

1. MOSTOWSKA, Magdalena 77 Warsaw Masters Team 3:32.12 210 47.65 58.83 1:00.18 45.46
2. ŻYŁA, Karolina 76 Niezrzeszeni 3:35.23 201 44.80 58.72 1:01.69 50.02

45 - 49 lat

1. ŚLIWA, Anita 72 Toruń Multisport Team 3:32.00 210 47.09 53.17 1:05.17 46.57
2. WNUK, Anna 68 Warsaw Masters Team 4:46.74 85 1:03.53 1:19.06 1:10.54 1:13.61

50 - 54 lat

1. BARTOSIEWICZ, Joanna 64 TS Olimpia Poznań 3:02.54 329 37.66 48.85 52.93 43.10
2. PETECKA, Maria 67 Motyl Senior Mosir Stalowa Wol 3:18.98 254 43.04 54.70 55.79 45.45

55 - 59 lat

1. PUTOWSKA, Małgorzata 62 Klub Sportowy Warta Poznań 4:07.84 131 58.26 1:08.26 1:03.26 58.06

60 - 64 lat

1. SZCZYGIELSKA, Elżbieta 53 Niezrzeszeni 4:34.51 96 1:04.51 1:18.56 1:10.65 1:00.79


<< TOP >>
Konkurencja 10
02.12.2017 - 17:21
Mężczyzn, 200m zmienny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
20 - 24 lat

1. KAZACHONAK, Uladzimir 93 AquaStars 2:32.03 421 31.78 38.83 43.67 37.75
2. PUZAN, Yauheni 95 KU AZS Uniwersytet Warszawski 2:36.53 386 30.13 41.26 47.07 38.07

25 - 29 lat

1. BIADOŃ, Tomasz 90 Kuźnia Triathlonu 2:40.37 359 31.00 42.95 47.48 38.94
2. JĄKALSKI, Tomasz 88 Warsaw Masters Team 2:41.13 354 31.41 41.77 47.06 40.89
3. OGŁOBLIN, Adam 89 Drużyna TVN 2:45.50 326 33.75 45.93 50.19 35.63
4. BARTKOWIAK, Karol 88 Max Masters 2:47.10 317 32.40 44.68 48.79 41.23
5. ŁUKASZ, Grochowski 91 Go-Swim Masters Team Wilanów 2:57.22 266 40.03 45.35 51.43 40.41

30 - 34 lat

1. LIS, Łukasz 86 Triclub 2:30.93 430 31.18 39.02 46.38 34.35
2. BEDNARZ, Mateusz 83 Warsaw Masters Team 2:42.28 346 32.46 44.57 49.99 35.26
3. KUCHERIAVYI, Viktor 86 Niezrzeszeni 3:22.55 178 45.69 50.67 58.35 47.84
4. KUFFEL, Piotr 85 Bractwo Pływackie BGK 3:24.92 172 43.16 55.89 57.89 47.98
5. SWIANIEWICZ, Antoni 85 Niezrzeszeni 4:02.53 103 47.29 1:09.41 1:08.49 57.34

35 - 39 lat

1. KACZMAREK, Stanisław 79 Klub Sportowy Warta Poznań 2:23.41 502 29.75 38.05 41.80 33.81
2. EISAKS, REINIS 82 Swimming club “Ķīpsala” 2:27.19 464 31.42 39.86 41.14 34.77
3. RYBKO, Volodymyr 79 Euro-Lviv MSC 2:41.27 353 34.47 44.06 47.94 34.80
4. MALAHOVSKIS, RAIMONDS 79 Swimming club “Ķīpsala” 2:59.12 257 38.58 48.27 49.87 42.40
5. JURKOWSKI, Tomasz 78 Klub Sportowy MAKO 3:23.29 176 47.68 52.62 55.90 47.09
6. PIĄTKOWSKI, Piotr 81 Niezrzeszeni 3:34.19 150 43.99 59.38 57.76 53.06
7. WICHNIAREK, Daniel 80 Max Masters 3:42.86 133 42.66 1:04.23 1:01.13 54.84

40 - 44 lat

1. BERWECKI, Arkadiusz 73 Motyl Senior Mosir Stalowa Wol 2:26.61 470 30.10 39.54 42.20 34.77
2. MARKOWSKI, Hubert 76 Niezrzeszeni 2:47.85 313 33.56 43.93 51.22 39.14
3. OSTROWSKI, Bartosz 77 Warsaw Masters Team 2:56.25 270 38.92 48.75 46.58 42.00
4. DYMICKI, Michał 75 Bractwo Pływackie BGK 3:29.21 161 45.83 57.74 55.43 50.21

45 - 49 lat

1. LISZKOWSKI, Wojciech 72 Korona Kraków Masters 2:44.06 335 31.48 42.39 48.38 41.81
2. OBIEDZIŃSKI, Paweł 69 IKS Konstancin 2:48.67 308 34.50 47.25 49.57 37.35
3. PUZAN, Aliaksandr 72 Zubr 2:56.34 270 35.21 46.32 53.37 41.44
4. SMOLIŃSKI, Robert 68 Niezrzeszeni 3:19.19 187 37.65 53.63 1:00.09 47.82
5. GREGORCZUK, Jacek 72 Barracuda Białystok 3:20.39 184 38.93 1:03.00 57.69 40.77
6. ZABŁOŃSKI, Arek 69 Bractwo Pływackie BGK 3:52.21 118 51.68 1:05.38 1:01.88 53.27
7. JENEK, Sławomir 70 Max Masters 4:25.88 78 55.50 1:12.97 1:19.27 58.14

50 - 54 lat

1. ŻMIEJKO, Wojciech 63 Niezrzeszeni 2:45.65 325 33.78 43.81 49.77 38.29
2. EZHKOV, Vadim 65 Pregel Kaliningrad 2:58.44 260 37.32 50.88 47.92 42.32
3. LESZCZYŃSKI, Jerzy 64 Warsaw Masters Team 3:01.37 248 37.84 48.82 53.05 41.66
4. SZCZYGIEŁ, Zbigniew 65 Białostockie Stowarzyszenie Pł 3:55.93 112 54.72 1:10.34 1:03.88 46.99
5. KRZEKOTOWSKI, Piotr 66 niezrzeszony Oleśnica 4:04.75 101 53.94 1:12.81 1:04.23 53.77
6. SOBCZAK, Krystian 66 Max Masters 5:43.86 36 1:10.93 1:52.57 1:34.93 1:05.43

55 - 59 lat

1. MADEJ, Leszek 60 Warsaw Masters Team 2:33.47 409 31.43 41.29 45.86 34.89
2. RĄPAŁA, Leszek 62 UKS Gos Raszyn 4:05.51 100 53.67 1:09.85 1:09.42 52.57

60 - 64 lat

1. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 3:20.10 184 49.03 50.36 54.94 45.77

70 - 74 lat

1. MACIEJCZYK, Zbigniew 47 UTW"Masters" Zgierz 3:53.82 115 54.79 1:02.30 1:12.82 43.91


<< TOP >>
Konkurencja 11
02.12.2017 - 17:47
Mieszane, 4 x 50m zmienny KW 100 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Czas Pkt.
AG 100 - 119

1. Klub Sportowy MAKO 1 Klub Sportowy MAKO 1:59.39
RURAK, Paweł
SAFROŃCZYK, Piotr
88
88
28.11
29.14
ŻOŁNOWSKA, Katarzyna
PIETRZAK, Sandra
90
89
31.78
30.36
2. AZS Warszawski Uniwesytet Medy 1 AZS Warszawski Uniwesytet Medy 2:08.97
MACIEJEWSKI, Kacper
SIEŃKO, Michał
92
87
32.13
33.76
GRZESZCZUK, Joanna
NOWACKA, Dominika
91
91
32.27
30.81

AG 120 - 159

1. WMT 966 Warsaw Masters Team 2:04.18
SZYMAŃSKI, Maciej
WITKOWSKI, Paweł
80
81
30.54
32.30
GOŁĘBIOWSKA, Joanna
DOBRASIEWICZ, Marlena
82
88
30.53
30.81
2. Rekin Świebodzice Ks Rekin Świebodzice 2:11.42
ŻEMIER, Karol
CAMPBELL-ŻEMIER, Veronica
82
86
30.09
37.28
JAHNZ, Karolina
ŻEMIER, Filip
84
84
37.23
26.82
3. WMT 972 Warsaw Masters Team 2:16.49
SĄCZYŃSKA, Emilia
PAWŁOWSKI, Bartłomiej
90
75
38.12
36.10
PFITZNER, Jan
GAJDUS, Marianna
86
86
28.46
33.81
4. Swimmers St. Pływackie 1 Swimmers St. Pływackie 2:22.85
SOPOLIŃSKA, Emilia
ANDEROVA, Monika
80
89
34.47
39.94
GOŁĘBIOWSKI, Remigiusz
REKOWSKI, Jan
76
78
28.46
39.98
5. Klub Sportowy MAKO 2 Klub Sportowy MAKO 2:30.88
RURAK, Jakub
JURKOWSKI, Tomasz
92
78
34.93
39.08
DĄBROWSKA, Anna
ANDRUSZKIEWICZ, Ada
87
79
42.37
34.50
6. WMT 1525 Warsaw Masters Team 2:39.36
SULIK, Agnieszka
PAWŁOWSKI, Radosław
86
76
49.68
41.82
JARECKA-SKORYKOW, Monika
RYBIŃSKI, Łukasz
74
75
37.65
30.21
7. WMT 1410 Warsaw Masters Team 2:41.60
ŻÓŁTOWSKI, Daniel
SZYMAŃSKA, Katharina
75
85
39.89
50.51
KAŁUŻYŃSKI, Wojciech
MAZURKIEWICZ, Agnieszka
80
82
35.39
35.81
8. iSWIM MASTERS BIAŁYSTOK 1 iSWIM MASTERS BIAŁYSTOK 2:45.58
MARKOWSKA, Ewa
HUMBLA, Sebastian
81
79
2:11.91 STEFANOWSKA, Agnieszka
MARKOWSKI, Bartek
74
77

AG 160 - 199

1. WMT 1655 Warsaw Masters Team 2:21.70
SKOŚKIEWICZ, Rafał
BALAJCZA, Timea
66
71
32.97
42.28
ROGOSZ, Paweł
MATLAK, Ewa
76
84
32.44
34.01
2. Max Masters 1 Max Masters 3:31.00
JENEK, Sławomir
WICHNIAREK, Daniel
70
80
54.38
49.15
SOBCZAK, Krystian
SZMANIA, Marcin
66
84
1:12.72
34.75

AG 200 - 239

1. TS Olimpia Poznań 1 TS Olimpia Poznań 2:34.31
MATYSZCZAK, Jacek
CYBERTOWICZ, Sławomir
70
66
38.93
37.82
BARTOSIEWICZ, Joanna
ŁUTOWICZ, Maria
64
50
37.03
40.53
2. WMT 1109 Warsaw Masters Team 2:55.76
ŁOWKIS, Barbara
ORLIKOWSKI, Marek
47
55
49.26
46.44
JABŁOŃSKI, Michał
OSTROWSKA, Karolina
80
75
32.63
47.43

AG 240 - 279

1. UTW"Masters" Zgierz 1 UTW"Masters" Zgierz 2:29.52
MRÓZ, Urszula
STĘPIEŃ, Ewa
62
62
40.16
40.85
PRZYTULSKI, Włodzimierz
MACIEJCZYK, Zbigniew
57
47
34.17
34.34


<< TOP >>
Konkurencja 12
02.12.2017 - 17:54
Kobiet, 200m klasyczny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
25 - 29 lat

1. ANDEROVA, Monika 89 Swimmers St. Pływackie 3:05.47 421 42.14 47.19 48.01 48.13
2. DOBRASIEWICZ, Marlena 88 Warsaw Masters Team 3:10.01 392 42.98 48.20 49.51 49.32

