Juridiskie biedri

Organizācijas / Sporta skolas pilns nosaukums:Reģistrācijas numurs:Mājaslapas
Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skola (Ādažu novada pašvaldība)90009343505www.abjss.lv
Balvu Sporta skola (Balvu novada pašvaldība)90009115622www.balvi.lv
Biedrība "Bērnu un jauniešu attīstības centrs "Gauja""40008199286www.skgauja.lv
Biedrība "Bērnu un jauniešu attīstības centrs "Sport Star"40008222281
Biedrība "Latvijas Modernās pieccīņas federācija"40008023317www.pieccina.lv
Biedrība "Latvijas Ūdenspolo federācija"40008207668www.waterpolo.lv
Biedrība "Peldēšanas klubs "Aqua""40008025182
Biedrība "Peldēšanas klubs "Champions""50008233821www.champions.lv
Biedrība "Peldēšanas klubs "Goldswimmer""50008191091
Biedrība "Peldēšanas klubs "Madwave Rīga""40008291851www.madwave.lv/klubs
Biedrība "Peldēšanas klubs "Ogre"" 40008218816
Biedrība "Peldēšanas klubs "Olimps""40008171178
Biedrība "Peldēšanas skola "Rīga""40008289452www.psriga.lv
Biedrība "PELDĒT DROŠI"40008280364https://peldet.lv/
Biedrība "Rīgas Ķīpsalas peldēšanas klubs"40008027728
Biedrība "Salaspils Swim Team, Sporta skola"40008271145
Biedrība "Sporta centrs “Ezerzeme""40008228706
Biedrība "SPORTA KLUBS "DELFĪNS""50008082191www.delfins.lv
Biedrība "Sporta klubs "FORUM_S""40008282967
Biedrība "Sporta klubs "Vētra""40008267968
Biedrība "Sporta klubs "Zolitūde""40008058997skzswimming.lv
Biedrība "SPORTA KLUBS „SPARS-MK”"40008222027
Biedrība "Ventspils peldēšanas klubs "Octopus""40008221089
Daugavpils Individuālo sporta veidu skola (Daugavpils pilsētas pašvaldība)40900021067
Dobeles Sporta skola (Dobeles novada pašvaldība)90009147276www.dobelessportaskola.lv
Ilūkstes novada Sporta skola (Ilūkstes novada pašvaldība)90009957178
Jelgavas Specializētā peldēšanas skola (Jelgavas pilsētas pašvaldība)90001167128
Jēkabpils sporta centrs (Jēkabpils pilsētas pašvaldība)90000024205www.jekabpilssc.lv
Jūrmalas Sporta skola (Jūrmalas pilsētas pašvaldība90009249367www.jss.jurmala.lv
Kokneses sporta centrs (Kokneses novada pašvaldība)90009000575
Krimuldas vidusskola (Krimuldas novada pašvaldība)90000068799
Ķekavas novada sporta skola (Ķekavas novada pašvaldība)90009413889https://sportaskola.kekava.lv/pub/
Liepājas Kompleksā sporta skola (Liepājas pilsētas pašvaldība)90000063185www.liepaja.lv/sports
Rēzeknes bērnu - jaunatnes sporta skola (Rēzeknes pilsētas pašvaldība)90001516958https://www.facebook.com/rezeknesBJSS/
Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skola "Rīdzene" (Rīgas pilsētas pašvaldība)90011524360http://www.bjssridzene.lv
SIA "Buru zivis"45403046920
SIA "Ķīpsalas peldbaseins"50003510191www.baseins.eu
SIA "Olimpiskais sporta centrs"40003558463https://www.olimpiskais.lv/
SIA "Siguldas Sporta Serviss"40003411141
SIA "Varaviksne7"42103066526freestyleswim.lv
Siguldas Sporta skola (Siguldas novada pašvaldība)90000048152https://siguldassportaskola.lv/
Ulbrokas Sporta Komplekss (Stopiņu novada pašvaldība)90000067986
Valmieras Sporta skola (Valmieras pilsētas pašvaldība)90000043403vbss.valmiera.lv
Ventspils Sporta skola "Spars" (Ventspils pilsētas pašvaldība)90000052497spars.ventspils.lv
Biedrība “Artistic Swimming Latvia"40008287610
Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skola90000033176
Biedrība “Peldēšanas klubs Daugavpils”40008265971
UzvārdsVārdsDzimšanas gads (gggg)Mēnesis un datums (dd.mm)KomandaKodsLicences veidsLicence
AbiļevaLija200606.sepRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA1924
AbramenkoOļesja200731.oktĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2794
AdamoneElīna200922.sepArtistic Swimming LatviaARTLVartisticM0020
AdamovičaLuīze200718.janJelgavas SPSJSPSswimmingA2069
AdriansMarkūns200917.jūnLŪPFLUPFwaterpoloW0114
AdriansSokolovs201319.augLŪPFLUPFwaterpoloW0122
AdukonisJuris200723.marLŪPFLUPFwaterpoloW0028
AfanasjevsArje200702.marLŪPFLUPFwaterpoloW0007
AfoņičevsAleksejs196425.aprVentspils SK OctopusVSKOmastersA2144
AguleKristiāna 200901.maiDobeles Sporta skola DSSswimmingA3143
AigareIlze196507.sepSK DelfīnsSKDELmastersA0805
AigarsJuris196625.oktSK DelfīnsSKDELmastersA2219
AināreAnce200612.novJelgavas SPSJSPSswimmingA2220
AkimovsAtis200819.jūlJūrmalas SSJSSswimmingA3182
AkimsSabadaševs200819.sepLŪPFLUPFwaterpoloW0090
AkmensEmīls200109.jūlSK DelfīnsSKDELswimmingA0121
AkopjancsDavids200309.oktRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA0827
AleksandrovaNatālija197301.decPK ChampionsPKCHAmastersA1358
AleksandrsSvincickis201215.augLŪPFLUPFwaterpoloW0101
AleksandrsBurcevs201228.oktLŪPFLUPFwaterpoloW0107
AleksejevsElijs200612.aprDobeles Sporta skola DSSswimmingA2186
AleksejevsArtjoms200727.maiRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2221
AleksejevsŅikita200922.febRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2222
AleksejsMakarenkovs201030.augLŪPFLUPFwaterpoloW0104
AlfiorovaHanna200830.decRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2889
AlipovaDarja200528.jūnSK DelfīnsSKDELswimmingA1788
AlisaKotkovska200821.marLŪPFLUPFwaterpoloW0097
AltensRūdolfs200328.decLŪPFLUPFwaterpoloW0053
AļhimenkoGļebs200818.novDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3183
Aļvinskis Leo200907.aprĶekavas novada SSKNSSswimmingA3184
AmerikaInga198818.jūlValmieras PK AquaVPKAmastersA2389
AnabellaVeržbicka200814.marĀdažu BJSSABJSSswimmingA2741
AncāneLaura Anna200708.janRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2012
AncāneMarta Elīze200708.janRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2013
AndiņaEmīlija Inese200808.maiLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3017
AndrejānovaInta195407.oktValmieras BSSVBSSmastersA0582
Andrejeva Viktorija200820.maiĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2651
Andrejevs Emīls200405.marĀdažu BJSSABJSSswimmingA2817
AndrejsŠabašovs199708.augLŪPFLUPFwaterpoloW0125
