septembris, 2020

12sepVisu dienuPirmās palīdzības un drošības uz ūdens apmācības kurss (brīvu vietu nav)

Informācija par pasākumu

Informējam, ka šī gada 12.septembrī norisināsies paplašinātās pirmās palīdzības un drošības uz ūdens apmācības kurss, kas ir nepieciešams, lai jaunie speciālisti saņemtu atzinumu peldēšanas treneru sertifikācijai, kā arī resertifikācijai.

Pirmās palīdzības un drošības uz ūdens apmācības kurss 12. septembrī norisināsies LPF telpās, Ķīpsalas ielā 5 (4.kab.).

Kursu sākums plkst. 09:00 (reģistrācija no 08:30) un tos vadīs Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) galvenais speciālists pirmās palīdzības jautājumos Haralds Lučkovskis.

Maksa par kursiem – 50.00 EUR

Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās elektroniski, sūtot pieteikumu uz birojs@swimming.lv

Nolikums atrodams LPF mājas lapā


Atgādinām, ka 2018.gada 08.maijā LPF valde ir apstiprinājusi jaunu kārtību, kādā tiek izsniegti atzinumi peldēšanas treneru sertifikācijai un resertifikācijai, nosakot, ka LPF atzinums automātiski tiek izsniegts kandidātiem, kuriem ir iegūta augstākā sporta – pedagoģiskā izglītība (B kategorija) ar kvalifikāciju “Vecākais treneris peldēšanā”, savukārt kandidātiem, kuriem ir iegūta augstākā sporta – pedagoģiskā izglītība (B kategorija) ar kvalifikāciju “Sporta skolotājs” vai specializāciju citā sporta veidā, jāiziet LPF rīkotie treneru kursi pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā (36 akadēmiskās stundas) un paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācības kurss (12/8 akadēmiskas stundas).

Atzinuma saņemšanai C kategorijas sporta speciālista sertifikācijas eksāmena kārtošanai, kandidātiem turpmāk būs jāapmeklē paplašinātas programmas kurss (48 akadēmiskās stundas), kā arī jāiziet paplašinātās pirmās palīdzības apmācība un drošības uz ūdens apmācības kurss (12/8 akadēmiskas stundas). Vienlaikus tiek noteikts, ka kandidāti, kuri ir absolvējuši profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādi un ieguvuši apliecību par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi peldēšanā (30V 81300), tiek atbrīvoti no praktiskajām nodarbībām (jāapgūst teorētiskais kurss).

Vairāk

Laiks

Visu dienu (Sestdiena)

Atrašanās vieta

Ķīpsalas peldbaseins

Ķīpsalas iela 5

Organizators

LPF22 84 09 06, info@swimming.lv

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.