30 - 34 lat

1. JAHNZ, Karolina 84 Ks Rekin Świebodzice 3:14.63 365 44.88 49.63 50.51 49.61
2. MAGDALENA, Stachowska 85 Ks Rekin Świebodzice 3:48.32 226 51.22 59.44 1:00.05 57.61

35 - 39 lat

1. SKIBA, Beata 78 Tri Sig Novum 3:47.07 229 50.43 2:25.89 1:00.21
2. DREJKA, Agnieszka 78 Sikret Gliwice 3:58.36 198 52.02 59.98 1:03.69 1:02.67
3. SOPOLIŃSKA, Emilia 80 Swimmers St. Pływackie 4:15.81 160

40 - 44 lat

1. GOROCKIEWICZ, Sylwia 75 Mks Aquatic Gubin 4:34.77 129 58.10 1:10.49 1:14.05 1:12.13

45 - 49 lat

1. BALAJCZA, Timea 71 Warsaw Masters Team 3:26.67 304 47.31 53.15 53.70 52.51

50 - 54 lat

1. OLSZEWSKA, Edyta 64 Warsaw Masters Team 3:18.58 343 45.56 50.47 50.67 51.88

55 - 59 lat

1. PUTOWSKA, Małgorzata 62 Klub Sportowy Warta Poznań 4:02.00 189 53.59 1:01.09 1:03.95 1:03.37
2. DĄBROWSKA, Zofia 58 Sikret Gliwice 4:26.88 141 1:03.44 1:08.68 1:10.40 1:04.36

60 - 64 lat

1. KRUPIŃSKA, Anna 53 Mks Aquatic Gubin 4:09.05 174 55.68 1:04.35 1:06.03 1:02.99

65 - 69 lat

1. DRUŻYŃSKA, Genowefa 51 Weteran Zabrze 5:10.90 89 1:07.68 1:20.35 1:23.30 1:19.57


<< TOP >>
Konkurencja 13
02.12.2017 - 18:05
Mężczyzn, 200m klasyczny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
30 - 34 lat

1. KOZAK, Stanisław 86 Warsaw Masters Team 2:42.50 477 37.06 40.68 42.28 42.48
2. GOŁEMBIEWSKI, Andrzej 86 Toruń Multisport Team 2:42.60 476 37.55 41.71 42.48 40.86
3. PORADA, Tomasz 83 Warsaw Masters Team 2:42.71 475 36.03 40.75 42.93 43.00
4. KRUPIŃSKI, Paweł 87 Mks Aquatic Gubin 3:57.47 152 52.19 1:01.67 1:02.27 1:01.34

35 - 39 lat

1. KACZMAREK, Stanisław 79 Klub Sportowy Warta Poznań 2:44.80 457 38.67 42.45 43.13 40.55
2. PONNIK, Yury 80 Ambasada Rosji 3:08.39 306 41.59 47.39 50.02 49.39
3. JAJECZNIK, Konrad 79 Niezrzeszeni 3:32.80 212 47.39 53.65 56.99 54.77

40 - 44 lat

1. BIELSKI, Dymitr 77 Chubynski bobry 3:09.36 301 41.36 47.83 50.45 49.72
2. VEDERNYIKOV, Miroszlav 73 Niezrzeszeni 3:10.89 294 40.94 48.62 50.46 50.87

45 - 49 lat

1. BRAGIN, Vladislav 71 Swimmpower Prague 2:26.95 645 33.53 37.33 38.11 37.98
2. MATYSZEWSKI, Grzegorz 71 Warsaw Masters Team 3:15.91 272 43.31 49.74 51.36 51.50
3. MATYSZCZAK, Jacek 70 TS Olimpia Poznań 3:19.36 258 43.46 51.23 53.04 51.63
4. WĘGŁOWSKI, Marcin 68 Niezrzeszeni 3:42.74 185 52.39 57.33 58.52 54.50

50 - 54 lat

1. CYBERTOWICZ, Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 3:13.15 284 43.11 49.82 51.49 48.73
2. LESZCZYŃSKI, Jerzy 64 Warsaw Masters Team 3:16.38 270 42.75 49.00 52.35 52.28
3. KRASAUSKAS, Vilmantas 64 Torpedos 3:24.49 239 45.49 52.21 53.07 53.72
4. RUDZIŃSKI, Michał 66 Warsaw Masters Team 3:27.72 228 46.17 52.34 54.41 54.80

55 - 59 lat

1. MEDVEDIEV, Igor 62 NoStars 2:51.23 408 40.19 44.87 44.56 41.61
2. WICIŃSKI, Wojciech 62 Niezrzeszeni 3:59.35 149 51.85 1:01.34 1:04.29 1:01.87

60 - 64 lat

1. SYPNIEWSKI, Andrzej 57 TMA Barracuda Kalisz 3:32.53 213 45.07 53.63 56.56 57.27
2. ORLIKOWSKI, Marek 55 Warsaw Masters Team 3:40.63 190 49.40 56.72 58.59 55.92
3. WASIUK, Janusz 53 Masters Krasnik 4:11.09 129 53.78 1:03.86 1:08.55 1:04.90

65 - 69 lat

1. NOWAK, Michał 52 Warsaw Masters Team 3:15.67 273 45.92 50.36 50.60 48.79
2. WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 49 UTW"Masters" Zgierz 3:44.05 182 48.64 56.95 1:00.43 58.03

75 - 79 lat

1. GOLIK, Janusz 41 MUKS Lider Chełm 4:20.63 115 58.62 1:06.63 1:09.80 1:05.58


<< TOP >>
Konkurencja 14
02.12.2017 - 18:18
Kobiet, 200m grzbietowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
25 - 29 lat

1. BOCHYŃSKA, Sonia 90 UTW"Masters" Zgierz 2:41.71 451 36.34 40.04 42.79 42.54
2. SĄCZYŃSKA, Emilia 90 Warsaw Masters Team 2:55.86 351 40.29 44.26 46.57 44.74
3. GAJC, Agnieszka 88 Niezrzeszeni 2:59.41 330 42.07 45.49 46.73 45.12

40 - 44 lat

1. FAJKOWSKA, Daria 73 UTW"Masters" Zgierz 2:43.72 435 37.37 41.54 43.55 41.26

45 - 49 lat

1. ŚLIWA, Anita 72 Toruń Multisport Team 3:26.80 215 47.62 52.34 55.46 51.38
2. CYLWIK-ROKICKA, Dorota 70 Białostockie Stowarzyszenie Pł 4:09.95 122 56.57 1:05.11 1:05.73 1:02.54

55 - 59 lat

1. MYSIAK, Katarzyna 61 Gdynia Masters 3:47.66 161 51.53 58.89

60 - 64 lat

1. GRJADUNOVA, Vera 55 Niezrzeszeni 3:33.87 195 49.48 53.34 56.65 54.40
2. SEROŻYŃSKA, Lucyna 55 Toruń Multisport Team 4:47.58 80 1:05.44 1:12.95
3. DEMBECKA, Rusłana 57 Klub Sportowy Warta Poznań 5:14.51 61 4:00.04

65 - 69 lat

1. YLIENE, Aleksandra 48 Kauno Takas 4:51.88 76 1:05.85 1:14.05 1:17.73 1:14.25

80 - 84 lat

1. JANIK, Elżbieta 35 Warsaw Masters Team 5:39.77 48 1:18.26 1:25.68 1:26.49 1:29.34


<< TOP >>
Konkurencja 15
02.12.2017 - 18:30
Mężczyzn, 200m grzbietowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
25 - 29 lat

1. BIADOŃ, Tomasz 90 Kuźnia Triathlonu 2:53.90 266 39.71 44.15 47.86 42.18
2. BIEGAJ, Tomasz 90 Niezrzeszeni 2:59.55 242 41.15 43.62 47.79 46.99

30 - 34 lat

1. OLSZEWSKI, Marcin 85 Klub Sportowy MAKO 2:36.59 365 34.48 39.26 42.17 40.68
2. MR SZYDLO, Konrad 86 K.P. Masters Krosno 2:55.50 259 42.49 44.53 45.48 43.00

40 - 44 lat

1. KOWALCZYK, Piotr 74 MKP Szczecin 2:43.34 321 38.56 41.53 42.29 40.96
2. ROGOSZ, Paweł 76 Warsaw Masters Team 2:54.85 262 40.96 44.32 45.93 43.64

50 - 54 lat

1. SKOŚKIEWICZ, Rafał 66 Warsaw Masters Team 2:36.01 369 35.85 39.87 40.63 39.66
2. TWAROWSKI, Andrzej 65 MASTERS BIAŁYSTOK 3:12.96 195 45.85 50.73 50.41 45.97

55 - 59 lat

1. KORPETTA, Wojciech 59 K.S.niezrzeszeni.pl 3:12.45 196 44.91 49.21 50.27 48.06

60 - 64 lat

1. WARCHOŁ, Mirosław 53 Warsaw Masters Team 2:43.72 319 38.75 41.31 42.61 41.05
2. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 3:15.68 187 46.85 49.96 50.37 48.50
3. DUBIŃSKI, Bogdan 53 Legia Warszawa 3:43.20 126 2:47.81
4. SAMONEK, Krzysztof 57 Masters Krasnik 3:56.03 106 56.99 1:03.13 1:00.27 55.64
5. VORBRODT, Tadeusz 53 Warsaw Masters Team 4:36.67 66 1:00.09 1:11.98 1:13.99 1:10.61

75 - 79 lat

1. GRIGAS, Stasys 41 Torpedos 5:31.59 38 1:16.85 1:28.51 1:25.06 1:21.17


<< TOP >>
Konkurencja 16
03.12.2017 - 9:00
Kobiet, 50m dowolny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
20 - 24 lat

1. PETRYSZYN, Katarzyna 94 AZS WUM 30.08 490

25 - 29 lat

1. BOCHYŃSKA, Sonia 90 UTW"Masters" Zgierz 28.44 580
2. MURACKA, Justyna 92 Niezrzeszeni 33.78 346
3. SKUTKIEWICZ, Joanna 90 KS Delfin Gdynia 34.34 329
4. SIERADZKA, Daria 90 Niezrzeszeni 47.83 122

30 - 34 lat

1. MODZELAN, Karolina 86 Uks Delfin Legionowo 31.59 423
2. CZARNECKA, Katarzyna 85 Warsaw Masters Team 31.62 422
3. MAGDALENA, Stachowska 85 Ks Rekin Świebodzice 32.57 386
4. GODLEWSKA, Agnieszka 84 UKP Polonia 33.36 359
5. DĄBROWSKA, Anna 87 Klub Sportowy MAKO 37.22 259
6. SZYMAŃSKA, Katharina 85 Warsaw Masters Team 38.38 236

35 - 39 lat

1. GOŁĘBIOWSKA, Joanna 82 Warsaw Masters Team 28.20 595
2. DUDA, Anna 81 Rmks Rybnik 28.25 592
3. BERESCIUK, Agnieszka 82 iSWIM MASTERS BIAŁYSTOK 31.96 409
4. MARCHUK, Maryna 78 Euro-Lviv MSC 32.02 407
5. MAZURKIEWICZ, Agnieszka 82 Warsaw Masters Team 35.08 309
6. PATRZYK- GRABIŃSKA, Małgorzata 78 Hasten 36.84 267
7. KAZIMIERCZAK, Monika 81 Bractwo Pływackie BGK 41.10 192

40 - 44 lat

1. FAJKOWSKA, Daria 73 UTW"Masters" Zgierz 30.82 456
2. JARECKA-SKORYKOW, Monika 74 Warsaw Masters Team 32.85 376
3. DVARTSOVA, Olga 74 Niezrzeszeni 34.04 338
4. PRANCKEVICIENE, Jurate 75 Torpedos 35.28 304
5. WIŚNIEWSKA-STODOLNA, Patrycja 76 Niezrzeszeni 46.88 129
6. GOROCKIEWICZ, Sylwia 75 Mks Aquatic Gubin 57.41 70

45 - 49 lat

1. FRĄCZEK, Izabela 70 Korona Kraków Masters 29.45 523
2. GADLIAUSKIENE, Renata 72 Kauno Takas 32.72 381
3. MENDEL, Beata 72 Niezrzeszeni 36.92 265

