decembris, 2020

04dec11:0014:20Tiešsaistes konference “Juridiskie izaicinājumi sportā”

Informācija par pasākumu

Latvijas Antidopinga birojs aicina visus interesentus šo piektdien, 4. decembrī, piedalīties tiešsaistes konferencē “Juridiskie izaicinājumi sportā”, tās sākums paredzēts plkst. 11:00.

Konferences mērķis ir identificēt problemātiku sporta tiesībās un iezīmēt konceptuālos risinājumus nākotnē, stiprinot tiesiskumu sportā – cilvēktiesību ievērošanu, it īpaši, antidopinga disciplinārajos procesos.

Aicinām Jūs reģistrēties un dalīties ar šo informāciju sporta federāciju biedru un sporta nozares politikas veidotāju, kā arī sportistu un treneru vidū. Konference būs saistoša arī citiem interesentiem, kam pašlaik vai nākotnē būtu noderīgas zināšanas par juridiskiem jautājumiem sporta jomā.

Konferences dalībniekiem būs iespēja iesaistīties konferencē, atbildot uz jautājumiem, kuru atbildes apkopotā veidā lektori apskatīs konferences laikā. Tāpat būs iespēja uzdot jautājumus lektoriem.

Konferences programma

Dalībnieki par dalību tiešsaistes konferencē saņems apliecību, kas būs derīga treneru resertifikācijai, iesniedzot to LSFP.

Dalība tiešsaistes konferencē ir bez maksas, reģistrējoties https://antidopings.gov.lv mājas lapā.

Vairāk

Laiks

(Piektdiena) 11:00 - 14:20

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.