septembris, 2020

04sepVisu dienu06Peldēšanas speciālistu sertificēšanas kurss. Peldēšanas mācīšanas teorija un pedagoģiskā pilnveide (brīvu vietu nav)

Informācija par pasākumu

Latvijas Peldēšanas federācija informē, ka š.g. 04.-06. septembrī Rīgā notiks peldēšanas speciālistu sertificēšanas kursi 36 stundu apjomā “Peldēšanas mācīšanas teorija un pedagoģiskā pilnveide”.

Kursu mērķis ir nodrošināt pamata apmācību peldēšanas nodarbību plānošanā un mācīšanā tiem sporta speciālistiem, kas ieguvuši augstāko pedagoģisko izglītību bez specializācijas peldēšanā, vai personām, kas pēc profesionālās pilnveides izglītības programmas apguves nokārtojušas sertifikācijas eksāmenu (C kategorija), un vēlas saņemt atzinumu peldēšanas trenera sertifikāta saņemšanai.

Kursi norisināsies LPF biroja telpās (Ķīpsalas iela 5, Rīga) un tos vadīs LSPA peldēšanas katedras profesore Jeļena Solovjova.

Prasības kursu apmeklēšanai

Pamata zināšanas sporta teorijā, pedagoģijā, sporta pedagoģijā, sporta psiholoģijā, anatomijā, fizioloģijā un biomehānikā. Nepieciešamas zināšanas, prasmes un iemaņas kādā no sporta veidiem, kas apgūtas sporta skolā, klubā.

Programmas saturs

Ūdens īpašības un cilvēka pārvietošanās ūdenī iespējas (Ūdens īpašības. Ūdens pretestības veidi. Sporta peldēšanas terminoloģija. Drošības tehnikas noteikumi. Peldēšanas tehnikas analīzes pamati. Peldēšanas kustību mehānisma raksturojums un terminoloģija. Pamatdarbības, pārvietojoties uz ūdens. Spēki un to iedarbības raksturs, pārvietojoties ūdenī. Pārvietošanas veidi ūdenī. Kaju darbības veidi. Roku darbības veidi. Kustību dinamiskais stereotips. Elpošana ar izelpu ūdenī);

Peldēšanas mācīšanas pamati (Peldēšanas  mācīšanas pamati, principi un metodes.  Peldēšanas apgūšanas mācīšanas  pirmais posms un  otrais posms);

Peldēšanas mācīšana (Peldēšanas veidu mācīšanas pamati, principi un metodes, pārvietošanās veidu mācīšanas secība.  Peldēšanas apgūšanas mācīšanas  trešais posms);

Peldēšanas veidu mācīšana (peldēšanas stili – Krauls uz krūtīm, krauls uz muguras, brass, tauriņstils. Atsevišķu kustību stāvokļu mācīšana; kustību apguve vienā veselā. Pamata vingrinājumi un pilnveide)

Drošība uz ūdens: baseinā; atklātā ūdenī;

Mācību nodarbību plānošana un organizēšana un kontrole.

*kursu dienaskārtība tiks izsūtīta atsevišķi visiem dalībniekiem pēc reģistrācijas termiņa beigām.

Pieteikšanās un dalības maksa – BRĪVU VIETU NAV

Pieteikšanās dalībai kursos iespējama elektroniski, sūtot pieteikumu (vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju, kā arī maksātāja rekvizītus) uz birojs@swimming.lv

Pieteikšanās iespējama līdz 25.08.2020. Vietu skaits ierobežots.

Dalības maksa – 150 EUR.

Vairāk

Laiks

septembris 4 (Piektdiena) - 6 (Svētdiena)

Atrašanās vieta

Ķīpsalas peldbaseins

Ķīpsalas iela 5

Organizators

LPF22 84 09 06, info@swimming.lv

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.