maijs, 2021

08maiVisu dienuTiešsaistes kursi - “Augstu sasniegumu treneru izglītības programma peldēšanas sporta veidos”

Informācija par pasākumu

Latvijas Peldēšanas federācija sadarbībā ar Sporta izglītības aģentūru, Latvijas Sporta federāciju padomi un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu rīko tiešsaistes kursus peldēšanas treneriem “Augstu sasniegumu treneru izglītības programma peldēšanas sporta veidos”.

Tiešsaistes kursu 24 stundu apjomā vadīs sporta zinātņu doktors, elites atlētu treneris un Lielbritānijas nacionālās izlases peldēšanas treneru zinātniskais konsultants ar 30 gadu pieredzi Dr. Maikls Čārlzs Peirebrūns (Dr. Michael Charles Peyrebrune). Eksperts ir bijis zinātniskais konsultants arī Lielbritānijas izlases sagatavošanās ciklā pirms XXXI Vasaras Olimpiskajām spēlēm Rio, konsultējot un sniedzot tehnisko atbalstu olimpisko spēļu čempiona un pasaules rekordista Adama Pītija, olimpisko spēļu medaļnieces Džezminas Karlinas, ka arī citu Lielbritānijas izlašu sportistu treniņu programmu īstenošanā.

M. Peirebrūna zinātniskie raksti par peldēšanas plānošanu, testēšanu un monitorēšanu  ir plaši publicēti dažādos akadēmiskos žurnālos. Eksperts ir vairāku Lielbritānijas peldēšanas rokasgrāmatu autors, aptverot daudzus sporta zinātnes, treneru izglītības un ilgtermiņa sportistu attīstības (LTAD) aspektus. Lektora ikdienas darbs ietver veiksmīgu sporta zinātnes iekļaušanu labāko treneru treniņu praksē.

Kursa ietvaros paredzētās lekcijas peldēšanas treneriem aptvers virkni praktisku jautājumu, kas ir svarīgi peldētāju attīstībai, lai maksimāli izmantotu viņu potenciālu. Papildus attīstības un progresa apsvērumiem tiks apskatīti arī fiziskie, tehniskie, taktiskie un psiholoģiskie aspekti. Kursa mērķis ir nostiprināt un pilnveidot peldēšanas treneru teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas darbā ar augsta līmeņa un potenciāla sportistiem.

Programmas saturs:

  • Plānošana, testēšana un programmas izstrāde (Tiks izskaidrots plānošanas process un identificēti galvenie attīstības posmi peldētāja karjeras laikā. Apspriesti ilgtermiņa un īstermiņa plānošanas piemēri un ieteiktas testēšanas procedūras, lai uzraudzītu rezultāta izaugsmes dinamiku)
  • Treniņu tehnikas un metodes (Tiks izskaidrots dažādu apmācības veidu zinātniskais pamatojums un tas, kā treneri var palīdzēt peldētājiem uzlabot viņu vecumam un līmenim atbilstošu sniegumu)
  • Sacensības – sagatavošanās, taktika un sasniegumi (Kā veiksmīgi sagatavoties sacensībām iesildīšanās, taktika, mērķu sasniegšana, rezultātu novērtējums)
  • Peldēšanas stilu tehnika – ko mēs varam mācīties no pasaules labākajiem atlētiem? (tiks analizēti pasaules labāko peldētāju video kadri – identificēti daži galvenie aspekti, kas veicina viņu izcilo sniegumu, analizējot tehniku un izveidojot labākās prakses modeļus, pēc kuriem iespējams sistemātiski uzlabot sniegumu).

Programma (angļu valodā)

Ņemot vērā lekciju kursa specifiku kā arī to, ka visas kursa nodarbības ir savstarpēji saistītas, pirmkārt, aicinām pieteikties tos peldēšanas trenerus, kuri ir gatavi apmeklēt kursus pilnā apmērā. Tāpat informējam, ka, treneriem, kas vēlēsies saņemt sertifikātu par dalību kursos, pēc katras lekcijas būs jāizpilda elektronisks tests. Dalībniekiem, kas būs noklausījušies kursu pilnā apmērā, tiks izsniegti elektroniski sagatavoti sertifikāti par dalību tālākizglītības kursos 24 stundu apmērā.

Kursu norises datumi un laiki:

Datums05.05.202108.05.202124.05.202128.05.2021
Laiks09:30-15:0009:30-15:0009:30-15:0009:30-15:00
* dalībniekiem tiešsaistes saite tiks nosūtīta 24 stundas pirms nodarbību sākuma

Kursi norisināsies angļu valodā.

Dalības maksa:
LPF juridisko biedru* izvirzītam 1 pārstāvim: 20.00 EUR
Pārējiem interesentiem: 100.00 EUR

* Lai izmantotu biedra cenu, juridiskajam biedram jābūt nokārtotām visām saistībām pret LPF.

Vairāk

Laiks

Visu dienu (Sestdiena)

Organizators

LPF22 84 09 06, info@swimming.lv

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.