LATVIJAS IZLASES PAMATSASTĀVS 2021.GADAM

UzvārdsVārdsLicences nr.Dz.g.DistanceRezultātsFINA punktiTreneris / PārstāvisSporta organizācija
BobrovsDaniilsA01531997200m brass2:15.61804G.JakubovskisSK Delfīns
FeldbergsĢirtsA01451993100m uz muguras0:55.93796G.BrokaRīgas Ķīpsalas PK
MaļukaIevaA00792003200m br./st.2:00.36*772J.KuzminaRBJSS Rīdzene-DSN
ŅikitinaGabrielaA0148199450m br./st.0:25.92761S.KurmeļevsSK Delfīns
SiliņšJānisA05612000100m brass1:02.55751Pārst. I.AndrejanovaValmieras BSS
BaikovaArinaA07372000200m br./st.2:04.32750Pārst. T.ĻeonovaJūrmalas SS
SisojevaArinaA08842002100m brass1:08.99*738S.KurmeļevsSK Delfīns
MarkovsArtūrsA01982001400m br./st.4:05.80717J.SolovjovaĶīpsalas peldbaseins
VeinbergsTomsA01322002100m br./st.0:52.46715A.OstrovskisRBJSS Rīdzene-ZIEP

Latvijas izlases pamatsastāvs 2021.gadamlejupielādēt

JUNIORI

 UzvārdsVārdsLicences nr.Dz.g.DistanceRezultātsFINA punktiTreneris / PārstāvisSporta organizācija
1OzolaElizabete PaulaA09242004100m uz muguras1:04.73703D.KalnupaRBJSS Rīdzene
2KermansRonensA25072004100m uz muguras0:58.49696Pārst. A. RudzīteRīga
3MiķelsonsKristapsA05762004200m komplekss2:04.42*684A.MiķelsoneValmieras BSS
4KaktiņšMatīssA12622005200m brass2:23.42680I.ArnīteJelgavas SPS
5GorbačovsNikitaA12402003100m br./st.0:53.43676S.KurmeļevsSK Delfīns
6MihailovsJegorsA10442004400m br./st.4:11.55669V.SolovjovsRBJSS Rīdzene
7ĀdamsonsKarlisA13242003100m br./st.0:53.83661G.BrokaRBJSS Rīdzene-ZIEP
8ŠakelsStaņislavsA21652004100m brass1:05.47655S.KurmeļevsSK Delfīns
RPanfjorovsKirilsA1791200450m uz muguras0:27.38673S.KurmeļevsSK Delfīns
RSuhanovskisDeņissA1446200450m tauriņstils0:25.53663D.KalnupaRBJSS Rīdzene
RLuftsFrancis PēterisA2760200550m brass0:30.06643J.SolovjovaĶīpsalas peldbaseins
RAncāneMarta ElīzeA2013200750m tauriņstils0:28.38637J.KuzminaRBJSS Rīdzene-DSN
RPetrikinsDanilaA16402006200m tauriņstils2:09.83620O.ZavidnijsRBJSS Rīdzene-ZOL

– Rezervisti

*Rezultāts sasniegts 25m baseinā

JAUNIEŠI

UzvārdsVārdsLicences nr.Dz.g.DistanceRezultātsFINA punktiTreneris / PārstāvisSporta organizācija
KaktiņšMatīssA12622005200m brass2:23.42680I.ArnīteJelgavas SPS
MihailovsOļegsA18082005400m br./st.4:17.92621S.KudrjavcevsRēzeknes BJSS
PetrikinsDanilaA16402006200m tauriņstils2:09.83620O.ZavidnijsRBJSS Rīdzene-ZOL
AncāneMarta ElīzeA2013200750m br./st.0:27.01*611J.KuzminaRBJSS Rīdzene-DSN
RullisRedsA14762005400m br./st.4:20.92600A.MiķelsoneValmieras BSS
BaumanePetra AleksandraA1465200650m br./st.0:28.11597V.SolovjovsRBJSS Rīdzene
LuftsFrancis PēterisA27602005100m brass1:07.97586J.SolovjovaĶīpsalas peldbaseins
DzirkalisJānisA19922005100m br./st.0:56.07585G.ŠikinaPK Ogre
BrenčsKristiansA20772006100m uz muguras1:02.31576I.ArnīteJelgavas SPS
DeičmansNikolassA15332006200m komplekss2:17.26572A.OzoliņaJelgavas SPS
ČiļeksGermansA15292005100m tauriņstils0:59.67570V.SolovjovsRBJSS Rīdzene
ElpeNikolaA20802007100m br./st.1:01.00*559I.ArnīteJelgavas SPS

*Rezultāts sasniegts 25m baseinā

Latvijas izlases pamatsastāvs 2021.gadam lejupielādēt

Latvijas izlases pamatsastāvs 2021.gadam lejupielādēt

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.