Sacensību kalendārs

Arhīvs 2017 2018 2019

DatumsNosaukumsMPilsētaValstsNolikumsPieteikumsRezultāti
13. janvārisBJSS "Rīdzene"/ZOL "Kraula diena"25RīgaLatvija

13. janvārisBJSS “Rīdzene”/DSN
„Garās distances 2018”
25RīgaLatvija

17. janvārisBJSS “Rīdzene”/DSN
„Delfīna diena 2018”
25RīgaLatvija


25. janvārisRēzeknes BJSS meistarsacīkstes25RēzekneLatvija
25. - 26. janvārisJelgavas ziemas čempionāts garajās distancēs. Latvijas kausa 4. posms25JelgavaLatvija


26. janvāris Jūrmalas skolēnu čempionāts25JūrmalaLatvija
26. janvārisBJSS "Rīdzene"/ZPN "Garais krauls" (200/400/800)25RīgaLatvija
01.– 02. februārisJaunie talanti25JelgavaLatvija
9. februārisLiepājas KSS-Ezerkrasts meistarsacīkstes (garajās dist.)25LiepājaLatvija
10. februārisDaugavpils pilsētas ziemas čempionāts
25DaugavpilsLatvija
10. februārisBJSS "Rīdzene"/ZOL "Kompleksa diena"25RīgaLatvija
16. februārisĀtrā muguriņa25VentspilsLatvija
17.-18. februārisX Baltic Open Masters Championship “Riga Amber Cup”25RīgaLatvija
22. februārisAtklātās sacensības peldēšanā “EZERZEME - 2018”25DaugavpilsLatvija

23.-24. februārisLatvijas Ziemas čempionāts. Latvijas Kausa 5.posms25JelgavaLatvija

24. februārisĶekavas peldēšanas čempionāts25ĶekavaLatvija

2. martsStarptautiskās sacensības "Medūzas kauss"25JūrmalaLatvija

08.– 09. martsJSPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
09. - 10. martsMadwave Challenge of Latvia (50m)50RīgaLatvija

10. martsBJSS "Rīdzene"/ZOL kvalifikācijas sacensības25RīgaLatvija
14. martsBJSS "Rīdzene"/ZOL "Jautrais bebrs"25RīgaLatvija
16. martsLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības ”Kraula diena”25LiepājaLatvija
16. martsBJSS "Rīdzene" "Četru komandu kauss"25RīgaLatvija
16. - 17. martsValmieras BSS atklātās meistarsacīkstes. Latvijas kausa 6. posms25ValmieraLatvija
19.martsĀdažu novada atklātās peldēšanas sacensības ''Ūdensroze''. 1. kārta25ĀdažiLatvija
23.-24. marts*Baltijas valstu čempionāts un Baltijas
jauniešu meistarsacīkstes (z.'02.-'04.g.dz.; m.'03.-'05.g.dz.)
50Kauņa (LTU) Lietuva
24. martsPavasara kauss25DaugavpilsLatvija
27. martsValmieras BSS Lieldienu sacensības25ValmieraLatvija
30-31. marts12. Starptautiskās sacensības "Kristāla lāse"25VentspilsLatvija
06.-07. aprīlis71. Latvijas Sporta spēles ('99.g.dz. un jaunāki)25JelgavaLatvija
9. aprīlisDaugavpils pilsētas skolēnu sacensības peldēšanā25DaugavpilsLatvija
12.-13. aprīlisJSPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
12.-13. aprīlisLiepājas pilsētas čempionāts. Latvijas kausa 7. posms25LiepājaLatvija
12.-13. aprīlisBJSS "Rīdzene"/ZPN "Delfīna diena"25RīgaLatvija
13. aprīlisUzlecošā zvaigzne25JūrmalaLatvija
13. aprīlisBJSS “Rīdzene”/DSN
„Kompleksa diena 2018”
25RīgaLatvija
14. aprīlisLatvijas II ūdenspolo čempionāts (priekšsacīkstes)25InčukalnsLatvija
14. aprīlisBJSS "Rīdzene"/ZOL kvalifikācijas sacensības25RīgaLatvija
16. aprīlisĀdažu novada atklātās peldēšanas sacensības ''Ūdensroze''. 2. kārta25ĀdažiLatvija
20. aprīlisJautrā varde25VentspilsLatvija
20. aprīlisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības "Zaļa vardīte”25LiepājaLatvija
20. aprīlisRēzeknes BJSS Pavasara sacensības peldēšanā25RēzekneLatvija
21. aprīlisStarptautiskās sacensības "Zelta Zivtiņa"25InčukalnsLatvija
26. aprīlisRēzeknes BJSS klasifikācijas sacensības peldēšanā25RēzekneLatvija
28. aprīlisBJSS "Rīdzene"/ZOL "Zolitūdes Sprints"25RīgaLatvija
28. aprīlisDaugavpils BJSS kauss-201825DaugavpilsLatvija
30. aprīlisĀdažu novada atklātās peldēšanas sacensības ''Ūdensroze''. 3. kārta25ĀdažiLatvija
3. maijsXI tradicionālās sacensības peldēšanā “DAUTKOM KAUSS”25DaugavpilsLatvija
4. maijsLatvijas čempionāts Ūdenspolo25RīgaLatvija
4. maijsLiepājas KSS-Ezerkrasts klasifikācijas sacensības25LiepājaLatvija
5.-6. maijsStarptautiskās sacensības mākslas peldēšanā "Synchro Latvia Cup"25ĶekavaLatvija
11. maijsJaunais līderis25JūrmalaLatvija
11. maijsBJSS "Rīdzene"/ZPN "Kompleksa diena"25RīgaLatvija
11.-12. maijsStopiņu novada sacensības peldēšanā (pašvaldības pasūtījums)25StopiņiLatvija
12. maijsRēzeknes pilsētas 2018.g. atklātais čempionāts peldēšanā25RēzekneLatvija
17.-18. maijsJelgavas 2018.g. atklātais vasaras čempionāts.
Latvijas kausa 9. posms
25JelgavaLatvija
17.-18. maijsLiepājas KSS sprinta turnīrs “Rekordista Diena“25LiepājaLatvija
17.-18. maijsBJSS “Rīdzene”/DSN
„DSN čempionāts 2018”
25RīgaLatvija
18. maijsSezonas noslēguma sacensības "Mans rekords"25VentspilsLatvija
18-19. maijs
Jūrmalas SS klasifikācijas sacensības25JūrmalaLatvija
19. maijsĀdažu BJSS čempionāts peldēšanā25ĀdažiLatvija

