janvāris, 2022

29jan12:0016:00LPF peldēšanas tiesnešu apmācības kurss

Informācija par pasākumu

Latvijas Peldēšanas federācija, īstenojot LPF Peldēšanas tiesnešu attīstības programmu, š.g. 29.janvārī (sestdiena) pulksten 12:00 rīko tiesnešu apmācību kursu, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents, kas nākotnē vēlas piedalīties peldēšanas sacensību tiesāšanā.

Apmācību kursa mērķis ir sagatavot jaunus un kvalificētus peldēšanas tiesnešus, tādējādi ceļot peldēšanas sacensību tiesāšanas kvalitāti, kā arī iepazīstināt ar tiesnešu darba specifiku un izaugsmes iespējām.

Kopumā 3-4 stundu apmācību programmā ir iekļauta FINA sacensību noteikumu apguve, padziļināti analizējot tādus aspektus kā tiesnešu klasifikācija un to pienākumi, peldēšanas stilu un elementu (starts, pagrieziens, finišs) noteikumi, sacensību vadība, kā arī LPF tiesnešu akreditācijas un licencēšanas kārtību reglamentējošā nolikuma analīze.

Pēc kursa apgūšanas dalībniekam tiek piešķirta C kategorijas tiesneša licence. Vairāk informācijas:šeit

Laiks: 2022.gada 29.janvāris (sestdiena), pulksten 12:00 – 16:00
Norises vieta: Nākotnes iela 1a, Ķekava, Ķekavas pag., Ķekavas novads, LV- 2123. Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa ēkā (2. stāvs).
Apmācības vadīs: Vladlens Žarinovs – LPF Tiesnešu komitejas priekšsēdētājs un Reno Jēkabsons – FINA kategorijas tiesnesis.
Valoda: Kursu apmācība – latviešu valodā
Reģistrācija: Pieteikšanās elektroniski, sūtot pieteikumus uz e-pastu – tiesnesi@swimming.lv (Vārds, Uzvārds un telefona Nr.)
Dalība bez maksas. Vietu skaits ierobežots!

Kontaktpersona – Vladlens Žarinovs (tel.nr. 26982515), tiesnesi@swimming.lv

Vairāk

Laiks

(Sestdiena) 12:00 - 16:00

Atrašanās vieta

Ķekava

Nākotnes iela 1

Organizators

LPF22 84 09 06, info@swimming.lv

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.