Rezultāti – III Latvijas Čempionāts peldēšanā vecmeistariem un tautas klasē

Šī gada 4. un 5. maijā Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās III Latvijas Čempionāts peldēšanā vecmeistariem un tautas klasē.

Sacensībās piedalījās 8 valstu – Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Norvēģijas, Francijas, Polijas, Krievijas un Latvijas peldēšanas klubu pārstāvji. Kopa bija pārstāvēti 86 klubi. Neskatoties uz salīdzinoši nelielo dalībnieku skaitu, sacensībās noritēja draudzīga gaisotne un tika sasniegti augsti rezultāti. Sacensību gaita tika noskaidroti desmit labākie vecmeistari divu distanču summā. Lielāko punktu summu – 2143 sasniedz 1996.gada vasaras olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs 4×100 brīvā stila stafetē, Eiropas un pasaules peldēšanas čempionātu uzvarētājs un godalgoto vietu ieguvējs Vladimirs Predkins, kurš pārstāv Krievijas klubu “ Mad Wave”.

No Latvijas vecmeistariem TOP 10 iekļuva: VAITONE Irina, SK Delfīns, 4.vieta (divu distanču summa 1742 punkti), KOĻESNIKOVS Iļja, Rēzekne, 5.vieta (1661 punkti) un ŽARKOVSKIS Dmitrijs, SK Delfīns, 10.vieta (1532 punkti). TOP 10 skatīt: https://swimming.lv/wp-content/uploads/2019/05/3Lmch_TOP.pdf

LPF aicinājumam “ Izaicini sevi” atsaucās un tautas klasē piedalījās vairāk nekā 30 aktīva un veselīga dzīvesveida piekritēji. Ikviens peldēšanas entuziasts, neatkarīgi no vecuma un peldēšanas prasmēm, varēja pārbaudīt savus spēkus 50m un 100m distancēs.

Šogad tautas klases peldētajiem tika dota iespēja nostartēt arī 4x50m brīvā stila MIX stafetē. Šo iespēju izmantoja Stopiņu novada peldēšanas entuziasti, kas cīnījās kopā ar masters peldētāju komandām. Visi tautas klases dalībnieki tika apbalvoti ar medaļām un diplomu.

Čempionāta rezultāti pieejami: https://swimming.lv/wp-content/uploads/2019/05/3Lmch_Results.pdf

 

Paldies visiem dalībniekiem, atbalstītājiem un organizatoriem par labajām emocijām un sportisko gaisotni!

Dalies ar ziņu