19. maijsOgres novada atklātais čempionāts25OgreLatvija

25.-26. maijs2. Latvijas Junioru un jauniešu čempionāts 50m peldbaseinā50RīgaLatvija

26. maijsVasaras svētki25DaugavpilsLatvija
26. maijsĶNSS sezonas noslēguma peldēšanas sacensības25ĶekavaLatvija
26.-27. maijs2. Latvijas čempionāts vecmeistariem un tautas klasē50RīgaLatvija




30.-31. maijsLiepājas KSS sprinta turnīrs "Rekordista diena”25LiepājaLatvija
31. maijsSK SPARS noslēguma sacensības “Mans rekords”25VentspilsLatvija


31. maijs - 1. jūnijsBJSS "Rīdzene"/ZOL sezonas noslēguma sacensības25RīgaLatvija
1. jūnijsBJSS "Rīdzene"/ZOL "Kvalifikācijas sacensības peldēšanā"25RīgaLatvija

1. - 2. jūnijsMadwave Challenge Cup of Riga25RīgaLatvija
8. jūnijsRēzeknes BJSS atklātās sacensības "Vasaras Saulainie starti"25RēzekneLatvija
14.-15. jūnijsJSPS sezonas noslēguma sacensības25JelgavaLatvija
15. jūnijsBJSS "Rīdzene" /ZPN sezonas noslēguma sacensības25RīgaLatvija
19.-21. jūnijs94. Latvijas atklātais čempionāts50RīgaLatvija


26.jūnijs-01. jūlijsEiropas Junioru čempionāts daiļlēkšanāHelsinki (FIN) Somija
04.-08. jūlijsEiropas Junioru čempionāts50Helsinki (FIN) Somija
14.-15. jūlijsZiemeļvalstu Jaunatnes čempionāts50RīgaLatvija
29. jūlijsAtklātā ūdens peldēšanas sacensības "CIECERNIEKS"BrocēniLatvija

