septembris, 2021

23sep09:0017:00SPORTSCOMM '21: Iespējas, izaicinājumi un nākotne e-sportā

Informācija par pasākumu

Latvijas Sporta federāciju padome ziņo, ka Eiropas Sporta nedēļas ietvaros šī gada 23. septembrī notiks ikgadējais sporta forums SPORTSCOMM ’21: Iespējas, izaicinājumi un nākotne e-sportā.

Ņemot vērā, ka COVID-19 pandēmija ir būtiski ietekmējusi arī sporta nozari, kurai pēdējo divu gadu laikā ir nācies proaktīvi reaģēt, meklējot mūsdienīgus un inovatīvus risinājumus, šī gada foruma tēma tiek veltīta e-sportam.

Pasākumā iedziļināsimies e-sporta būtībā, nozares izaicinājumos un attīstības perspektīvās. Diskutēsim, vai e-sports var palīdzēt sportam? Kā sporta aktivitātes rīkot attālināti? Dalīsimies ar labās prakses piemēriem. Iepazīsim kaimiņvalstu pieredzi, kā sporta federācijām savienot virtuālo vidi ar klasisko sportu, kā arī, veidosim proaktīvu komunikāciju, katram klausītājam kļūstot par aktīvu foruma līdzdalībnieku.

Foruma programma – ŠEIT

Pasākuma formāts: Tiešsaistē, Zoom platformā, kā arī – https://www.facebook.com/lsfp.lv
Norises laiks: plkst. 09.00 – 17.00

Dalībai forumam Zoom platformā lūdzam reģistrēties līdz 21.09.2021. plkst. 20.00, izmantojot šo reģistrācijas saiti: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZwucOiqqz0tHtbX_KIcRtyAcHq0T-SAUebe

Vairāk

Laiks

(Ceturtdiena) 09:00 - 17:00

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.