septembris, 2021

13sepVisu dienu14Peldēšanas speciālistu sertificēšanas kurss. Peldēšanas mācīšanas teorija un pedagoģiskā pilnveide.

Informācija par pasākumu

Latvijas Peldēšanas federācija informē, ka š.g. 13. septembrī sāksies peldēšanas treneru sertificēšanas kursi “Peldēšanas mācīšanas teorija un pedagoģiskā pilnveide”.

Treneru kursa pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma tiks īstenota trīs dienu garumā – 13., 14. un 17. septembris, katru dienu notiks arī praktiskās nodarbības baseinā (gan lielajā, gan mazajā).

Prasības kursu apmeklēšanai un programma

Pamata zināšanas sporta teorijā, pedagoģijā, sporta pedagoģijā, sporta psiholoģijā, anatomijā, fizioloģijā un biomehānikā. Nepieciešamas zināšanas, prasmes un iemaņas kādā no sporta veidiem, kas apgūtas sporta skolā, klubā.

          13. septembris (pirmdiena)

10:00 – 15:15           Ūdens īpašības un cilvēka pārvietošanās ūdenī iespējas

Peldēt prasmes raksturojums. Ūdens īpašības. Ūdens pretestības veidi. Peldēšanas terminoloģija. Drošības tehnikas noteikumi. Peldēšanas kustību mehānisma raksturojums un terminoloģija. Pamatdarbības, pārvietojoties uz ūdens.  Spēki un to iedarbības raksturs, pārvietojoties ūdenī. Pārvietošanas veidi ūdenī. Kaju darbības veidi. Elpošana ūdenī. Roku darbības veidi. Kustību mācīšana. Kustību dinamiskais stereotips.

Praktiskā nodarbība mazajā baseinā no 13:30 – 14:30


          14. septembris (otrdiena)

09:00 – 15:15         Peldēšanas  mācīšanas pamati.

Mācīšanas posmi. Uzdevumi, mācību satura apguves pamata vingrinājumi, vingrinājumu secība, sasniedzamais rezultāts, vērtēšana. 1. 2. 3. Posmu saturs. Nodarbību plānošana.

Praktiskā nodarbība lielajā baseinā no 13:15 – 14:30


         17. septembris (piektdiena)

09:00 – 14:30      Peldēšanas vēstures apskats.  Peldēšanas veidi. Atvieglotie peldēšanas veidi.  Mācīšana un pilnveide. Peldēšanas tehnikas  īpatnības dažādā vecumā. Peldēšanas veidu tehnika. Peldēšanas veidu – kraulu, kraulu uz muguras, brasa un delfīna elementu mācīšana.

Secība, vingrinājumi, kontrole. Lēcieni ūdenī. Mācīšana, vingrinājumi pilnveidei.

Praktiskā nodarbība lielajā baseinā no 12:00 – 13:30


     Praktiskās nodarbības

  • Nr.1
    Iepazīties ar ūdens īpatnībām. Apgūt vingrinājumus ūdens blīvuma sajūtai, ķermeņa, roku, kāju kustību izjūtai ūdenī. Apgūt elpošanas aiztures un izelpas ūdenī pamatus. Uzpeldēšana, gulēšana uz ūdens. Apgūt peldēšanas pamata prasmes un atrodoties ūdenī  droši horizontālā stāvoklī. Justies droši, pārejot no vertikālā stāvokļa uz horizontālo un atpakaļ.Nodarbību plānošana. Patstāvīgais darbs grupās. Nodarbības plānošana un vadīšana.
  • Nr.2
    Izmantot roku un kāju kustības, pārvietojoties dažādos virzienos. Peldēšanas veidu elementu mācīšanas pamati, principi un metodes. Apgūt elpošanu, ieelpojot virs ūdens un izelpojot tajā, ar dažādu ritmu un ieelpas un izelpas garumu. Iepazīstināt ar drošas uzvedības iemaņām ūdenī, kas jāzina teorētiski un praktiski peldēšanas mācīšanas laikā.

*Programmas saturs var nedaudz mainīties sakarā ar klausītāju kvalifikācijas līmeni.


Treneru apmācības kursu vadīs LSPA peldēšanas katedras profesore Jeļena Solovjova.
Kursi norisināsies: LPF biroja telpās (Ķīpsalas iela 5, Rīga)

Reģistrācija līdz 11. septembra pulksten 23:59
PIETEIKUMA FORMA ŠEIT

Dalības maksa:
LPF treneru kurss (30 akadēmiskās stundas) – 150.00 EUR

NB! Lūdzam ņemt vērā, ka nodarbībās drīkst piedalīties tikai personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu vai negatīvu Covid-19 testu, kas veikts ne senāk kā 48 stundas pirms nodarbību sākuma

Vairāk

Laiks

septembris 13 (Pirmdiena) - 14 (Otrdiena)

Atrašanās vieta

Ķīpsalas peldbaseins

Ķīpsalas iela 5

Organizators

LPF22 84 09 06, info@swimming.lv

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.