50 - 54 lat

1. SULIMOVA, Olga 65 Pregel Kaliningrad 38.43 235
2. TRIPACHOWA, Inna 63 Niezrzeszeni 1:09.88 39

55 - 59 lat

1. MRÓZ, Urszula 62 UTW"Masters" Zgierz 34.29 331
2. STĘPIEŃ, Ewa 62 UTW"Masters" Zgierz 34.87 315
3. TITOVA, Irina 61 Pregel Kaliningrad 35.13 308
4. ZAGAŁA, Joanna 59 Sikret Gliwice 39.13 223
5. DĄBROWSKA, Zofia 58 Sikret Gliwice 43.75 159

60 - 64 lat

1. KRUPIŃSKA, Anna 53 Mks Aquatic Gubin 47.24 126
2. SEROŻYŃSKA, Lucyna 55 Toruń Multisport Team 54.25 83

65 - 69 lat

1. ŁUTOWICZ, Maria 50 TS Olimpia Poznań 39.67 214
2. ERNST, Maria 48 Niezrzeszeni 41.05 193
3. BRENDLER, Barbara 50 Weteran Zabrze 43.89 158

70 - 74 lat

1. ŁOWKIS, Barbara 47 Warsaw Masters Team 39.41 218


<< TOP >>
Konkurencja 17
03.12.2017 - 9:10
Mężczyzn, 50m dowolny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
20 - 24 lat

1. PERL, Michał 96 Uks Delfin Legionowo 24.82 597
2. KAZACHONAK, Uladzimir 93 AquaStars 25.37 559
3. ŻBIKOWSKI, Krzysztof 97 Uks Delfin Legionowo 26.22 507
4. RYBAK, Konrad 97 Go-Swim Masters Team Wilanów 26.34 500
5. SĘKOWSKI, Daniel 95 Go-Swim Masters Team Wilanów 26.89 470
6. SIEWIERA, Piotr 94 Stowarzyszenie Przyjaciół Pływ 27.46 441
7. SZYMAŃSKI, Mateusz 96 Hasten 28.49 395
8. KORDOWSKI, Kamil 97 Toruń Multisport Team 28.76 384
9. JELITTO, Jakub 93 Triclub 34.81 216

25 - 29 lat

1. SAFROŃCZYK, Piotr 88 Klub Sportowy MAKO 24.47 623
2. RURAK, Paweł 88 Klub Sportowy MAKO 24.50 621
3. MIKOŁAJEWSKI, Mariusz 90 Legia Warszawa 24.86 595
4. MANFREDI, Luca 91 KU AZS Uniwersytet Warszawski 25.27 566
5. BIADOŃ, Tomasz 90 Kuźnia Triathlonu 25.44 555
6. SHUTSEYEU, Aliaksandr 89 AquaStars 26.05 517
7. OGŁOBLIN, Adam 89 Drużyna TVN 27.18 455
8. JANICKI, Wojciech 90 Warsaw Masters Team 27.95 418
9. BLODA, Piotr 88 Go-Swim Masters Team Wilanów 29.13 369
10. RURAK, Jakub 92 Klub Sportowy MAKO 29.54 354
11. BISTRON, Alan 89 Niezrzeszeni 35.26 208

30 - 34 lat

1. WASZKEWICZ, Andrzej 83 Swimmpower Prague 25.37 559
2. FIADOTOU, Mikalai 87 AquaStars 26.87 471
3. ŻEMIER, Filip 84 Ks Rekin Świebodzice 27.13 457
4. STORTZ, Piotr 86 Bractwo Pływackie BGK 28.29 403
5. ILCZYSZYN, Krzysztof 83 UKS 307 Warszawa-Mokotów 29.16 368
6. ŁAWIŃSKI, Tomasz 83 Kuźnia Triathlonu 29.54 354
7. ROSŁANOWSKI, Adam 85 Niezrzeszeni 30.14 333
8. DYLEGOWSKI, Krzysztof 87 Kuźnia Triathlonu 32.11 276
9. KARASEK, Maciej 83 Warsaw Masters Team 32.98 254
10. SKRZYDŁO, Jarosław 83 Niezrzeszeni 33.29 247
11. MORARU, Andrii 85 Odessa Aqua Masters 34.22 228
12. KUFFEL, Piotr 85 Bractwo Pływackie BGK 34.81 216
13. SZMANIA, Marcin 84 Max Masters 35.53 203
14. GOGOL, Krzysztof 86 Warsaw Masters Team 35.64 201
15. JANKOWSKI, Damian 86 Triclub 36.09 194
16. SWIANIEWICZ, Antoni 85 Niezrzeszeni 38.22 163

35 - 39 lat

1. SZYMAŃSKI, Maciej 80 Warsaw Masters Team 25.50 551
2. JAGIEŁŁO, Waldemar 79 UTW"Masters" Zgierz 25.75 535
3. JULIAN AGUILAR, Daniel 82 Warsaw Masters Team 27.18 455
4. REKOWSKI, Jan 78 Swimmers St. Pływackie 27.45 442
5. CRNJAKOVIC, Luka 78 Warsaw Masters Team 28.12 411
6. RYBKO, Volodymyr 79 Euro-Lviv MSC 28.15 409
7. MATRAS, Tomasz 81 Klub Sportowy MAKO 29.01 374
8. JABŁOŃSKI, Michał 80 Warsaw Masters Team 30.42 324
MALAHOVSKIS, RAIMONDS 79 Swimming club “Ķīpsala” 30.42 324
10. LIS, Roman 79 Swimmers St. Pływackie 30.45 323
11. KAMIANCHUK, Dzmitry 80 AquaStars 30.56 320
12. WARDA, Marcin 80 Niezrzeszeni 32.18 274
13. KAŁUŻYŃSKI, Wojciech 80 Warsaw Masters Team 32.32 270
14. SUDA, Jacek 78 Klub Sportowy MAKO 32.39 269
15. ORŁOWSKI, Grzegorz 81 Kuźnia Triathlonu 32.41 268
16. KOTOWSKI, Maciej 78 Niezrzeszeni 32.51 266
17. KIEŻUN, Piotr 80 Klub Sportowy MAKO 32.77 259
18. WARAKOMSKI, Zbyszek 81 Niezrzeszeni 33.29 247
19. GORVAT, Ivan 78 Niezrzeszeni 33.57 241
20. KOZYSA, Maciej 81 Niezrzeszeni 33.98 233
21. DANYLCHENKO, Yurij 80 Hasten 34.99 213
22. JURKOWSKI, Tomasz 78 Klub Sportowy MAKO 35.09 211
23. STANICKI, Mateusz 78 Warsaw Masters Team 35.89 197
24. WICHNIAREK, Daniel 80 Max Masters 36.28 191
25. SENGER, Robert 82 Niezrzeszeni 37.53 172

40 - 44 lat

1. OSTROWSKI, Bartosz 77 Warsaw Masters Team 28.38 399
2. GOŁĘBIOWSKI, Remigiusz 76 Swimmers St. Pływackie 28.59 391
3. TYMANIUK, Aliaksandr 76 AquaStars 28.96 376
HORBUS, Aliaksandr 76 AquaStars 28.96 376
5. PAWŁOWSKI, Radosław 76 Warsaw Masters Team 29.47 357
6. SZYMAŃSKI, Sebastian 74 START Wrocław 30.34 327
7. RYBIŃSKI, Łukasz 75 Warsaw Masters Team 30.78 313
8. LIS, Hubert 75 Swimmers St. Pływackie 30.96 308
9. BUDEK, Robert 74 Warsaw Masters Team 32.20 273
10. GIZICKI, Marek 77 Niezrzeszeni 32.35 270
11. TRZĘSICKI, Andrzej 75 Niezrzeszeni 32.96 255
12. GDOWSKI, Mateusz 77 Kuźnia Triathlonu 34.25 227
13. MARKOWSKI, Dominik 76 Klub Sportowy MAKO 37.84 168

45 - 49 lat

1. PUZAN, Aliaksandr 72 Zubr 28.20 407
2. OBIEDZIŃSKI, Paweł 69 IKS Konstancin 28.73 385
3. BAR, Wiesław 70 Niezrzeszeni 29.12 370
4. RYBARCZYK, Michał 70 Ursynów Masters 30.26 329
5. KUZOVKOV, Serhiy 72 Niezrzeszeni 30.56 320
6. GREGORCZUK, Jacek 72 Barracuda Białystok 30.69 316
7. HERCZUK, Łukasz 71 Swimmers St. Pływackie 30.76 314
8. WIECZOREK, Robert 72 Niezrzeszeni 30.81 312
9. PAPROCKI, Dariusz 70 Warsaw Masters Team 30.99 307
10. MATYSZEWSKI, Grzegorz 71 Warsaw Masters Team 33.47 243
11. MARCINCZYK, Wojciech 69 Swimmers St. Pływackie 35.42 205
12. KOWALCZYK, Tomasz 72 Triclub 38.41 161
13. JANIK, Jacek 68 Masters Krasnik 38.87 155
14. GASPARSKI, Piotr 72 Triclub 40.50 137
15. JENEK, Sławomir 70 Max Masters 41.98 123
16. WĘGŁOWSKI, Marcin 68 Niezrzeszeni 43.38 111

50 - 54 lat

1. KRASAUSKAS, Vilmantas 64 Torpedos 30.10 335
2. LESZCZYŃSKI, Jerzy 64 Warsaw Masters Team 30.69 316
3. RYBICKI, Maciej 63 Legia Warszawa 31.04 305
4. CZAKWIN, Dariusz 65 MASTERS BIAŁYSTOK 33.24 248
5. POGORZELSKI, Marek 66 Bractwo Pływackie BGK 33.37 246
6. TWAROWSKI, Andrzej 65 MASTERS BIAŁYSTOK 33.40 245
7. RESZKE, Sławomir 63 Niezrzeszeni 37.04 179
8. BRIGGS, Sean 66 Klub Sportowy MAKO 37.88 168
9. MISIEJUK, Jacek 64 Go-Swim Masters Team Wilanów 37.93 167
10. ADAMOWICZ, Pawel 67 Klub Sportowy MAKO 39.64 146
11. KRZEKOTOWSKI, Piotr 66 niezrzeszony Oleśnica 41.20 130
12. NOWICKI, Robert 63 Warsaw Masters Team 42.70 117
13. SZAŁKOWSKI, Janusz 64 Swimmers St. Pływackie 51.19 68

55 - 59 lat

1. MADEJ, Leszek 60 Warsaw Masters Team 27.88 421
2. WARCHOŁ, Wojciech 61 Niezrzeszeni 27.90 420
3. FIADOTOU, Uladzimir 61 AquaStars 30.70 315
4. CIS, Andrzej 60 Masters Krasnik 32.31 271
5. BĄK, Zdzisław 61 Masters Krasnik 33.59 241
6. GRIADUNOV, Andrey 59 Niezrzeszeni 34.72 218
7. KORPETTA, Wojciech 59 K.S.niezrzeszeni.pl 35.73 200
8. CHARYTONIUK, Wojciech 61 Białostockie Stowarzyszenie Pł 40.74 135
9. KACPROWICZ, Sławek 58 Niezrzeszeni 1:05.10 33

60 - 64 lat

1. CIEKLIŃSKI, Wiesław 57 Niezrzeszeni 31.23 300
2. DUBIŃSKI, Bogdan 53 Legia Warszawa 35.18 209
3. TWARDYSKO, Stanisław 56 Sikret Gliwice 36.62 186
4. ORLIKOWSKI, Marek 55 Warsaw Masters Team 37.10 179
5. GAWRYLUK, Mirosław 53 Barracuda Białystok 40.63 136
6. ZIELIŃSKI, Zbigniew 54 Niezrzeszeni 41.38 129
7. SAMONEK, Krzysztof 57 Masters Krasnik 42.24 121
8. MICHALCZYK, Jerzy 56 Masters Krasnik 43.91 107
9. KACPROWICZ, Leszek 55 Niezrzeszeni 53.01 61