AnsoneLuize200604.augJūrmalas SSJSSswimmingA2936
AnspokaAnete 200928.marSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3091
AntonovaJūlija200711.oktBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA1807
AntonovsArtjoms200517.decJelgavas SPSJSPSswimmingA2070
AntonovsMarks200714.oktPK GoldswimmerPKGOLswimmingA3185
Antonovs Artjoms200504.janLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA1981
ApineBaiba197101.novMadwave RīgaMADWRmastersA2649
ApsīteNikola Silvija200408.sepRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1182
Apsītis Anrijs200706.febSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3186
ApšenieceAnna200628.janJelgavas SPSJSPSswimmingA2071
ApšenieksPauls200628.janJelgavas SPSJSPSswimmingA2072
ArinaKohno200923.marLŪPFLUPFwaterpoloW0096
ArsenijAndrejevskis200722.febLŪPFLUPFwaterpoloW0115
ArtamonovaRenāte200221.janJelgavas SPSJSPSswimmingA1001
Artemenkova Karlīna200506.augĀdažu BJSSABJSSswimmingA2224
ArtūrsMilužs200828.maiLŪPFLUPFwaterpoloW0112
AsareEmma Tereze200714.jūlJūrmalas SSJSSswimmingA1944
AtelsonsEdvards Toms200304.janRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA0820
AtorinaAleksandra200429.aprVentspils SS SparsVSSSswimmingA2775
AtteksArnolds Rostislavs 200403.febJūrmalas SSJSSswimmingA2777
AudzēvičsPauls200314.jūnJelgavas SPSJSPSswimmingA1128
AuziņšJānis194619.febJelgavas SPSJSPSmastersA0634
AuziņšDaniels200416.febJelgavas SPSJSPSswimmingA2073
AuziņšArtis200715.novJelgavas SPSJSPSswimmingA2445
AvanesovaAnna200207.augVentspils SS SparsVSSSswimmingA0623
AvišāneAleksa200905.aprĶekavas novada SSKNSSswimmingA2632
AvruškinsMihails200726.jūnSK DelfīnsSKDELswimmingA3136
ĀbeleNadīna200629.novRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2473
ĀboliņšToms199221.novPK ChampionsPKCHAmastersA2676
Āboliņš Kārlis201102.jūlSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3187
ĀdamsonsKārlis200323.jūlRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1324
ĀreAtis200026.jūnĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA1019
ĀvaArtis Toms200908.febĀdažu BJSSABJSSswimmingA2565
ĀvaDace201025.marĀdažu BJSSABJSSswimmingA2823
Babija Flavia Aurēlija200313.aprJūrmalas SSJSSswimmingA1276
BabkinaLina201106.oktBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA2828
BadunaValērija200609.sepJelgavas SPSJSPSswimmingA2074
BagačevsTimurs200728.jūlJūrmalas SSJSSswimmingA2793
BaglāSandra196926.decMadwave RīgaMADWRmastersA3019
Baikova Arina200021.sepJūrmalas SSJSSswimmingA0737
BaikovsJegors200616.janRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2030
BalajsVladislavs200730.novJelgavas SPSJSPSswimmingA2607
BalanassToms200727.marSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA2814
BaldaševičsAndrejs200606.marLŪPFLUPFwaterpoloW0069
BalkinsGabriels200706.jūlRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1840
BalodeKatrina200504.augRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2832
BalodeLinda200922.maiĶekavas novada SSKNSSswimmingA2961
BalodeAgnija200922.maiValmieras BSSVBSSswimmingA3080
BalodisAtis Daniels200406.febJūrmalas SSJSSswimmingA1277
BalodisKristofers200530.novRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2187
BaltiņaLuīze200215.oktĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA1501
Baltmane Katrina200611.maiIlūkstes novada SSINSSswimmingA2468
BaņņikovaViktorija200706.jūlRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2590
BarabiškinsAndris197316.aprRēzeknes pilsētaREZEPmastersA2026
BaranauskaAmanda201122.janĶekavas novada SSKNSSswimmingA3188
BarančuksAndrejs200610.aprPK GoldswimmerPKGOLswimmingA3189
BaranniksDeniss200518.sepĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2652
BaranovskaBeatrise200803.novRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA3042
BaranovskaBeatrise200926.novRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA3044
BaranovskisMihails195924.sepRēzeknes pilsētaREZEPmastersA2022
BarbalisRodrigo200810.aprJūrmalas SSJSSswimmingA3130
BarinovsValērijs200702.novDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2227
Barone Sofija200204.janJūrmalas SSJSSswimmingA0350
Barone Agate200503.decĀdažu BJSSABJSSswimmingA1857
BasalajevsRomans200113.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA0012
BasalajevsGermans200730.oktRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2575
BasunovAleksandr198218.novSK DelfīnsSKDELmastersA2816
BaškovsAleksejs200525.jūnĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2229
BauereAivita200712.maiBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA2804
BaumanePetra Aleksandra200624.janRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1465
Baumane Sigita198521.febSK DelfīnsSKDELmastersA3058
BaumanisDaniels200818.janRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2843
BavrinaJana200728.marRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2591
Bažbauers Daniels200209.augVentspils SS SparsVSSSswimmingA3190
Begeba-Latiņina Darja200817.marRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2888
Beinere-TjutjunovaElīna200120.janSK DelfīnsSKDELswimmingA1072
BelovsViktors200404.janVentspils SS SparsVSSSswimmingA2231
BelovsGeorgijs200710.jūlĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3168
BeļikovsAleksandrs200911.maiRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3191
BeļjaevaValērija200705.febArtistic Swimming LatviaARTLVartisticM0021
BeļskisZenons200124.jūnPS RīgaPSRIGswimmingA0098
BersoneDžeina Keita200809.janJūrmalas SSJSSswimmingA2455
BērziņaDaniela200523.augRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA0905
BērziņaAnete200819.marJēkabpils SCJEKSCswimmingA2928
BērziņaLauma Nikola201004.maiĶekavas novada SSKNSSswimmingA3192
Bērziņa Undīne201125.maiSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3193
Bērziņa Marta200720.jūlSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3194
