LPF tiesnešu apmācības kurss ar FINA kategorijas tiesneša pieredzi 8. jūnijā (sestdiena)

Latvijas Peldēšanas federācija, īstenojot LPF Peldēšanas tiesnešu attīstības programmu, š.g. 8. jūnijā pulksten 11:00 rīko tiesnešu apmācību kursu, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents, kas nākotnē vēlas piedalīties peldēšanas sacensību tiesāšanā.

Apmācību kursa mērķis ir sagatavot jaunus un kvalificētus peldēšanas tiesnešus, tādējādi ceļot peldēšanas sacensību tiesāšanas kvalitāti, kā arī iepazīstināt ar tiesnešu darba specifiku un izaugsmes iespējām.

Kopumā 3-4 stundu apmācību programmā ir iekļauta FINA sacensību noteikumu apguve, padziļināti analizējo tādus aspektus kā tiesnešu klasifikācija un to pienākumi, peldēšanas stilu un elementu (starts, pagrieziens, finišs) noteikumi, sacensību vadība, kā arī LPF tiesnešu akreditācijas un licencēšanas kārtību reglamentējošā nolikuma analīze.

Pēc kursa apgūšanas dalībniekam tiek piešķirta C kategorijas tiesneša licence. Vairāk informācijas šeit – https://swimming.lv/wp-content/uploads/2018/09/peld%C4%93%C5%A1anas-tiesne%C5%A1u-komitejas-nolikums.pdf

Apmācību kurss notiks LPF biroja telpās – Ķīpsalas ielā 5, Rīgā.

Laiks: 2019.gada 8. jūnijs (sestdiena), no pulksten 11:00 līdz 15:30

Apmācības vada: Reno Jēkabsons – FINA Kategorijas tiesnesis un Vladlens Žarinovs – LPF Tiesnešu komitejas priekšsēdētājs

Valoda: Kursu apmācība – latviešu valodā

Dalība bez maksas. Vietu skaits ierobežots

Svarīgi: nākošie kursi plānoti tikai rudenī !

 

Pieteikšanās elektroniski:

Sūtot pieteikumus uz e-pastu: tiesnesi@swimming.lv

(Vārds, Uzvārds un  telefona Nr.)

 

Kontaktpersona jautājumu gadījumos –

Vladlens Žarinovs (tel.nr. 26982515;  tiesnesi@swimming.lv

Dalies ar ziņu