65 - 69 lat

1. BOBOLI, Jan Maciej 48 Gdynia Masters 38.91 155
2. TOMASZEWSKI, Krzysztof 50 Warsaw Masters Team 51.53 66

70 - 74 lat

1. MACIEJCZYK, Zbigniew 47 UTW"Masters" Zgierz 33.32 247


<< TOP >>
Konkurencja 18
03.12.2017 - 9:29
Kobiet, 100m klasyczny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
25 - 29 lat

1. DRAB, Magdalena 92 Masters Wisła Kraków 1:17.83 565 36.33 41.50
2. GRZESZCZUK, Joanna 91 AZS Warszawski Uniwesytet Medy 1:22.65 471 38.86 43.79
3. DOBRASIEWICZ, Marlena 88 Warsaw Masters Team 1:28.09 389 41.94 46.15
4. ANDEROVA, Monika 89 Swimmers St. Pływackie 1:29.83 367 41.85 47.98

30 - 34 lat

1. WALENTA, Katarzyna 85 Toruń Multisport Team 1:25.82 421 40.03 45.79
2. JAHNZ, Karolina 84 Ks Rekin Świebodzice 1:30.88 355 42.70 48.18
3. CZARNECKA, Katarzyna 85 Warsaw Masters Team 1:34.74 313 46.02 48.72
4. GAJDUS, Marianna 86 Warsaw Masters Team 1:38.72 276 46.94 51.78
5. MAGDALENA, Stachowska 85 Ks Rekin Świebodzice 1:39.82 267 46.73 53.09
6. SULIK, Agnieszka 86 Warsaw Masters Team 1:58.36 160 55.88 1:02.48

35 - 39 lat

1. DĄBROWSKA-BIEN, Justyna 80 Warsaw Masters Team 1:38.76 276 46.67 52.09
2. ZARZECZNA, Agnieszka 79 Klub Sportowy MAKO 1:44.57 233 50.76 53.81
3. DREJKA, Agnieszka 78 Sikret Gliwice 1:52.35 187 53.08 59.27

40 - 44 lat

1. KOWALSKA-GRZEJDA, Anna 74 Niezrzeszeni 1:44.78 231 48.67 56.11
2. OSTROWSKA, Karolina 75 Warsaw Masters Team 2:02.86 143 1:00.79 1:02.07
3. GOROCKIEWICZ, Sylwia 75 Mks Aquatic Gubin 2:09.11 123 1:00.52 1:08.59
4. OBIDZIŃSKA, Agnieszka 75 Niezrzeszeni 2:49.68 54

45 - 49 lat

1. BALAJCZA, Timea 71 Warsaw Masters Team 1:33.12 330 44.11 49.01

50 - 54 lat

1. OLSZEWSKA, Edyta 64 Warsaw Masters Team 1:32.50 336 43.72 48.78

55 - 59 lat

1. STĘPIEŃ, Ewa 62 UTW"Masters" Zgierz 1:38.62 277 46.32 52.30
2. PUTOWSKA, Małgorzata 62 Klub Sportowy Warta Poznań 1:54.14 179 51.98 1:02.16
3. DĄBROWSKA, Zofia 58 Sikret Gliwice 2:03.08 142 57.71 1:05.37

60 - 64 lat

1. KRUPIŃSKA, Anna 53 Mks Aquatic Gubin 1:55.46 173 54.23 1:01.23
2. DEMBECKA, Rusłana 57 Klub Sportowy Warta Poznań 2:03.93 139 59.06 1:04.87
3. SZCZYGIELSKA, Elżbieta 53 Niezrzeszeni 2:05.14 135 59.81 1:05.33

65 - 69 lat

1. DRUŻYŃSKA, Genowefa 51 Weteran Zabrze 2:23.40 90 1:05.72 1:17.68


<< TOP >>
Konkurencja 19
03.12.2017 - 9:37
Mężczyzn, 100m klasyczny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
25 - 29 lat

1. BIADOŃ, Tomasz 90 Kuźnia Triathlonu 1:16.18 421 34.03 42.15
2. ŁUKASZ, Grochowski 91 Go-Swim Masters Team Wilanów 1:29.95 256 43.49 46.46

30 - 34 lat

1. GOŁEMBIEWSKI, Andrzej 86 Toruń Multisport Team 1:11.72 505 34.31 37.41
2. KOZAK, Stanisław 86 Warsaw Masters Team 1:11.99 499 33.49 38.50
3. PORADA, Tomasz 83 Warsaw Masters Team 1:14.76 446 34.63 40.13
4. KRUPIŃSKI, Paweł 87 Mks Aquatic Gubin 1:51.16 135 50.33 1:00.83

35 - 39 lat

1. EISAKS, REINIS 82 Swimming club “Ķīpsala” 1:12.52 488 33.39 39.13
2. JAGIEŁŁO, Waldemar 79 UTW"Masters" Zgierz 1:13.91 461 34.84 39.07
3. WITKOWSKI, Paweł 81 Warsaw Masters Team 1:15.21 438 34.93 40.28
4. PONNIK, Yury 80 Ambasada Rosji 1:22.38 333 37.05 45.33
5. PIĄTKOWSKI, Piotr 81 Niezrzeszeni 1:38.65 194 47.39 51.26

40 - 44 lat

1. ROGOSZ, Paweł 76 Warsaw Masters Team 1:23.20 323 38.66 44.54
2. PAWŁOWSKI, Bartłomiej 75 Warsaw Masters Team 1:23.93 315 39.16 44.77
3. VEDERNYIKOV, Miroszlav 73 Niezrzeszeni 1:24.36 310 38.89 45.47
4. BIELSKI, Dymitr 77 Chubynski bobry 1:25.08 302 38.63 46.45
5. RYBIŃSKI, Łukasz 75 Warsaw Masters Team 1:29.67 258 42.44 47.23
6. TRZĘSICKI, Andrzej 75 Niezrzeszeni 1:33.50 228 44.91 48.59
7. MISIEJUK, Ernest 73 Go-Swim Masters Team Wilanów 1:46.10 156 49.29 56.81

45 - 49 lat

1. BRAGIN, Vladislav 71 Swimmpower Prague 1:06.50 634 31.06 35.44
2. MATYSZEWSKI, Grzegorz 71 Warsaw Masters Team 1:28.03 273 40.60 47.43
3. MATYSZCZAK, Jacek 70 TS Olimpia Poznań 1:30.05 255 41.61 48.44
4. ZIELIŃSKI, Tomasz 72 Go-Swim Masters Team Wilanów 1:40.54 183 44.94 55.60
5. WĘGŁOWSKI, Marcin 68 Niezrzeszeni 1:41.13 180 50.90 50.23
6. JANIK, Jacek 68 Masters Krasnik 1:46.19 155 50.09 56.10

50 - 54 lat

1. CYBERTOWICZ, Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 1:25.04 303 39.62 45.42
2. EZHKOV, Vadim 65 Pregel Kaliningrad 1:27.40 279 40.82 46.58
3. LESZCZYŃSKI, Jerzy 64 Warsaw Masters Team 1:28.67 267 42.22 46.45
4. RUDZIŃSKI, Michał 66 Warsaw Masters Team 1:36.26 209 44.37 51.89
5. BRIGGS, Sean 66 Klub Sportowy MAKO 1:36.47 207 45.17 51.30
6. POGORZELSKI, Marek 66 Bractwo Pływackie BGK 1:43.78 166 50.88 52.90
7. ADAMOWICZ, Pawel 67 Klub Sportowy MAKO 1:47.62 149 48.84 58.78
8. PALUSZAK, Zbigniew 67 Go-Swim Masters Team Wilanów 1:51.05 136 50.76 1:00.29
9. SOBCZAK, Krystian 66 Max Masters 2:24.32 62 1:03.29 1:21.03

55 - 59 lat

1. MEDVEDIEV, Igor 62 NoStars 1:15.06 440 34.68 40.38
2. SZCZECHLA, Witold 60 Niezrzeszeni 1:41.10 180 45.81 55.29

60 - 64 lat

1. SYPNIEWSKI, Andrzej 57 TMA Barracuda Kalisz 1:35.14 216 43.70 51.44
2. GAWRYLUK, Mirosław 53 Barracuda Białystok 1:57.80 114 56.93 1:00.87

65 - 69 lat

1. NOWAK, Michał 52 Warsaw Masters Team 1:26.09 292 42.12 43.97
2. WOJCIECHOWSKI, Krzysztof 49 UTW"Masters" Zgierz 1:40.35 184 46.91 53.44
3. SZUFARSKI, Andrzej 52 Toruń Multisport Team 1:57.82 114 54.93 1:02.89

75 - 79 lat

1. ZHUKOV, Volodymyr 42 Odessa Aqua Masters 1:45.18 160 48.58 56.60
2. SKWARŁO, Andrzej 39 Gdynia Masters 1:54.49 124 54.06 1:00.43


<< TOP >>
Konkurencja 20
03.12.2017 - 9:49
Kobiet, 50m motylkowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
25 - 29 lat

1. GRZESZCZUK, Joanna 91 AZS Warszawski Uniwesytet Medy 32.69 417
2. ANDEROVA, Monika 89 Swimmers St. Pływackie 35.22 333
3. DOBRASIEWICZ, Marlena 88 Warsaw Masters Team 35.49 326
4. CHUDEK, Agnieszka 92 Niezrzeszeni 36.11 309
SĄCZYŃSKA, Emilia 90 Warsaw Masters Team 36.11 309
6. MURACKA, Justyna 92 Niezrzeszeni 43.28 179

30 - 34 lat

1. MATLAK, Ewa 84 Warsaw Masters Team 35.66 321
2. GAJDUS, Marianna 86 Warsaw Masters Team 37.15 284
3. DĄBROWSKA, Anna 87 Klub Sportowy MAKO 42.41 191
4. SZYMAŃSKA, Katharina 85 Warsaw Masters Team 48.14 130

35 - 39 lat

1. DUDA, Anna 81 Rmks Rybnik 29.61 561
Wynik lepszy od Rekordu Polski Masters w kat C
2. GOŁĘBIOWSKA, Joanna 82 Warsaw Masters Team 30.34 522
3. MARCHUK, Maryna 78 Euro-Lviv MSC 38.45 256
4. PATRZYK- GRABIŃSKA, Małgorzata 78 Hasten 47.92 132
5. KAZIMIERCZAK, Monika 81 Bractwo Pływackie BGK 50.93 110

40 - 44 lat

1. ŻYŁA, Karolina 76 Niezrzeszeni 42.58 188

45 - 49 lat

1. FRĄCZEK, Izabela 70 Korona Kraków Masters 32.57 422
2. GADLIAUSKIENE, Renata 72 Kauno Takas 38.10 263
3. ŚLIWA, Anita 72 Toruń Multisport Team 46.22 147
4. CYLWIK-ROKICKA, Dorota 70 Białostockie Stowarzyszenie Pł 46.86 141
5. WNUK, Anna 68 Warsaw Masters Team 1:04.30 54

50 - 54 lat

1. BARTOSIEWICZ, Joanna 64 TS Olimpia Poznań 36.44 301
2. SULIMOVA, Olga 65 Pregel Kaliningrad 47.79 133

55 - 59 lat

1. MRÓZ, Urszula 62 UTW"Masters" Zgierz 35.59 323


<< TOP >>
Konkurencja 21
03.12.2017 - 9:53
Mężczyzn, 50m motylkowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
20 - 24 lat

1. PUZAN, Yauheni 95 KU AZS Uniwersytet Warszawski 26.95 576
2. KORDOWSKI, Kamil 97 Toruń Multisport Team 32.02 343

25 - 29 lat

1. LAZUKA, Yauheni 89 AquaStars 26.40 613
2. SAFROŃCZYK, Piotr 88 Klub Sportowy MAKO 26.61 598
3. MIKOŁAJEWSKI, Mariusz 90 Legia Warszawa 26.74 590
4. RĘBAS, Igor 89 Warsaw Masters Team 27.77 526
5. JĄKALSKI, Tomasz 88 Warsaw Masters Team 29.26 450
6. JANICKI, Wojciech 90 Warsaw Masters Team 30.05 415
7. BARTKOWIAK, Karol 88 Max Masters 31.01 378
8. BISTRON, Alan 89 Niezrzeszeni 44.28 129