BildeDavids200708.febDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2496
BilinskisKristers200726.decJelgavas SPSJSPSswimmingA2447
BiļenskaJasmine200904.augRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2856
BisenieksEdgars200613.sepRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2474
BistrovaVeronika200410.novLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA1966
BiteMadara200508.aprLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA1967
BlateEduards200914.sepĶekavas novada SSKNSSswimmingA2960
Bludens Timurs200626.jūlValmieras BSSVBSSswimmingA3072
BlumsLuka Pēteris200803.augJūrmalas SSJSSswimmingA2946
BlusiņšArtūrs200617.novLŪPFLUPFwaterpoloW0066
Blūms Matīss200926.decSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3195
BoberkovsŅikita200701.febJēkabpils SCJEKSCswimmingA2629
BobkovsDāniels200314.marRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1226
BobrovaAnna200418.jūnJēkabpils SCJEKSCswimmingA1515
BobrovsDaniils199708.oktSK DelfīnsSKDELswimmingA0153
BobrovsArtjoms200502.novRīgas Ķīpsalas PKRKPKswimmingA2031
BobrovsMaksims200909.maiPK OgrePKOGRswimmingA2739
BoetoDominiks200707.oktRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2884
BogdanaGrigorjeva200920.novLŪPFLUPFwaterpoloW0098
BogdanovsVladimirs196622.jūnRēzeknes pilsētaREZEPmastersA2018
BogdanovsAlens200814.aprRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2576
BogdanovsArtjoms200506.febJēkabpils SCJEKSCswimmingA2627
BoicovsJevgenijs199701.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA0641
Boja Renāte200907.decJelgavas SPSJSPSswimmingA3196
BojāreElza200205.sepJēkabpils SCJEKSCswimmingA0329
BojārsArtūrs200731.jūlLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3012
BondareBeāte200801.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA2608
BondarevskisArtjoms200412.marSK DelfīnsSKDELswimmingA1239
BondarsDaniils200204.jūlRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1517
BorodovskaDarja200509.maiVentspils SS SparsVSSSswimmingA2061
BoroduškoRoberts200606.marLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA2236
BorodušķisMārtiņš198611.maiMadwave RīgaMADWRmastersA3083
BorzihsNikita200228.decRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1833
Brankova Valerija200213.aprJūrmalas SSJSSswimmingA1279
BrantePaula200613.oktĶekavas novada SSKNSSswimmingA1519
BrasavsArtūrs200523.janJelgavas SPSJSPSswimmingA2076
BražisElans200724.aprLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3108
BreģisDāgs Kristofers200126.augValmieras BSSVBSSswimmingA0592
BrenčsKristians200607.decJelgavas SPSJSPSswimmingA2077
BriedisRičards200602.jūlLŪPFLUPFwaterpoloW0067
BritanovaAnžela198817.oktSK DelfīnsSKDELmastersA3060
Briuņa Ivars200914.decĶekavas novada SSKNSSswimmingA3197
BrjuhoveckisKirills200815.febRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3050
BroksAlans199309.oktPK GoldswimmerPKGOLswimmingA0299
BroksArmands196019.maiMadwave RīgaMADWRmastersA1420
BrovkinsViktors200317.oktRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA0907
BrovkinsVladimirs200811.decRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2238
BrovkinsDaniils200620.oktJūrmalas SSJSSswimmingA2541
Brovko  Ņikita 200519.jūnSK DelfīnsSKDELswimmingA2515
Bruņeniece Adriana201006.oktSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3198
BrūverisArtūrs200608.maiRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1868
BuharinovsOļegs200527.augJelgavas SPSJSPSswimmingA1523
BuhtirovsNikita200623.aprVentspils SS SparsVSSSswimmingA2239
BukrejevaJeva200615.sepRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2475
BulaBeāte200631.janDobeles Sporta skola DSSswimmingA2184
BuliņaKate200820.jūnValmieras BSSVBSSswimmingA2753
BulkoAndrians200524.decDobeles Sporta skola DSSswimmingA2912
BuninsAlans                  201020.jūnĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2559
Burjaka Eva200930.marĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3177
BurkovskaAndžela Marija200418.jūnPK GoldswimmerPKGOLswimmingA2758
BušmaneKarīna199102.novMadwave RīgaMADWRmastersA3090
BušmanisRitvars196606.augValmieras PK AquaVPKAmastersA0755
BušnajaDarja200913.oktJūrmalas SSJSSswimmingA2950
ButānsAlens200320.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA1111
Butāns Ričards200510.oktJelgavas SPSJSPSswimmingA1112
ButsIgors200811.augLŪPFLUPFwaterpoloW0074
CekuleDaiga196128.aprVentspils SK OctopusVSKOmastersA2146
CelmārsJuris200827.decJēkabpils SCJEKSCswimmingA2929
CelmiņšMārcis198429.maiValmieras PK AquaVPKAmastersA1745
CelmiņšJānis198126.oktValmieras PK AquaVPKAmastersA1746
CelmsGustavs200804.novRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2577
CherviakovMaksim199918.sepSK DelfīnsSKDELswimmingA3062
CingelsJuris196818.maiMadwave RīgaMADWRmastersA2744
CinisKristers Reinis200621.augĶekavas novada SSKNSSswimmingA1526
CīrulisAldis195709.marPK ChampionsPKCHAmastersA2116
CīrulisKristers200710.jūlĶekavas novada SSKNSSswimmingA2634
CīrulisAtis Rainers200425.jūlJūrmalas SSJSSswimmingA2933
CunskaNellija Elza200520.jūlRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1527
Čāmāns Kristers200525.augĶekavas novada SSKNSSswimmingA1528
ČepjolkinaAnna200721.novValmieras BSSVBSSswimmingA3073
ČeprasovsAndrejs200805.jūlRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2897
ČeremisinaAļina200908.marJelgavas SPSJSPSswimmingA3199
ČernousovaLiana200829.sepJūrmalas SSJSSswimmingA2520
ČerņakaAnastasija200510.jūlLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA1968
Čilipāns Kristaps200829.febĀdažu BJSSABJSSswimmingA2566
ČiļeksGermans200517.sepRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1529
ČistjakovaDaniela200815.oktJūrmalas SSJSSswimmingA3124
ČubarovsOļegs200705.marSK DelfīnsSKDELswimmingA2705
ČumakovsZahars2008#VALUE!RBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2681