01.-12. augustsEiropas čempionāts50Glāzgova (GBR) Lielbritānija
18. augusts4. Daugavas kauss peldēšanā atklātā ūdenī-RīgaLatvija
01-08. septembrisEiropas čempionāts vecmeistariem50Kraņa un Bleda (SLO) Slovēnija
20.-21. septembrisJSPS sezonas atklāšanas sacensības25JelgavaLatvija
22. septembrisĶNSS sezonas atklāšanas sacensības25ĶekavaLatvija
22.-23. septembrisLatvian Open Mini Water Polo Cup25InčukalnsLatvija
25-26. septembris13. starptautiskās peldēšanas sacensības “Līderis”25RīgaLatvija
28. septembrisJūrmalas domes kauss25JūrmalaLatvija
29. septembrisBJSS "Rīdzene" / ZOL sezonas atklāšanas sacensības25RīgaLatvija
29. septembris"Zelta rudens"25DaugavpilsLatvija
5. oktobrisBJSS "Rīdzene" / ZPN sezonas atklāšanas sacensības25RīgaLatvija

12. oktobrisLatvijas jauniešu meistarsacīkstes (z.'05.g.dz. un jaunāki; m.'06.g.dz. un jaunākas)25JūrmalaLatvija

17. oktobrisJelgavas Skolu olimpiskās stafetes25JelgavaLatvija
06.-18. oktobris 3. Jauniešu Olimpiskās spēles50Buenosairesa (ARG)Argentīna
19. oktobrisBrīvā stila diena
25VentspilsLatvija


19. -20. oktobrisValmieras pilsētas atklātais čempionāts. Latvijas kausa 1. posms25ValmieraLatvija


24. oktobrisBJSS "Rīdzene" sacensības "Zelta rudens"25RīgaLatvija
26. oktobrisLatvijas jauniešu čempionāts (z.'03.-'04. g. dz.; m. '04.-'05. g. dz.)25LiepājaLatvija


02.-03. novembris6. Starptautiskais sprinta festivāls "Riga Sprint 2018". FINA PČ kvalifikācijas sacensības25RīgaLatvija


8.-9. novembrisJSPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
9. novembrisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības ”Ātrā muguriņa”25LiepājaLatvija
9. novembrisRēzeknes BJSS meistarsacīkstes peldēšanā25RēzekneLatvija
9. novembrisBJSS Rīdzene "Kraula diena 2018"25RīgaLatvija
16. novembrisKurzemes čempionāts25VentspilsLatvija

17. novembrisJūrmalas SS kauss25JūrmalaLatvija
17. novembrisBJSS "Rīdzene"/ZOL kvalifikācijas sacensības25RīgaLatvija
23.-24. novembrisRīgas jauniešu meistarsacīkstes25RīgaLatvija
23.-24. novembrisRīgas čempionāts25RīgaLatvija

23.-24. novembris29. Latvijas novadu kausa izcīņa25JelgavaLatvija

30.novembris-01. decembrisLatvijas junioru čempionāts (z.'01.g.dz. un jaunāki; m. '02.g.dz. un jaunākas)25ValmieraLatvija


11.-16. decembris14. FINA Pasaules čempionāts 25m peldbaseinā25Handžou (CHN)Ķīna
7. decembrisLiepājas KSS sacensības “Cerību starti “25Liepāja
Latvija

13. decembrisValmieras BSS Ziemassvētku sacensības25ValmieraLatvija
13.-14. decembrisLiepājas KSS Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs. Latvijas kausa 2. posms25LiepājaLatvija
15. decembris“Ūdensbumba 2018” ūdenspolo turnīrs, čempionāts 2004. gadā vai agrāk dzimušajiem. 1. tūre25InčukalnsLatvija
18. decembrisPirmais burbulis25JūrmalaLatvija
20.-21. decembrisJSPS Ziemassvētku sacensības. A.Miskārova kauss. Latvijas kausa 3.posms25JelgavaLatvija
21. decembrisZiemassvēku sacensības25DaugavpilsLatvija
21. decembrisLedus lāse25VentspilsLatvija
21. decembrisBJSS "Rīdzene"/ZPN Jaungada sacensības25RīgaLatvija
27. decembrisJSPS Jaungada sprints. A.Ozoliņas un J.Mistera kauss25JelgavaLatvija
decembrisBJSS "Rīdzene"/ZOL Ziemassvētku sacensības 25RīgaLatvija
30. decembrisZiemassvētku čempionāts25JūrmalaLatvija

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.