30 - 34 lat

1. WASZKEWICZ, Andrzej 83 Swimmpower Prague 26.88 581
2. FIADOTOU, Mikalai 87 AquaStars 29.16 455
3. PFITZNER, Jan 86 Warsaw Masters Team 29.29 449
4. OLSZEWSKI, Marcin 85 Klub Sportowy MAKO 29.51 439
5. ŻEMIER, Filip 84 Ks Rekin Świebodzice 30.22 408
6. PORADA, Tomasz 83 Warsaw Masters Team 30.30 405
7. STORTZ, Piotr 86 Bractwo Pływackie BGK 31.74 352
8. ILCZYSZYN, Krzysztof 83 UKS 307 Warszawa-Mokotów 31.82 350
9. KOZAK, Stanisław 86 Warsaw Masters Team 33.31 305
10. ROSŁANOWSKI, Adam 85 Niezrzeszeni 38.24 201
11. MORARU, Andrii 85 Odessa Aqua Masters 49.75 91
12. SZMANIA, Marcin 84 Max Masters 53.71 72

35 - 39 lat

1. SZYMAŃSKI, Maciej 80 Warsaw Masters Team 27.66 533
2. ŻEMIER, Karol 82 Ks Rekin Świebodzice 27.87 521
3. REKOWSKI, Jan 78 Swimmers St. Pływackie 29.98 418
4. MALAHOVSKIS, RAIMONDS 79 Swimming club “Ķīpsala” 32.43 330
5. PONNIK, Yury 80 Ambasada Rosji 34.36 278
6. KAŁUŻYŃSKI, Wojciech 80 Warsaw Masters Team 35.20 258
7. STANICKI, Mateusz 78 Warsaw Masters Team 39.32 185
8. WICHNIAREK, Daniel 80 Max Masters 40.05 175
9. JAJECZNIK, Konrad 79 Niezrzeszeni 41.29 160
10. PIĄTKOWSKI, Piotr 81 Niezrzeszeni 42.54 146

40 - 44 lat

1. BERWECKI, Arkadiusz 73 Motyl Senior Mosir Stalowa Wol 28.21 502
2. GOŁĘBIOWSKI, Remigiusz 76 Swimmers St. Pływackie 28.96 464
3. SZYMAŃSKI, Sebastian 74 START Wrocław 31.75 352
4. ĆWIKŁA, Konrad 75 MASTERS Lublin 32.71 322
5. TYMANIUK, Aliaksandr 76 AquaStars 34.22 281
6. OSTROWSKI, Bartosz 77 Warsaw Masters Team 34.56 273

45 - 49 lat

1. BRAGIN, Vladislav 71 Swimmpower Prague 28.55 484
2. LISZKOWSKI, Wojciech 72 Korona Kraków Masters 29.26 450
3. PUZAN, Aliaksandr 72 Zubr 31.05 376
4. WIECZOREK, Robert 72 Niezrzeszeni 32.76 320
5. RYBARCZYK, Michał 70 Ursynów Masters 33.48 300
6. KUZOVKOV, Serhiy 72 Niezrzeszeni 33.69 295
7. HERCZUK, Łukasz 71 Swimmers St. Pływackie 34.89 265
8. PAPROCKI, Dariusz 70 Warsaw Masters Team 35.51 252
9. GREGORCZUK, Jacek 72 Barracuda Białystok 36.29 236
10. TICHY, Rafał 69 Warsaw Masters Team 42.04 151
11. JENEK, Sławomir 70 Max Masters 50.63 86

50 - 54 lat

1. SKOŚKIEWICZ, Rafał 66 Warsaw Masters Team 29.88 423
2. SOBCZAK, Krystian 66 Max Masters 1:16.52 25

55 - 59 lat

1. WARCHOŁ, Wojciech 61 Niezrzeszeni 31.89 347
2. FIADOTOU, Uladzimir 61 AquaStars 34.71 269
3. SZCZECHLA, Witold 60 Niezrzeszeni 43.25 139
4. SUTOWSKI, Robert 59 Warsaw Masters Team 47.68 104
5. RĄPAŁA, Leszek 62 UKS Gos Raszyn 51.15 84
6. CHARYTONIUK, Wojciech 61 Białostockie Stowarzyszenie Pł 52.65 77

60 - 64 lat

1. PRZYTULSKI, Włodzimierz 57 UTW"Masters" Zgierz 33.14 310
2. MICHALCZYK, Jerzy 56 Masters Krasnik 51.22 83

65 - 69 lat

1. BOBOLI, Jan Maciej 48 Gdynia Masters 42.79 144
2. SZUFARSKI, Andrzej 52 Toruń Multisport Team 48.22 100

70 - 74 lat

1. MACIEJCZYK, Zbigniew 47 UTW"Masters" Zgierz 37.45 214

75 - 79 lat

1. GOLIK, Janusz 41 MUKS Lider Chełm 49.40 93


<< TOP >>
Konkurencja 22
03.12.2017 - 10:04
Kobiet, 100m grzbietowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
20 - 24 lat

1. PETRYSZYN, Katarzyna 94 AZS WUM 1:13.64 491 35.30 38.34

25 - 29 lat

1. BOCHYŃSKA, Sonia 90 UTW"Masters" Zgierz 1:11.19 544 34.14 37.05
2. SĄCZYŃSKA, Emilia 90 Warsaw Masters Team 1:21.77 359 39.28 42.49
3. GAJC, Agnieszka 88 Niezrzeszeni 1:24.11 329 40.24 43.87

30 - 34 lat

1. SULIK, Agnieszka 86 Warsaw Masters Team 1:49.71 148 51.15 58.56

40 - 44 lat

1. FAJKOWSKA, Daria 73 UTW"Masters" Zgierz 1:14.27 479 34.79 39.48
2. PRANCKEVICIENE, Jurate 75 Torpedos 1:39.19 201 47.81 51.38

45 - 49 lat

1. ŚLIWA, Anita 72 Toruń Multisport Team 1:38.57 204 47.64 50.93
2. MENDEL, Beata 72 Niezrzeszeni 1:47.55 157
3. CYLWIK-ROKICKA, Dorota 70 Białostockie Stowarzyszenie Pł 1:57.65 120 55.86 1:01.79
4. NOWAK, Katarzyna 68 Drużyna TVN 1:58.29 118 54.54 1:03.75

50 - 54 lat

1. KORONA, Tatiana 67 Triclub 2:10.42 88 1:00.87 1:09.55

55 - 59 lat

1. MYSIAK, Katarzyna 61 Gdynia Masters 1:46.48 162 50.77 55.71

60 - 64 lat

1. GRJADUNOVA, Vera 55 Niezrzeszeni 1:39.30 200 48.67 50.63
2. SZCZYGIELSKA, Elżbieta 53 Niezrzeszeni 2:12.84 83 1:04.01 1:08.83
3. SEROŻYŃSKA, Lucyna 55 Toruń Multisport Team 2:13.29 82 1:06.01 1:07.28

65 - 69 lat

1. ERNST, Maria 48 Niezrzeszeni 1:48.26 154 51.89 56.37
2. ŁUTOWICZ, Maria 50 TS Olimpia Poznań 1:53.23 135 55.26 57.97
3. YLIENE, Aleksandra 48 Kauno Takas 2:11.14 87 59.87 1:11.27

70 - 74 lat

1. ŁOWKIS, Barbara 47 Warsaw Masters Team 1:51.36 142 55.47 55.89

80 - 84 lat

1. JANIK, Elżbieta 35 Warsaw Masters Team 2:41.70 46 1:16.23 1:25.47


<< TOP >>
Konkurencja 23
03.12.2017 - 10:14
Mężczyzn, 100m grzbietowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
25 - 29 lat

1. BARTKOWIAK, Karol 88 Max Masters 1:14.65 335 36.39 38.26
2. BIEGAJ, Tomasz 90 Niezrzeszeni 1:21.55 257 37.23 44.32

30 - 34 lat

1. OLSZEWSKI, Marcin 85 Klub Sportowy MAKO 1:10.38 399 34.23 36.15
2. MR SZYDLO, Konrad 86 K.P. Masters Krosno 1:19.81 274 39.13 40.68
3. ŁAWIŃSKI, Tomasz 83 Kuźnia Triathlonu 1:22.53 247 39.88 42.65
4. KUCHERIAVYI, Viktor 86 Niezrzeszeni 1:34.52 165 46.25 48.27

35 - 39 lat

1. ŻEMIER, Karol 82 Ks Rekin Świebodzice 1:05.47 496 32.05 33.42
2. JULIAN AGUILAR, Daniel 82 Warsaw Masters Team 1:10.85 391 34.33 36.52

40 - 44 lat

1. KANDRASIUK, Uladzimir 73 AquaStars 1:13.65 348 36.35 37.30
2. MARKOWSKI, Hubert 76 Niezrzeszeni 1:17.20 302 37.38 39.82
3. MARKOWSKI, Dominik 76 Klub Sportowy MAKO 1:40.35 137 49.04 51.31

45 - 49 lat

1. LISZKOWSKI, Wojciech 72 Korona Kraków Masters 1:14.75 333 36.83 37.92
2. MATYSZCZAK, Jacek 70 TS Olimpia Poznań 1:28.13 203 42.57 45.56

50 - 54 lat

1. SKOŚKIEWICZ, Rafał 66 Warsaw Masters Team 1:10.58 396 33.82 36.76
2. TWAROWSKI, Andrzej 65 MASTERS BIAŁYSTOK 1:24.39 231 40.76 43.63
3. EZHKOV, Vadim 65 Pregel Kaliningrad 1:30.01 191 45.44 44.57
4. SZCZYGIEŁ, Zbigniew 65 Białostockie Stowarzyszenie Pł 2:03.47 74 1:02.86 1:00.61

55 - 59 lat

1. MADEJ, Leszek 60 Warsaw Masters Team 1:15.53 323 36.37 39.16
2. CIS, Andrzej 60 Masters Krasnik 1:35.91 157 48.20 47.71

60 - 64 lat

1. WARCHOŁ, Mirosław 53 Warsaw Masters Team 1:15.13 328 36.39 38.74
2. SYPNIEWSKI, Andrzej 57 TMA Barracuda Kalisz 1:30.26 189 43.79 46.47
3. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 1:32.26 177 45.26 47.00
4. DUBIŃSKI, Bogdan 53 Legia Warszawa 1:35.91 157 46.41 49.50
5. SAMONEK, Krzysztof 57 Masters Krasnik 1:51.17 101 54.58 56.59
6. VORBRODT, Tadeusz 53 Warsaw Masters Team 2:03.06 74 55.95 1:07.11

75 - 79 lat

1. KISZKO, Leonard 42 Niezrzeszeni 2:14.86 56 1:03.81 1:11.05
2. GRIGAS, Stasys 41 Torpedos 2:26.14 44 1:11.01 1:15.13


<< TOP >>
Konkurencja 24
03.12.2017 - 10:22
Kobiet, 4 x 50m dowolny KW 100 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Czas Pkt.
AG 120 - 159

1. WMT 1989 Warsaw Masters Team 2:04.98 460
CZARNECKA, Katarzyna
GAJDUS, Marianna
85
86
31.81
33.63
DOBRASIEWICZ, Marlena
GOŁĘBIOWSKA, Joanna
88
82
31.25
28.29
2. Klub Sportowy MAKO 6 Klub Sportowy MAKO 2:25.66 291
ŻOŁNOWSKA, Katarzyna
DĄBROWSKA, Anna
90
87
30.40
37.71
ZARZECZNA, Agnieszka
ANDRUSZKIEWICZ, Ada
79
79
42.85
34.70