ČurgelisValērijs200523.oktDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2158
ČurilovsGrigorijs200420.janLŪPFLUPFwaterpoloW0023
DaineAnnija201128.jūnĶekavas novada SSKNSSswimmingA3200
DalbergaTīna200808.augJūrmalas SSJSSswimmingA2945
DalbiņaSofija200930.oktĶekavas novada SSKNSSswimmingA2959
DalbiņaAnna201107.aprĶekavas novada SSKNSSswimmingA3201
DaļeckaDaniela200709.aprDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2243
DambisArts Renārs200403.marĀdažu BJSSABJSSswimmingA1343
DanaSvircenkova200517.novLŪPFLUPFwaterpoloW0011
DančenkoKatrīna200917.sepDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3202
DangaDāvis Ernests200723.sepĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3162
DanielsDolgovs201006.sepDobeles Sporta skola DSSswimmingA3145
DanielsParšikovs200604.oktLŪPFLUPFwaterpoloW0084
DaniilsVakuličš 200806.decLŪPFLUPFwaterpoloW0111
DaniilsŽabinskis200810.maiLŪPFLUPFwaterpoloW0116
DaņilenkoValentīna197426.jūlPK ChampionsPKCHAmastersA3087
DaugerteMilana200410.febĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2654
DaukstsArvils 200317.decĀdažu BJSSABJSSswimmingA2244
Dauksts Erlends200710.febĀdažu BJSSABJSSswimmingA2567
DavidovsPāvels200408.aprVentspils SS SparsVSSSswimmingA1532
DavidsGrebnjovs200710.febLŪPFLUPFwaterpoloW0119
DārtaKelle200514.jūnLŪPFLUPFwaterpoloW0016
DebņakaViktorija200716.novIlūkstes novada SSINSSswimmingA2799
DedzisArtūrs198602.jūnMadwave RīgaMADWRmastersA3320
DedzisMārcis198315.aprMadwave RīgaMADWRmastersA3321
DeglavaEvelīna200625.novĀdažu BJSSABJSSswimmingA1856
DeičmansNikolass200608.aprJelgavas SPSJSPSswimmingA1533
DekterjovsVladislavs200612.marLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA2246
DerbakovsAnatolijs200422.janRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1534
DevjatkovaIveta197424.febPK ChampionsPKCHAmastersA2678
DilaņansArtjoms200818.janLŪPFLUPFwaterpoloW0010
Diļevka Katrīna200926.augSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3203
Dimants Alberts200930.jūnJelgavas SPSJSPSswimmingA2921
DobelnieksKārlis200315.novRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1834
DobrininaAnastasija200718.sepĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2990
DobrjanskaJana200113.decJelgavas SPSJSPSswimmingA0997
DolženkoElvīra200510.aprSK DelfīnsSKDELswimmingA2167
DombrovskisEduards2010#VALUE!RBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3054
DonisLeo200725.janĶekavas novada SSKNSSswimmingA3204
DoroņinsMaksims200709.jūlRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2882
DortansRomans200527.aprJūrmalas SSJSSswimmingA2934
DragasjusDonats200402.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA2249
DragūnsAndrejs200604.maiDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2796
DubrovskisValērijs197224.marRēzeknes pilsētaREZEPmastersA2016
DuļbinskisJānis200630.marBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA2530
DūdaAndrejs198130.oktMadwave RīgaMADWRmastersA3101
Dūmiņa Elīza Enija200414.oktJelgavas SPSJSPSswimmingA1260
DūmiņšEmīls Eduards199911.decJelgavas SPSJSPSswimmingA0646
DūzisKlāvs200911.febDobeles Sporta skola DSSswimmingA3138
DzenisViestards200520.decJūrmalas SSJSSswimmingA2524
DzenišaEmīlija200527.jūlRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1537
DzenīteElza200807.marJūrmalas SSJSSswimmingA2525
DzenīteLinda200621.novJūrmalas SSJSSswimmingA2526
DziļumaElizabete200409.aprRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2410
DzirkalisJānis200518.augPK OgrePKOGRswimmingA1992
EglītisAleksandrs200515.augRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2255
Eihmane Elza 200903.oktDobeles Sporta skola DSSswimmingA3140
EisaksReinis198227.maiRīgas Ķīpsalas PKRKPKmastersA1754
EisaksReinis198127.maiLŪPFLUPFwaterpoloW0063
ElksnisEdvards200917.aprJūrmalas SSJSSswimmingA2951
ElpeNikola200709.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA2080
EmbrekteZane199612.jūlRīgas Ķīpsalas PKRKPKswimmingA0475
EmmaHelmane201204.marLŪPFLUPFwaterpoloW0093
EndolsEdijs198726.marSK DelfīnsSKDELmastersA2679
EnkūzensBruno200610.oktPK GoldswimmerPKGOLswimmingA1539
Ermansons Oskars Mikus200915.jūlSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3205
ErzamaAmanda Marta200702.novJūrmalas SSJSSswimmingA2544
EvertsGustavs200714.decJūrmalas SSJSSswimmingA3118
Ērkule Sanija200728.augLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA2258
ĒrmanisGints197504.novMadwave RīgaMADWRmastersA3335
Fedoreks Matīss200604.novĀdažu BJSSABJSSswimmingA2259
FedosiksVladlens200124.jūlJūrmalas SSJSSswimmingA1821
FeldbergsĢirts199317.febRīgas Ķīpsalas PKRKPKswimmingA0145
Feldmanis Roberts201102.janSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3206
FeoklistovsAndris200303.maiDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3207
FerstaElizabete200421.augRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA0971
FesčenkoMarks201101.oktJūrmalas SSJSSswimmingA3126
FeščenkoMarks201101.oktĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3171
FiļipovsKristaps Aleksejs200403.sepValmieras BSSVBSSswimmingA2181
FokinaBeāta Marta200925.janDobeles Sporta skola DSSswimmingA3208
FomenkoArtjoms200806.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA2918
ForteleAnastasija200721.marJelgavas SPSJSPSswimmingA2260
FranceMarta200506.novĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2970
FreibergaUna201022.maiRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2579
FreibergsRičards200912.maiLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3107
FreibergsAndris200823.aprDobeles Sporta skola DSSswimmingA3142
FreidenfeldsRihards Ralfs201008.novDobeles Sporta skola DSSswimmingA3209
FreimaneNikola200530.jūnJelgavas SPSJSPSswimmingA1462
FreimaneJana200918.novJelgavas SPSJSPSswimmingA3210
FreimanisArnis200428.aprJūrmalas SSJSSswimmingA2631
FreimanisAigars200805.janJelgavas SPSJSPSswimmingA3211
