LPF noslēdz sponsorēšanas līgumu ar Arena

Latvijas Peldēšanas federācija noslēgusi sponsorēšanas līgumu ar pasaules vadošo peldēšanas ekipējuma un inventāra ražotāju Arena par ekipējuma nodrošinājumu Latvijas izlases sportistiem nākamā olimpiskā cikla ietvaros.

Noslēgtā līguma ietvaros turpmākos četrus gadus Latvijas izlases sportisti, kas pārstāvēs valsti Eiropas un pasaules čempionātos visās vecuma grupās, saņems gan sacensību un treniņu, gan prezentācijas tērpus ar Latvijas izlases simboliku.

“Arena ir viens no pasaules vadošajiem zīmoliem peldēšanā ar četrdesmit gadu pieredzi profesionālā peldēšanas sporta ekipējuma ražošanā, un varam būt gandarīti, ka turpmākos četrus gadus tieši šajos sacensību tērpos mūsu sportisti pārstāvēs Latviju visos nozīmīgākajos peldēšanas forumos”, uzsver Aivars Platonovs.

Šī peldēšanas zīmola nepārspējamo kvalitāti un līderību apliecina pasaules vadošo valstu izvēlē – Arena zīmolu ir izvēlējušās ASV, Nīderlandes, Itālijas, Krievijas, Ungārijas, Polijas, Zviedrijas, Dienvidāfrikas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas  un citu valstu peldēšanas federācijas un to vadošie sportisti – Rūta Meilutīte, Čads le Klo, Katinka Hošu, Kamerons Van der Burgs, Sāra Sjostroma un daudzi citi.

Pirmie jaunos reprezentācijas tērpus un sacensību ekipējumu saņems Latvijas izlases juniori, kuri šī gada jūnija nogalē startēs Arena Eiropas Junioru čempionātā Hercīlijā (Izraēla).

Arena ir specializēts ūdens sporta zīmols, kurš piedāvā peldēšanas sporta ekipējumu un aksesuārus gan augstas klases profesionāļiem, gan ikvienam šī hobija cienītājam. Arena ražošanas procesā pielieto augstākās kvalitātes tekstila materiālus un inovatīvas tehnoloģijas, kas ir ļāvis radīt visvieglākos, ērtākos un ātrākos sacensību peldtērpus gan vīriešiem, gan sievietēm.

Arena peldēšanas ekipējums ir labākā izvēle gan uzsākot peldēšanas gaitas no bērna kājas, gan startējot augstākā līmeņa sacensībās.

Dalies ar ziņu