AG 160 - 199

1. UTW"Masters" Zgierz 1 UTW"Masters" Zgierz 2:12.10 390
BOCHYŃSKA, Sonia
MRÓZ, Urszula
90
62
29.90
34.97
STĘPIEŃ, Ewa
FAJKOWSKA, Daria
62
73
35.04
32.19

AG 200 - 239

1. WMT 2017 Warsaw Masters Team 2:36.51 234
BALAJCZA, Timea
OSTROWSKA, Karolina
71
75
36.39
46.64
JARECKA-SKORYKOW, Monika
ŁOWKIS, Barbara
74
47
33.70
39.78


<< TOP >>
Konkurencja 25
03.12.2017 - 10:26
Mężczyzn, 4 x 50m dowolny KW 100 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Czas Pkt.
AG 100 - 119

1. AquaStars 2 AquaStars 1:42.11 573
LAZUKA, Yauheni
FIADOTOU, Mikalai
89
87
25.57
25.28
SHUTSEYEU, Aliaksandr
KAZACHONAK, Uladzimir
89
93
26.64
24.62
2. Klub Sportowy MAKO 3 Klub Sportowy MAKO 1:45.35 522
RURAK, Paweł
RURAK, Jakub
88
92
24.67
28.54
OLSZEWSKI, Marcin
SAFROŃCZYK, Piotr
85
88
28.09
24.05
3. REKINY Go-Swim Masters Team Wilanów 1:57.23 379
BLODA, Piotr
SZADY, Andrzej
88
89
28.51
29.29
ŁUKASZ, Grochowski
ZAJDA, Michał
91
87
7.95
51.48

AG 120 - 159

1. WMT 1683 Warsaw Masters Team 1:44.12 541
SZYMAŃSKI, Maciej
JULIAN AGUILAR, Daniel
80
82
25.25
26.88
PFITZNER, Jan
RĘBAS, Igor
86
89
26.41
25.58
2. WMT 1918 Warsaw Masters Team 1:52.84 425
JĄKALSKI, Tomasz
JANICKI, Wojciech
88
90
28.25
27.40
KOZAK, Stanisław
PORADA, Tomasz
86
83
29.11
28.08
3. Kuźnia Triathlonu Kuźnia Triathlonu 2:00.17 352
BIADOŃ, Tomasz
ORŁOWSKI, Grzegorz
90
81
30.45
31.62
GDOWSKI, Mateusz
ŁAWIŃSKI, Tomasz
77
83
33.06
25.04
4. Klub Sportowy MAKO 4 Klub Sportowy MAKO 2:04.83 314
MATRAS, Tomasz
JURKOWSKI, Tomasz
81
78
28.67
33.00
SUDA, Jacek
KIEŻUN, Piotr
78
80
31.89
31.27
5. Max Masters 1 Max Masters 2:23.62 206
BARTKOWIAK, Karol
JENEK, Sławomir
88
70
31.19
41.77
SZMANIA, Marcin
WICHNIAREK, Daniel
84
80
35.48
35.18

AG 160 - 199

1. WMT 1945 Warsaw Masters Team 1:56.79 383
CRNJAKOVIC, Luka
OSTROWSKI, Bartosz
78
77
28.26
28.77
ROGOSZ, Paweł
PAWŁOWSKI, Bartłomiej
76
75
30.01
29.75
2. Swimmers St. Pływackie 2 Swimmers St. Pływackie 2:01.79 338
LIS, Hubert
GOŁĘBIOWSKI, Remigiusz
75
76
27.13
34.57
TOBIASZ, Wiktor
REKOWSKI, Jan
74
78
29.72
30.37
3. WMT 1920 Warsaw Masters Team 2:13.66 255
ORLIKOWSKI, Marek
LESZCZYŃSKI, Jerzy
55
64
37.29
31.00
BUDEK, Robert
KARASEK, Maciej
74
83
33.77
31.60
4. Drużyna TVN 1 Drużyna TVN 2:18.79 228
KANIA, Sebastian
SZYSZKA, Łukasz
80
50
41.59
34.90
TEMPSKI, Patryk
OGŁOBLIN, Adam
83
89
35.30
27.00
5. Klub Sportowy MAKO 5 Klub Sportowy MAKO 2:32.81 171
MARKOWSKI, Dominik
BRIGGS, Sean
76
66
39.02
36.85
STOPKA, Wojciech
ADAMOWICZ, Pawel
68
67
36.36
40.58
6. SZCZUPAKI Go-Swim Masters Team Wilanów 2:35.61 162
MISIEJUK, Ernest
MISIEJUK, Jacek
73
64
39.02
36.31
PALUSZAK, Zbigniew
ZIELIŃSKI, Tomasz
67
72
44.96
35.32
NIE UK. AquaStars 1 AquaStars
KANDRASIUK, Uladzimir
TYMANIUK, Aliaksandr
73
76
28.71 FIADOTOU, Uladzimir
HORBUS, Aliaksandr
61
76

AG 200 - 239

1. UTW"Masters" Zgierz 1 UTW"Masters" Zgierz 2:07.70 293
JAGIEŁŁO, Waldemar
WOJCIECHOWSKI, Krzysztof
79
49
26.48
35.41
MACIEJCZYK, Zbigniew
PRZYTULSKI, Włodzimierz
47
57
34.42
31.39

PK Triclub 1 Triclub 2:24.98 200
,
,
37.63
37.47
,
,
42.17
27.71
PK Drużyna TVN 2 Drużyna TVN 3:07.54 92
,
,
47.62 ,
,

1:55.25


<< TOP >>
Konkurencja 26
03.12.2017 - 10:32
Kobiet, 200m motylkowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
40 - 44 lat

1. STEFANOWSKA, Agnieszka 74 iSWIM MASTERS BIAŁYSTOK 4:00.18 130 50.71 1:01.02 1:04.36 1:04.09

55 - 59 lat

1. PUTOWSKA, Małgorzata 62 Klub Sportowy Warta Poznań 4:39.10 83 56.65 1:11.33 1:16.02 1:15.10


<< TOP >>
Konkurencja 27
03.12.2017 - 10:38
Mężczyzn, 200m motylkowy 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
30 - 34 lat

1. LIS, Łukasz 86 Triclub 2:34.35 377 32.50 38.08 40.50 43.27

35 - 39 lat

1. KACZMAREK, Stanisław 79 Klub Sportowy Warta Poznań 2:26.58 440 31.84 37.35 38.32 39.07
2. JABŁOŃSKI, Michał 80 Warsaw Masters Team 3:06.18 214 42.13 47.86 50.12 46.07

40 - 44 lat

1. BERWECKI, Arkadiusz 73 Motyl Senior Mosir Stalowa Wol 2:30.90 403 33.11 37.84 39.59 40.36

50 - 54 lat

1. RUDZIŃSKI, Michał 66 Warsaw Masters Team 3:45.93 120 47.73 55.94 59.98 1:02.28

55 - 59 lat

1. MEDVEDIEV, Igor 62 NoStars 2:48.39 290 37.27 44.11 44.77 42.24


<< TOP >>
Konkurencja 28
03.12.2017 - 10:42
Kobiet, 400m dowolny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
25 - 29 lat

1. DRAB, Magdalena 92 Masters Wisła Kraków 4:41.98 589
50m:
100m:
32.01
1:07.50
32.01
35.49
150m:
200m:
1:43.47
2:19.92
35.97
36.45
250m:
300m:
2:55.97
3:31.89
36.05
35.92
350m:
400m:
4:07.86
4:41.98
35.97
34.12
2. SKUTKIEWICZ, Joanna 90 KS Delfin Gdynia 5:35.16 351
50m:
100m:
36.64
1:18.64
36.64
42.00
150m:
200m:
2:01.45
2:44.91
42.81
43.46
250m:
300m:
3:28.09
4:11.41
43.18
43.32
350m:
400m:
4:53.93
5:35.16
42.52
41.23
3. CHUDEK, Agnieszka 92 Niezrzeszeni 5:54.06 297
50m:
100m:
38.10
1:21.42
38.10
43.32
150m:
200m:
2:05.66
2:51.26
44.24
45.60
250m:
300m:
3:36.94
4:23.31
45.68
46.37
350m:
400m:
5:09.51
5:54.06
46.20
44.55

30 - 34 lat

1. WALENTA, Katarzyna 85 Toruń Multisport Team 5:16.01 418
50m:
100m:
36.48
1:15.96
36.48
39.48
150m:
200m:
1:56.23
2:36.83
40.27
40.60
250m:
300m:
3:17.17
3:57.39
40.34
40.22
350m:
400m:
4:37.29
5:16.01
39.90
38.72
2. JAHNZ, Karolina 84 Ks Rekin Świebodzice 5:28.77 372
50m:
100m:
36.40
1:17.71
36.40
41.31
150m:
200m:
2:00.00
2:42.14
42.29
42.14
250m:
300m:
3:24.25
4:06.48
42.11
42.23
350m:
400m:
4:48.77
5:28.77
42.29
40.00
3. MATLAK, Ewa 84 Warsaw Masters Team 5:54.71 296
50m:
100m:
38.62
1:21.64
38.62
43.02
150m:
200m:
2:07.03
2:52.88
45.39
45.85
250m:
300m:
3:38.88
4:25.14
46.00
46.26
350m:
400m:
5:10.98
5:54.71
45.84
43.73

35 - 39 lat

1. MICHALIK, Dominika 79 MASTERS BIAŁYSTOK 5:04.28 469
50m:
100m:
34.43
1:11.57
34.43
37.14
150m:
200m:
1:50.26
2:29.32
38.69
39.06
250m:
300m:
3:08.26
3:47.19
38.94
38.93
350m:
400m:
4:26.96
5:04.28
39.77
37.32
2. MAZURKIEWICZ, Agnieszka 82 Warsaw Masters Team 6:14.98 250
50m:
100m:
41.56
1:26.97
41.56
45.41
150m:
200m:
2:14.07
3:02.45
47.10
48.38
250m:
300m:
3:51.13
4:40.19
48.68
49.06
350m:
400m:
5:28.21
6:14.98
48.02
46.77
3. MARKOWSKA, Ewa 81 iSWIM MASTERS BIAŁYSTOK 7:05.14 172
50m:
100m:
38.76
1:27.07
38.76
48.31
150m:
200m:
2:26.29
3:22.96
59.22
56.67
250m:
300m:
4:22.75
5:18.51
59.79
55.76
350m:
400m:
6:15.87
7:05.14
57.36
49.27

40 - 44 lat

1. MOSTOWSKA, Magdalena 77 Warsaw Masters Team 6:05.96 269
50m:
100m:
42.62
1:27.19
42.62
44.57
150m:
200m:
2:13.13
2:59.51
45.94
46.38
250m:
300m:
3:46.18
4:33.03
46.67
46.85
350m:
400m:
5:20.65
6:05.96
47.62
45.31

45 - 49 lat

1. BALAJCZA, Timea 71 Warsaw Masters Team 6:15.85 249
50m:
100m:
42.14
1:28.69
42.14
46.55
150m:
200m:
2:16.16
3:04.91
47.47
48.75
250m:
300m:
3:53.18
4:41.45
48.27
48.27
350m:
400m:
5:29.60
6:15.85
48.15
46.25
2. NOWAK, Katarzyna 68 Drużyna TVN 8:23.46 103
50m:
100m:
54.52
1:55.35
54.52
1:00.83
150m:
200m:
2:59.52
4:05.23
1:04.17
1:05.71
250m:
300m:
5:10.17
6:17.75
1:04.94
1:07.58
350m:
400m:
7:24.06
8:23.46
1:06.31
59.40

50 - 54 lat

1. OLSZEWSKA, Edyta 64 Warsaw Masters Team 6:10.25 260
50m:
100m:
41.56
1:27.54
41.56
45.98
150m:
200m:
2:15.05
3:02.43
47.51
47.38
250m:
300m:
3:49.45
4:36.98
47.02
47.53
350m:
400m:
5:24.93
6:10.25
47.95
45.32
2. KORONA, Tatiana 67 Triclub 7:29.65 145
50m:
100m:
51.47
1:47.54
51.47
56.07
150m:
200m:
2:45.08
3:42.89
57.54
57.81
250m:
300m:
4:40.80
5:37.96
57.91
57.16
350m:
400m:
6:34.06
7:29.65
56.10
55.59