FridonsPipija195820.febVentspils SK OctopusVSKOmastersA2149
FrolovsAndrejs199520.jūnSK DelfīnsSKDELswimmingA0503
Funka Bruno200718.decĶekavas novada SSKNSSswimmingA3212
GaidamanovaJekaterina200402.decRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1222
GaileMarta200702.novJelgavas SPSJSPSswimmingA2261
GailītisDaniels200410.marJelgavas SPSJSPSswimmingA2081
GaluškaMihails197915.oktLŪPFLUPFwaterpoloW0039
GaluzaAleksandrs201018.augĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2981
GaraisMagnuss200505.augRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2264
GarenčiksRaimonds195517.maiMadwave RīgaMADWRmastersA1959
GarņiksDeniss200329.marRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1228
GavareDita200722.janJēkabpils SCJEKSCswimmingA2765
GavrilovsBoriss200704.oktSK DelfīnsSKDELswimmingA2706
GavriļuksAndrejs200123.febSK DelfīnsSKDELswimmingA0039
GādmaneHerta200822.marRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2992
Gādmane Elza200622.aprĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2656
GediņšGeorgs200710.augĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3169
GedrovicaAnnija Tīna200604.aprJelgavas SPSJSPSswimmingA2083
GelbergsEmīls Dāvis200716.oktRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA3213
GeletkoIgors197323.oktMadwave RīgaMADWRmastersA3322
GerasevaAnna200711.sepJelgavas SPSJSPSswimmingA2084
GerasimovaElīna200630.aprIlūkstes novada SSINSSswimmingA2470
GiņkoDarja200419.sepJūrmalas SSJSSswimmingA1282
GirkoElīna200714.marJūrmalas SSJSSswimmingA2791
GisaOlga200423.jūlJūrmalas SSJSSswimmingA1283
GladiševaJolanta200612.augRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2477
GlotovsArtjoms200729.marDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2267
GnedajaAnna200906.maiRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3214
GobergaMarta199815.maiRīgas Ķīpsalas PKRKPKswimmingA1048
GobergaMarija200226.augRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1229
GolcvartsGermans200326.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA1261
GoldbergsMarks200212.novValmieras BSSVBSSswimmingA1079
GoldtmaneKatarīna200613.sepĀdažu BJSSABJSSswimmingA1855
GolovanovaViktorija200606.jūlVentspils SS SparsVSSSswimmingA1549
GolovanovsŅikita200902.marValmieras BSSVBSSswimmingA3078
GolovenkovsTimofejs200501.oktRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1466
GolubevsJurijs200917.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2857
GoļikovaArīna200823.decPK OgrePKOGRswimmingA3024
GončaruksArtūrs201024.augPK OgrePKOGRswimmingA3215
GorbačovsNikita200307.janSK DelfīnsSKDELswimmingA1240
GorbunovaJūlija198114.augMadwave RīgaMADWRmastersA2269
GordejevsAndrejs200820.marĀdažu BJSSABJSSswimmingA2568
GorjunsEdvards200512.marRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA1551
GorjunsMarks200705.sepRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2592
Gorodeckis Edvards200717.augSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3216
GorovajaAdelina200901.maiĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3178
GorškovaVeronika200020.febJelgavas SPSJSPSswimmingA0653
GračevaViktorija200111.janSK DelfīnsSKDELswimmingA0514
Graudužis Aleksis199830.maiĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA0378
GravaFrancis200825.febLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3109
GreiberaLīva201023.maiRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2908
GreibersNiks200802.aprRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2898
Greiers Gustavs200727.jūlĶekavas novada SSKNSSswimmingA2955
GreiškāneSvetlana197004.sepRēzeknes pilsētaREZEPmastersA2020
Greiškāns Aleksandrs200519.jūlRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA1330
Grēģe SaltmaneElisa200814.decĀdažu BJSSABJSSswimmingA3217
GribokaKsenija200306.jūlSK DelfīnsSKDELswimmingA1146
GrigorjevsDamirs200917.marIlūkstes novada SSINSSswimmingA2462
GrinbergsDamirs200916.oktĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2980
GriņevsDeniss200614.febĀdažu BJSSABJSSswimmingA3218
GriņovsDeniss200614.febLŪPFLUPFwaterpoloW0080
GrīnbergaKarla201120.febĶekavas novada SSKNSSswimmingA2963
GrīnbergsRalfs200512.oktRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2209
GrīnbergsAlens Kristers200805.maiĶekavas novada SSKNSSswimmingA3219
GrīslisRičards201024.augJelgavas SPSJSPSswimmingA3220
GrjunbergaĢertrūde200513.novPK OgrePKOGRswimmingA1994
GrodeKsenija200530.novJelgavas SPSJSPSswimmingA2085
GrospineTīna201020.novRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2861
GruduleJekaterina200827.augRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3221
GruguleJolanta198008.aprMadwave RīgaMADWRmastersA1939
GrundeArtis200603.janJūrmalas SSJSSswimmingA2454
GruškevičsGustavs200818.novLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA3222
GucanovičsIgors197517.augMadwave RīgaMADWRmastersA3323
GulbeLīva200825.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1842
GulbisGatis200907.decRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2852
GulmedovsMurats-Geoklens200619.febĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2997
GumbelisGustavs200710.janJēkabpils SCJEKSCswimmingA2628
GurjanovsAigars200219.maiĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA1206
GurjanovsViktors200114.jūnVentspils SS SparsVSSSswimmingA1335
GusevsAleksejs197501.marPK ChampionsPKCHAmastersA1759
GustiņaElīza200907.janDobeles Sporta skola DSSswimmingA3137
GustiņšMariuss Kristiāns200502.aprJelgavas SPSJSPSswimmingA2087
GustiņšMilans201102.jūlĶekavas novada SSKNSSswimmingA2964
GūtmanisRoberts200415.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA2088
HansonsRičards200907.maiRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2902
HarjuzovsGeorgijs200629.jūnVentspils SS SparsVSSSswimmingA2725
HasanovsAlens Rims200811.febJūrmalas SSJSSswimmingA2942
HeidemanisAleksejs200529.jūlLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA1972
HermaneSintija200828.febRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2844
Hermanis Kristians200504.marĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2748
HlibovsAleksejs200606.augĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3155
HmeļevskaVeronika200405.novRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1563
HmeļevskisAlberts200717.janValmieras BSSVBSSswimmingA2052
HmeļovaGabriela200629.jūnJūrmalas SSJSSswimmingA2193
HodjuksAndrejs198305.jūnRēzeknes pilsētaREZEPmastersA1428
HohlovsArsenijs200815.jūlĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3161
HomičsNikita200303.sepJūrmalas SSJSSswimmingA1473
IgnatovsArmands200524.marBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA1804
IrišinsArtis200803.marRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA2787
IvanovsŅikita200208.jūnSK DelfīnsSKDELswimmingA1144
IvanovsKristers200917.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA3223
IvanovsDaniels200723.novLŪPFLUPFwaterpoloW0013
IvansPupkovs200917.sepLŪPFLUPFwaterpoloW0087
IvbuleGuna197006.janJēkabpils SCJEKSCmastersA1938
IvdreDiāna200513.augJūrmalas SSJSSswimmingA1806
IventičevaJekaterina200512.janRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1569
IvuškāneLīva200709.jūlRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1875
IvuškānsReinis Ričards200229.jūlPS RīgaPSRIGswimmingA0016
IzranovsVadims200504.janDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2909
JakimovaAnna200505.aprDaugavpils ISVSDISVSswimmingA1451
JakobsonsMārcis201022.sepDobeles Sporta skola DSSswimmingA3224
JakovickisBoriss200611.oktRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2478
JakovļevaKristina200702.marRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2593
JakovļevsAleksandrs200303.novJelgavas SPSJSPSswimmingA1571
JakovļevsAļiks200522.maiLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA1973
JakubovičaAnnija 200511.marJēkabpils SCJEKSCswimmingA2276
JakubovskisAleksandrs200225.janSK DelfīnsSKDELswimmingA0975
JamuremieŽans200614.febRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1876
JankunsAgris200617.augĶekavas novada SSKNSSswimmingA1945
Jankuns Armands200826.novĶekavas novada SSKNSSswimmingA3225
Jansone Marija200607.decĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2037
Jansone Lība200831.decJūrmalas SSJSSswimmingA3119
JanuļonoksDmitrijs200806.jūlDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3226
JanuševskaMaija200718.aprRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2277
Japina Arta200401.oktJelgavas SPSJSPSswimmingA1853
JašinaAnastasija200917.maiJūrmalas SSJSSswimmingA2949
JaudzemsAdrians200616.sepJūrmalas SSJSSswimmingA3227
JaundzemeEmīlija200716.febKokneses SCKOKSCswimmingA2278
JaunzemeAndra195315.febSK DelfīnsSKDELmastersA3086
JefimovaAnastasija200507.sepJūrmalas SSJSSswimmingA2254
JefimovsSergejs198727.jūlLŪPFLUPFwaterpoloW0055
JegorovsŅikita200627.maiLŪPFLUPFwaterpoloW0043
JegorovsMihails200902.janLŪPFLUPFwaterpoloW0061
JekaleKarlīna200915.marĀdažu BJSSABJSSswimmingA2570
JelinskisAndris200511.maiDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2489
JelovskisNikita200604.marRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1877
JemeljanovaPolina200806.decLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA2668
JemeljanovsGļebs200205.sepLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA1037
JeremejevsVladimirs200604.sepĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2650
JevdokimovsVladislavs200502.janRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1575
JevņevičsEdgars200513.aprVentspils SS SparsVSSSswimmingA2279
JevsejevaJeļizaveta 200623.jūnDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2492
JēkabsonsReno197623.jūlMadwave RīgaMADWRmastersA1573
JēkabsonsRoberts200903.augJelgavas SPSJSPSswimmingA3228
JirgensonsAnrijs200820.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA3229
JojaKristaps200803.jūlDobeles Sporta skola DSSswimmingA2808
JostaAlise Marija200416.jūlJūrmalas SSJSSswimmingA1142
JudinaKsenija200812.augJūrmalas SSJSSswimmingA2211
JuhnoArtjoms200923.janSK Spars-MKSKSMK swimmingA2041
JuliansSokolovs201319.augLŪPFLUPFwaterpoloW0121
JupatovaSabīne200613.marRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA1810
JurciņšEmīls200622.jūlValmieras BSSVBSSswimmingA3069
JurgensArtis200510.febJelgavas SPSJSPSswimmingA1576
JurgensonsArtūrs Mikus200631.maiRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1843
JurģelisRoberts200802.marĶekavas novada SSKNSSswimmingA2956
KabašsDaniils200523.aprRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1580
KadiķisArnolds197527.augĶekavas novadsKEKANmastersA1748
KagansMaksims200602.jūnPK OgrePKOGRswimmingA1996
Kaģis Rihards200722.sepĶekavas novada SSKNSSswimmingA3230
KahanovičsRihards200212.febRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA0013
KaktiņšMatīss200502.decJelgavas SPSJSPSswimmingA1262
KalmikovaJelizaveta200401.jūlArtistic Swimming LatviaARTLVartisticM0019
KalnieteAnete Meja200319.aprJelgavas SPSJSPSswimmingA0723
KalnietisJuris200902.marJelgavas SPSJSPSswimmingA2442
KalniņaLetīcija200203.novRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1879
KalniņaKate200604.jūlĶekavas novada SSKNSSswimmingA2635
Kalniņa Rēzija Elija201003.marĶekavas novada SSKNSSswimmingA3231
Kalniņa Madara200906.marĶekavas novada SSKNSSswimmingA3232
KalniņšKristaps199921.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA0327
KalniņšJorens200724.aprJelgavas SPSJSPSswimmingA2612
KalniņšMartins Gustavs201026.augĶekavas novada SSKNSSswimmingA3233
KalnišķeMareta200221.sepJelgavas SPSJSPSswimmingA0725
KalnišķeTīna200621.sepJelgavas SPSJSPSswimmingA1582
KalnsEnriks200509.marLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA2815