55 - 59 lat

1. TITOVA, Irina 61 Pregel Kaliningrad 5:57.13 290
50m:
100m:
39.06
1:23.21
39.06
44.15
150m:
200m:
2:08.91
2:55.33
45.70
46.42
250m:
300m:
3:41.51
4:27.54
46.18
46.03
350m:
400m:
5:13.36
5:57.13
45.82
43.77
2. ZAGAŁA, Joanna 59 Sikret Gliwice 6:50.21 191
50m:
100m:
47.38
1:39.89
47.38
52.51
150m:
200m:
2:33.80
3:27.73
53.91
53.93
250m:
300m:
4:21.01
5:13.20
53.28
52.19
350m:
400m:
6:03.67
6:50.21
50.47
46.54
3. MYSIAK, Katarzyna 61 Gdynia Masters 7:05.82 171
50m:
100m:
45.23
1:38.43
45.23
53.20
150m:
200m:
2:33.32
3:28.36
54.89
55.04
250m:
300m:
4:23.79
5:20.22
55.43
56.43
350m:
400m:
6:14.47
7:05.82
54.25
51.35

60 - 64 lat

1. GRJADUNOVA, Vera 55 Niezrzeszeni 7:05.03 172
50m:
100m:
46.43
1:39.85
46.43
53.42
150m:
200m:
2:35.45
3:31.41
55.60
55.96
250m:
300m:
4:26.14
5:21.02
54.73
54.88
350m:
400m:
6:15.64
7:05.03
54.62
49.39
2. DEMBECKA, Rusłana 57 Klub Sportowy Warta Poznań 9:05.74 81
50m:
100m:
58.71
2:07.02
58.71
1:08.31
150m:
200m:
3:15.12
4:26.18
1:08.10
1:11.06
250m:
300m:
5:37.18
6:47.70
1:11.00
1:10.52
350m:
400m:
7:57.58
9:05.74
1:09.88
1:08.16

65 - 69 lat

1. SZEMBERG, Anna 49 Warsaw Masters Team 8:31.90 98
50m:
100m:
57.55
2:03.18
57.55
1:05.63
150m:
200m:
3:09.26
4:15.64
1:06.08
1:06.38
250m:
300m:
5:20.94
6:25.61
1:05.30
1:04.67
350m:
400m:
7:30.75
8:31.90
1:05.14
1:01.15


<< TOP >>
Konkurencja 29
03.12.2017 - 11:08
Mężczyzn, 400m dowolny 20 - 94 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
20 - 24 lat

1. SĘKOWSKI, Daniel 95 Go-Swim Masters Team Wilanów 5:15.25 340
50m:
100m:
32.80
1:08.24
32.80
35.44
150m:
200m:
1:46.43
2:26.92
38.19
40.49
250m:
300m:
3:08.65
3:51.69
41.73
43.04
350m:
400m:
4:34.57
5:15.25
42.88
40.68
2. SIEWIERA, Piotr 94 Stowarzyszenie Przyjaciół Pływ 5:33.98 286
50m:
100m:
35.12
1:15.81
35.12
40.69
150m:
200m:
1:58.20
2:40.85
42.39
42.65
250m:
300m:
3:24.08
4:08.40
43.23
44.32
350m:
400m:
4:53.16
5:33.98
44.76
40.82
3. JELITTO, Jakub 93 Triclub 6:49.92 154
50m:
100m:
44.33
1:33.05
44.33
48.72
150m:
200m:
2:24.99
3:18.75
51.94
53.76
250m:
300m:
4:12.57 53.82 350m:
400m:
6:00.23
6:49.92

49.69

25 - 29 lat

1. MANFREDI, Luca 91 KU AZS Uniwersytet Warszawski 4:57.04 406
50m:
100m:
30.95
1:05.30
30.95
34.35
150m:
200m:
1:42.13
2:20.14
36.83
38.01
250m:
300m:
2:58.92
3:38.39
38.78
39.47
350m:
400m:
4:18.08
4:57.04
39.69
38.96
2. SHUTSEYEU, Aliaksandr 89 AquaStars 5:27.34 303
50m:
100m:
34.49
1:13.89
34.49
39.40
150m:
200m:
1:54.94
2:37.17
41.05
42.23
250m:
300m:
3:19.91
4:02.49
42.74
42.58
350m:
400m:
4:45.15
5:27.34
42.66
42.19
3. OGŁOBLIN, Adam 89 Drużyna TVN 5:32.36 290
50m:
100m:
33.71
1:12.65
33.71
38.94
150m:
200m:
1:54.52
2:37.75
41.87
43.23
250m:
300m:
3:22.06
4:06.47
44.31
44.41
350m:
400m:
4:50.95
5:32.36
44.48
41.41

30 - 34 lat

1. LIS, Łukasz 86 Triclub 4:41.28 478
50m:
100m:
31.57
1:06.73
31.57
35.16
150m:
200m:
1:42.49
2:18.40
35.76
35.91
250m:
300m:
2:54.04
3:29.87
35.64
35.83
350m:
400m:
4:05.97
4:41.28
36.10
35.31
2. GOŁEMBIEWSKI, Andrzej 86 Toruń Multisport Team 4:49.56 439
50m:
100m:
32.14
1:07.43
32.14
35.29
150m:
200m:
1:43.89
2:21.13
36.46
37.24
250m:
300m:
2:58.89
3:36.52
37.76
37.63
350m:
400m:
4:13.71
4:49.56
37.19
35.85
3. PFITZNER, Jan 86 Warsaw Masters Team 5:01.90 387
50m:
100m:
32.80
1:09.72
32.80
36.92
150m:
200m:
1:48.37
2:27.85
38.65
39.48
250m:
300m:
3:06.33
3:45.47
38.48
39.14
350m:
400m:
4:24.09
5:01.90
38.62
37.81
4. MR SZYDLO, Konrad 86 K.P. Masters Krosno 5:30.98 293
50m:
100m:
37.44
1:17.98
37.44
40.54
150m:
200m:
2:00.78
2:44.49
42.80
43.71
250m:
300m:
3:27.74
4:11.38
43.25
43.64
350m:
400m:
4:53.42
5:30.98
42.04
37.56
5. ZAJDA, Michał 87 Go-Swim Masters Team Wilanów 5:56.38 235
50m:
100m:
38.31
1:20.71
38.31
42.40
150m:
200m:
2:05.75
2:52.80
45.04
47.05
250m:
300m:
3:39.70
4:27.18
46.90
47.48
350m:
400m:
5:13.50
5:56.38
46.32
42.88
6. SKRZYDŁO, Jarosław 83 Niezrzeszeni 5:58.15 231
50m:
100m:
39.23
1:22.79
39.23
43.56
150m:
200m:
2:09.48
2:55.95
46.69
46.47
250m:
300m:
3:42.43
4:28.44
46.48
46.01
350m:
400m:

5:58.15
7. TEMPSKI, Patryk 83 Drużyna TVN 6:09.77 210
50m:
100m:
39.15
1:22.39
39.15
43.24
150m:
200m:
2:07.74
2:54.69
45.35
46.95
250m:
300m:
3:42.23
4:31.14
47.54
48.91
350m:
400m:
5:20.83
6:09.77
49.69
48.94
8. KUCHERIAVYI, Viktor 86 Niezrzeszeni 6:45.14 160
50m:
100m:
38.77
1:24.27
38.77
45.50
150m:
200m:
2:14.82
3:08.09
50.55
53.27
250m:
300m:
4:03.79
4:59.33
55.70
55.54
350m:
400m:
5:54.86
6:45.14
55.53
50.28
9. GOGOL, Krzysztof 86 Warsaw Masters Team 7:26.39 119
50m:
100m:
46.11
1:38.88
46.11
52.77
150m:
200m:
2:35.62
3:35.50
56.74
59.88
250m:
300m:
4:33.53
5:32.30
58.03
58.77
350m:
400m:
6:30.18
7:26.39
57.88
56.21
10. SWIANIEWICZ, Antoni 85 Niezrzeszeni 7:28.01 118
50m:
100m:
45.32
1:39.34
45.32
54.02
150m:
200m:
2:36.44
3:34.85
57.10
58.41
250m:
300m:
4:34.15
5:34.28
59.30
1:00.13
350m:
400m:
6:33.29
7:28.01
59.01
54.72
11. JANKOWSKI, Damian 86 Triclub 7:48.20 103
50m:
100m:
49.07
1:46.11
49.07
57.04
150m:
200m:
2:46.76
3:47.98
1:00.65
1:01.22
250m:
300m:
4:49.90
5:52.65
1:01.92
1:02.75
350m:
400m:
6:54.53
7:48.20
1:01.88
53.67

35 - 39 lat

1. KACZMAREK, Stanisław 79 Klub Sportowy Warta Poznań 4:34.62 514
50m:
100m:
31.96
1:06.73
31.96
34.77
150m:
200m:
1:41.87
2:17.12
35.14
35.25
250m:
300m:
2:51.85
3:27.07
34.73
35.22
350m:
400m:
4:01.69
4:34.62
34.62
32.93
2. RYBKO, Volodymyr 79 Euro-Lviv MSC 5:02.02 386
50m:
100m:
34.19
1:12.57
34.19
38.38
150m:
200m:
1:51.36
2:31.16
38.79
39.80
250m:
300m:
3:09.86
3:49.01
38.70
39.15
350m:
400m:
4:26.23
5:02.02
37.22
35.79
3. CRNJAKOVIC, Luka 78 Warsaw Masters Team 5:06.62 369
50m:
100m:
33.67
1:11.33
33.67
37.66
150m:
200m:
1:50.87
2:30.93
39.54
40.06
250m:
300m:
3:10.82
3:50.43
39.89
39.61
350m:
400m:
4:29.43
5:06.62
39.00
37.19
4. WARDA, Marcin 80 Niezrzeszeni 6:21.70 191
50m:
100m:
38.89
1:22.78
38.89
43.89
150m:
200m:
2:11.59
3:02.39
48.81
50.80
250m:
300m:
3:53.62
4:44.50
51.23
50.88
350m:
400m:
5:36.07
6:21.70
51.57
45.63
5. JAJECZNIK, Konrad 79 Niezrzeszeni 7:04.92 138
50m:
100m:
45.53
1:35.20
45.53
49.67
150m:
200m:
2:29.81
3:24.31
54.61
54.50
250m:
300m:
4:21.75
5:18.15
57.44
56.40
350m:
400m:
6:13.50
7:04.92
55.35
51.42
6. SENGER, Robert 82 Niezrzeszeni 7:30.32 116
50m:
100m:
46.21
1:38.55
46.21
52.34
150m:
200m:
2:34.49
3:33.10
55.94
58.61
250m:
300m:
4:32.66
5:32.47
59.56
59.81
350m:
400m:
6:34.56
7:30.32
1:02.09
55.76
7. CHROBOT, Radek 80 Drużyna TVN 7:40.36 109
50m:
100m:
44.49
1:38.51
44.49
54.02
150m:
200m:
2:38.03
3:38.26
59.52
1:00.23
250m:
300m:
4:39.97
5:41.47
1:01.71
1:01.50
350m:
400m:
6:43.23
7:40.36
1:01.76
57.13
8. GORVAT, Ivan 78 Niezrzeszeni 7:57.71 97
50m:
100m:
42.25
1:36.15
42.25
53.90
150m:
200m:
2:34.08
3:37.00
57.93
1:02.92
250m:
300m:
4:41.21
5:48.70
1:04.21
1:07.49
350m:
400m:
6:55.99
7:57.71
1:07.29
1:01.72