Kalnups Artūrs199924.febĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA0047
KalvāneSintija200614.jūlJūrmalas SSJSSswimmingA1815
KalvāneAntra196804.aprValmieras PK AquaVPKAmastersA2691
KalvānsRaimonds196923.marMadwave RīgaMADWRmastersA2418
KalvenieceZane200504.febLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA3234
KalvišķeAnnija200726.febRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1880
KampenusaSvetlana196227.aprValmieras PK AquaVPKAmastersA0749
KampenussMāris198822.decValmieras PK AquaVPKAmastersA3235
KandereElizabete200621.oktLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA3236
KaptjugsArsenijs200807.maiĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2660
KarahoņanaAmēlija200806.novRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2287
KarajevsVsevolods199813.jūlPK ChampionsPKCHAswimmingA0086
Kataja-PaegleDiāna200307.jūnJūrmalas SSJSSswimmingA1820
KazarcevaViktorija200716.maiSK DelfīnsSKDELswimmingA2803
KazāksRalfs200727.augJelgavas SPSJSPSswimmingA2810
Kazimirčiks Donats200714.marVentspils SS SparsVSSSswimmingA2533
KažociņšPauls201105.aprJelgavas SPSJSPSswimmingA3237
KārlisSaveļjevs200804.jūnLŪPFLUPFwaterpoloW0091
KeisaAlisija200711.jūnVentspils SS SparsVSSSswimmingA2726
KeišsLukass200412.jūlVentspils SS SparsVSSSswimmingA1584
KerimovsMarats200725.maiLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3010
KermansRonens200415.aprRīgas pilsētaRIGAPswimmingA2507
KirgizovsTimurs200806.augRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA2789
KirillovsNikita200828.jūlDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2289
KirilsRuskuls200915.jūlLŪPFLUPFwaterpoloW0113
KirišaValerija200307.jūlVentspils SS SparsVSSSswimmingA1337
KirišaArturs200307.jūlVentspils SS SparsVSSSswimmingA2063
KirjanovsVladimirs197408.maiPK ChampionsPKCHAmastersA1440
KirjanovsŅikita200811.sepRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2845
KirmaneNadežda200709.aprRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2480
KirsanovsVadims200502.oktDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2488
KiršteinsMartins200506.augRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1586
KiruksDeniss200904.marDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3238
KiselsMareks200412.jūlRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1587
KiseļčuksTimurs200407.decVentspils SS SparsVSSSswimmingA1588
KismansAntons200308.aprVentspils SS SparsVSSSswimmingA3239
Kitoks Daniels200406.oktĀdažu BJSSABJSSswimmingA2819
Kiveļevs Aleksejs 200318.febJūrmalas SSJSSswimmingA2776
KīnsAdrians200713.sepValmieras BSSVBSSswimmingA2053
KlaucānsRenāts200610.maiIlūkstes novada SSINSSswimmingA3240
KļavaEvelīna200726.sepRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1844
KļaviņaEva-Evelīna200520.janSK DelfīnsSKDELswimmingA1345
KļaviņšAinārs198804.aprMadwave RīgaMADWRmastersA3324
Kļaviņš Rojs200816.maiJūrmalas SSJSSswimmingA2941
KļujevsArtjoms200316.aprRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1230
Kļukins Iļja 200515.jūlSK DelfīnsSKDELswimmingA2513
KņestjapinsAleksandrs200616.marĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2661
KočetkovsAleksandrs200707.oktJūrmalas SSJSSswimmingA2939
KodolaVladislavs200218.janRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1301
KodolaIgors200428.decRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1565
Kokorevičs Ralfs Kristers 200305.janBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA1796
KolčanovaSofija200806.janJelgavas SPSJSPSswimmingA2614
KoledaToms200909.jūnPK GoldswimmerPKGOLswimmingA3241
KolesnikovsIļja198205.novRēzeknes pilsētaREZEPmastersA1426
KoļesņikovsIļja198205.novLŪPFLUPFwaterpoloW0081
KomaškoDāvids200908.oktRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2594
KomisarovsValērijs199024.marPK ChampionsPKCHAmastersA2113
KomkinsArtjoms200704.janSK DelfīnsSKDELswimmingA3135
KomorovsViktors195808.febMadwave RīgaMADWRmastersA0804
KomovaAnna200710.augRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2414
KonnovsArtūrs200515.febRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1591
KonstantinsŠčelobokovs201001.decLŪPFLUPFwaterpoloW0108
KonteinisDonats200612.janJūrmalas SSJSSswimmingA2521
KoņuhovsVadims200607.aprĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3156
KopačsArsenijs200724.decJūrmalas SSJSSswimmingA2937
KopilovsMarks200428.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA1592
KopitovsAleksandrs200828.jūlLŪPFLUPFwaterpoloW0003
KoptenkovsMaksims200622.maiRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA2688
KorbsErnests Jānis2006#VALUE!RBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2217
KordjukovsNiks200327.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA1264
KorņejevaAgnese200830.jūnJēkabpils SCJEKSCswimmingA2931
KorņilovsAleksandrs198712.augMadwave RīgaMADWRmastersA3325
KoržeņevskisKristians200818.jūnSK DelfīnsSKDELswimmingA3134
KotelovičsPāvels200426.jūnRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1929
KovaļovaMarija200518.jūlRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1914
KozirevsDeniss200804.sepLŪPFLUPFwaterpoloW0075
KozlovsMarkuss Artis200230.sepValmieras BSSVBSSswimmingA0591
KozlovsAnatolijs195115.jūlMadwave RīgaMADWRmastersA1960
Kozlovskis Ričards200718.aprSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3242
KrakopeEvelīna200315.aprBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA1803
KrampeEmīls200712.maiRīgas Ķīpsalas PKRKPKswimmingA2698
KrasauskaSofija Viktorija200407.marJūrmalas SSJSSswimmingA1816
KrasausksReinis200605.jūlIlūkstes novada SSINSSswimmingA2467
KrasikovaPoļina200423.sepJelgavas SPSJSPSswimmingA1463
Krasnoščoks Romāns 200325.jūnSK DelfīnsSKDELswimmingA2121
KrasohinaDiana200918.aprĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3179
KrasovskaDaša200617.marRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1915