40 - 44 lat

1. KOWALCZYK, Piotr 74 MKP Szczecin 5:05.80 372
50m:
100m:
34.68
1:12.08
34.68
37.40
150m:
200m:
1:51.19
2:30.11
39.11
38.92
250m:
300m:
3:10.21
3:49.88
40.10
39.67
350m:
400m:
4:29.49
5:05.80
39.61
36.31
2. GIZICKI, Marek 77 Niezrzeszeni 5:58.45 231
50m:
100m:
37.57
1:19.99
37.57
42.42
150m:
200m:
2:05.92
2:52.52
45.93
46.60
250m:
300m:
3:40.22
4:27.63
47.70
47.41
350m:
400m:
5:14.99
5:58.45
47.36
43.46
3. MARKOWSKI, Bartek 77 iSWIM MASTERS BIAŁYSTOK 6:37.29 169
50m:
100m:
39.19
1:24.31
39.19
45.12
150m:
200m:
2:14.48
3:06.83
50.17
52.35
250m:
300m:
4:00.79
4:55.60
53.96
54.81
350m:
400m:
5:48.47
6:37.29
52.87
48.82
4. MISIEJUK, Ernest 73 Go-Swim Masters Team Wilanów 7:29.38 117
50m:
100m:
44.45
1:36.23
44.45
51.78
150m:
200m:
2:32.41
3:30.50
56.18
58.09
250m:
300m:
4:30.72
5:31.23
1:00.22
1:00.51
350m:
400m:
6:32.05
7:29.38
1:00.82
57.33

45 - 49 lat

1. OBIEDZIŃSKI, Paweł 69 IKS Konstancin 5:09.67 358
50m:
100m:
33.23
1:10.01
33.23
36.78
150m:
200m:
1:48.49
2:28.05
38.48
39.56
250m:
300m:
3:07.98
3:48.69
39.93
40.71
350m:
400m:
4:30.01
5:09.67
41.32
39.66
2. KWIATKOWSKI, Tomasz 69 Niezrzeszeni 5:32.16 290
50m:
100m:
40.16
1:22.68
40.16
42.52
150m:
200m:
2:04.66
2:47.17
41.98
42.51
250m:
300m:
3:29.80
4:12.15
42.63
42.35
350m:
400m:
4:53.87
5:32.16
41.72
38.29
3. BEDNARCZYK, Paweł 69 Niezrzeszeni 5:52.73 242
50m:
100m:
35.28
1:17.21
35.28
41.93
150m:
200m:
2:01.10
2:47.19
43.89
46.09
250m:
300m:
3:33.21
4:20.48
46.02
47.27
350m:
400m:
5:08.12
5:52.73
47.64
44.61
4. ZIELIŃSKI, Tomasz 72 Go-Swim Masters Team Wilanów 7:01.91 141
50m:
100m:
2:30.14
1:36.23
2:30.14 150m:
200m:
4:19.87
3:24.44
2:43.64 250m:
300m:

5:14.82
350m:
400m:
6:09.83
7:01.91
55.01
52.08
5. KOWALCZYK, Tomasz 72 Triclub 7:22.19 123
50m:
100m:
45.16
1:39.40
45.16
54.24
150m:
200m:
2:38.15
3:36.40
58.75
58.25
250m:
300m:
4:34.65
5:32.00
58.25
57.35
350m:
400m:
6:29.44
7:22.19
57.44
52.75
6. GASPARSKI, Piotr 72 Triclub 8:15.87 87
50m:
100m:
49.22
1:47.41
49.22
58.19
150m:
200m:
2:50.55
3:54.95
1:03.14
1:04.40
250m:
300m:
5:00.70
6:07.80
1:05.75
1:07.10
350m:
400m:
7:15.00
8:15.87
1:07.20
1:00.87
7. ŁAZARZ, Jacek 69 Niezrzeszeni 9:47.61 52
50m:
100m:
56.01
2:02.57
56.01
1:06.56
150m:
200m:
3:16.79
4:36.55
1:14.22
1:19.76
250m:
300m:
5:57.55
7:16.29
1:21.00
1:18.74
350m:
400m:
8:34.92
9:47.61
1:18.63
1:12.69

50 - 54 lat

1. KRASAUSKAS, Vilmantas 64 Torpedos 5:08.57 362
50m:
100m:
35.07
1:13.09
35.07
38.02
150m:
200m:
1:51.84
2:31.06
38.75
39.22
250m:
300m:
3:10.78
3:50.63
39.72
39.85
350m:
400m:
4:30.89
5:08.57
40.26
37.68
2. NOWAKOWSKI, Jacek 66 Warsaw Masters Team 5:38.62 274
50m:
100m:
36.30
1:17.72
36.30
41.42
150m:
200m:
2:00.19
2:43.99
42.47
43.80
250m:
300m:
3:28.20
4:12.55
44.21
44.35
350m:
400m:
4:57.16
5:38.62
44.61
41.46
3. SZCZYGIEŁ, Zbigniew 65 Białostockie Stowarzyszenie Pł 6:50.68 153
50m:
100m:
44.96
1:35.37
44.96
50.41
150m:
200m:
2:26.80
3:20.49
51.43
53.69
250m:
300m:
4:15.25
5:08.42
54.76
53.17
350m:
400m:
6:03.00
6:50.68
54.58
47.68
4. NOWICKI, Robert 63 Warsaw Masters Team 7:26.61 119
50m:
100m:
46.75
1:41.74
46.75
54.99
150m:
200m:
2:39.40
3:37.93
57.66
58.53
250m:
300m:
4:35.89
5:34.48
57.96
58.59
350m:
400m:
6:31.95
7:26.61
57.47
54.66
5. MISIEJUK, Jacek 64 Go-Swim Masters Team Wilanów 7:38.35 110
50m:
100m:
40.83
1:33.78
40.83
52.95
150m:
200m:
2:35.56
3:35.59
1:01.78
1:00.03
250m:
300m:
4:37.36
5:38.50
1:01.77
1:01.14
350m:
400m:
6:41.12
7:38.35
1:02.62
57.23
6. KRZEKOTOWSKI, Piotr 66 niezrzeszony Oleśnica 7:42.70 107
50m:
100m:
49.12
1:46.57
49.12
57.45
150m:
200m:
2:46.52
3:47.61
59.95
1:01.09
250m:
300m:
4:48.94
5:48.10
1:01.33
59.16
350m:
400m:
6:47.00
7:42.70
58.90
55.70
7. PALUSZAK, Zbigniew 67 Go-Swim Masters Team Wilanów 8:03.17 94
50m:
100m:
53.49
1:51.37
53.49
57.88
150m:
200m:
2:51.73
3:53.90
1:00.36
1:02.17
250m:
300m:
4:55.11
5:59.17
1:01.21
1:04.06
350m:
400m:
7:02.74
8:03.17
1:03.57
1:00.43

55 - 59 lat

1. BĄK, Zdzisław 61 Masters Krasnik 6:21.79 191
50m:
100m:
41.17
1:27.98
41.17
46.81
150m:
200m:
2:16.23
3:06.65
48.25
50.42
250m:
300m:
3:56.60
4:47.76
49.95
51.16
350m:
400m:
5:35.87
6:21.79
48.11
45.92
2. KORPETTA, Wojciech 59 K.S.niezrzeszeni.pl 6:23.72 188
50m:
100m:
41.55
1:28.94
41.55
47.39
150m:
200m:
2:17.95
3:09.00
49.01
51.05
250m:
300m:
3:59.01
4:49.78
50.01
50.77
350m:
400m:
5:38.94
6:23.72
49.16
44.78
3. SUTOWSKI, Robert 59 Warsaw Masters Team 6:42.37 163
50m:
100m:
45.75
1:35.34
45.75
49.59
150m:
200m:
2:27.04
3:19.43
51.70
52.39
250m:
300m:
4:11.76
5:02.87
52.33
51.11
350m:
400m:
5:54.21
6:42.37
51.34
48.16
4. GRIADUNOV, Andrey 59 Niezrzeszeni 7:01.22 142
50m:
100m:
42.85
1:33.45
42.85
50.60
150m:
200m:
2:27.25
3:22.77
53.80
55.52
250m:
300m:
4:18.27
5:13.44
55.50
55.17
350m:
400m:
6:08.20
7:01.22
54.76
53.02
5. RĄPAŁA, Leszek 62 UKS Gos Raszyn 7:08.83 135
50m:
100m:
46.94
1:37.79
46.94
50.85
150m:
200m:
2:32.04
3:27.98
54.25
55.94
250m:
300m:
4:24.83
5:21.86
56.85
57.03
350m:
400m:
6:17.01
7:08.83
55.15
51.82

60 - 64 lat

1. WARCHOŁ, Mirosław 53 Warsaw Masters Team 5:24.73 311
50m:
100m:
36.90
1:16.62
36.90
39.72
150m:
200m:
1:57.05
2:38.19
40.43
41.14
250m:
300m:
3:19.39
4:01.89
41.20
42.50
350m:
400m:
4:44.10
5:24.73
42.21
40.63
2. CIEKLIŃSKI, Wiesław 57 Niezrzeszeni 6:08.90 212
50m:
100m:
40.41
1:25.80
40.41
45.39
150m:
200m:
2:14.33
3:02.96
48.53
48.63
250m:
300m:
3:50.61
4:38.47
47.65
47.86
350m:
400m:
5:26.57
6:08.90
48.10
42.33
3. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 6:26.20 185
50m:
100m:
43.06
1:30.57
43.06
47.51
150m:
200m:
2:20.54
3:10.35
49.97
49.81
250m:
300m:
3:59.99
4:50.34
49.64
50.35
350m:
400m:
5:39.72
6:26.20
49.38
46.48
4. TWARDYSKO, Stanisław 56 Sikret Gliwice 6:39.45 167
50m:
100m:
39.93
1:26.49
39.93
46.56
150m:
200m:
2:17.08
3:09.46
50.59
52.38
250m:
300m:
4:02.45
4:55.66
52.99
53.21
350m:
400m:
5:48.97
6:39.45
53.31
50.48
5. VORBRODT, Tadeusz 53 Warsaw Masters Team 7:19.94 125
50m:
100m:
47.69
1:40.25
47.69
52.56
150m:
200m:
2:37.44
3:33.50
57.19
56.06
250m:
300m:
4:30.81
5:29.04
57.31
58.23
350m:
400m:
6:26.35
7:19.94
57.31
53.59
6. ORLIKOWSKI, Marek 55 Warsaw Masters Team 7:35.50 112
50m:
100m:
46.14
1:41.75
46.14
55.61
150m:
200m:
2:40.16
3:40.90
58.41
1:00.74
250m:
300m:
4:41.22
5:42.61
1:00.32
1:01.39
350m:
400m:
6:43.35
7:35.50
1:00.74
52.15
7. ZIELIŃSKI, Zbigniew 54 Niezrzeszeni 8:06.66 92
50m:
100m:
45.78
1:39.74
45.78
53.96
150m:
200m:
2:38.66
3:40.57
58.92
1:01.91
250m:
300m:
4:44.22
5:50.59
1:03.65
1:06.37
350m:
400m:
6:58.96
8:06.66
1:08.37
1:07.70
8. DELIKAT, Jerzy 53 Niezrzeszeni 8:43.85 74
50m:
100m:
57.73
2:04.15
57.73
1:06.42
150m:
200m:
3:11.26
4:18.45
1:07.11
1:07.19
250m:
300m:
5:25.05
6:32.27
1:06.60
1:07.22
350m:
400m:
7:38.02
8:43.85
1:05.75
1:05.83

65 - 69 lat

1. SZYSZKA, Łukasz 50 Drużyna TVN 6:33.86 174
50m:
100m:
39.20
1:24.56
39.20
45.36
150m:
200m:
2:13.17
3:05.51
48.61
52.34
250m:
300m:
3:58.44
6:33.86
52.93
2:35.42
350m:
400m:

6:33.86

75 - 79 lat

NIE UK. GRIGAS, Stasys 41 Torpedos
50m:
100m:
1:15.12
2:50.38
1:15.12
1:35.26
150m:
200m:
4:21.34
5:55.53
1:30.96
1:34.19
250m:
300m:
7:25.59
8:57.64
1:30.06
1:32.05
350m:
400m:
10:28.34 1:30.70