KrasovskisMartins200631.jūlVentspils SS SparsVSSSswimmingA2727
KrasovskisKirils200827.jūnDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3243
KrastiņaAlise200724.febĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2996
KrastiņaMegija201026.marDobeles Sporta skola DSSswimmingA3244
KraukleEmīlija200811.augPK OgrePKOGRswimmingA2299
KrauklisKims200916.febJelgavas SPSJSPSswimmingA2615
KraulisDaniils200612.maiRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2595
KrautmaneGabriela200519.augVentspils SS SparsVSSSswimmingA2728
KravalisNils2006#VALUE!RBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2878
KravcovsEmīs200927.augJelgavas SPSJSPSswimmingA2616
KrazeKristofers200321.augRīgas Ķīpsalas PKRKPKswimmingA3330
KreicbergaLīva200808.febRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA3043
KreišmanisPatriks201023.sepLŪPFLUPFwaterpoloW0077
KristapaitisRoberts200830.jūlĀdažu BJSSABJSSswimmingA2822
Kristapaitis Roberts200830.jūlĀdažu BJSSABJSSswimmingA3245
KrivānsMarks Viljams200420.sepRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1599
KrustaElizabete200830.augRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA3246
KrūmiņaEvelīna200719.augĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3166
KrūmiņšRoberts200101.oktJūrmalas SSJSSswimmingA2141
KrūmiņšKristians200914.jūlRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2901
KrūskopsTeodors200216.jūlRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA0017
KrūzeArtūrs200426.marRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA0917
KsendzovsMaksimilians201011.marPK OgrePKOGRswimmingA3247
KučeruksSebastians200703.decRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1881
KudeļkinaValentina200829.janSK Spars-MKSKSMK swimmingA2042
KudevičsNikita200731.maiJūrmalas SSJSSswimmingA3129
Kudrjašovs Ņikita199531.janJūrmalas SSJSSswimmingA0334
KudrjavcevsPāvels200304.maiRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA1053
KudrjavcevsDainis200409.augRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA1055
KudrjavcevsAndrejs200826.febJelgavas SPSJSPSswimmingA2919
Kulakovs Rainers201004.jūnDobeles Sporta skola DSSswimmingA3248
KuļikovsAndrejs200719.jūnPK GoldswimmerPKGOLswimmingA3249
KuļikovskisAlekss200526.janDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2771
KundraMeģija200709.aprJūrmalas SSJSSswimmingA2195
KuničkinsAleksejs200908.janĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2979
KurilovičsGļebs200806.augLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA3250
KurmeļevaPolina 200219.marSK DelfīnsSKDELswimmingA0883
KurmeļovsArtjoms200808.febRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA2788
KursišsRaimonds200331.marDaugavpils ISVSDISVSswimmingA1794
Kuzmins Daniils 200813.maiSK DelfīnsSKDELswimmingA2684 
KuzņecovsArtemijs200303.decDaugavpils ISVSDISVSswimmingA1141
KuzņecovsIvans200423.jūnJelgavas SPSJSPSswimmingA2092
KuzņecovsMikus200611.augRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2481
ĶeksisKristiāns Tomass200321.sepRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1601
ĶerģisHaralds200605.jūlBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA2527
ĶerģisEduards200710.decBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA2824
ĶerģisArmands201019.augBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA2825
ĶerveViktorija200808.maiLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3016
ĶervisRodions200011.aprĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA0851
Ķēde Sanija200904.jūnSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3251
ĶēniņšKirils200308.sepRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2040
ĶīseKatrīna200215.maiDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2472
Laganovskis Rodrigo200919.febSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3252
LagzdiņaElīza200307.oktJelgavas SPSJSPSswimmingA1007
LaidinensAleksejs200416.decRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA2175
LaipnieksPeteris199210.janMadwave RīgaMADWRmastersA1765
LaizānsOskars200518.augJūrmalas SSJSSswimmingA1851
LaksisOskars200917.aprJelgavas SPSJSPSswimmingA2922
LapsiņšErnests200724.janLŪPFLUPFwaterpoloW0070
LapšeIeva198815.aprValmieras PK AquaVPKAmastersA2692
LaudinskisJuris200514.jūnRīgas Ķīpsalas PKRKPKswimmingA2697
LauvaIeva200818.augJelgavas SPSJSPSswimmingA2920
LavrenovaElīza200504.marRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA1786
LazdānsVladislavs200723.janLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3013
LazdovskisŽanis200314.maiDaugavpils ISVSDISVSswimmingA1140
LācisKristofs200603.novRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2834
LebedjkovsSergejs195927.maiPK ChampionsPKCHAmastersA1419
LeimanisOlivers200703.aprRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1883
Leišavnieks Artūrs200710.sepSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3253
LejnieksRoberts200725.febJelgavas SPSJSPSswimmingA2306
LencēvičsMāris198625.febMadwave RīgaMADWRmastersA0742
LeonsJeļisejevs201124.sepLŪPFLUPFwaterpoloW0099
LibeksAdrians200523.sepSK DelfīnsSKDELswimmingA2163
LieģisLūka Frederiks200425.aprĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA1445
LiepaArtūrs200330.jūlRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA0231
LiepaMāris197008.marMadwave RīgaMADWRmastersA1437
LiepiņaEmīlija Līva200910.jūlLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3112
LiepiņšJuris195701.janValmieras BSSVBSSmastersA0584
LiepiņšDāvids Daniels200505.jūlValmieras BSSVBSSswimmingA1608
Lietaviete Marta200622.novĶekavas novada SSKNSSswimmingA2954
LihoveckisAdriāns200929.novIlūkstes novada SSINSSswimmingA3254
LinksDāvis200307.maiLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA1312
LipenbergsEduards200516.augVentspils SS SparsVSSSswimmingA2308
LiviņšMarkuss Rainers200621.janJūrmalas SSJSSswimmingA2539
LīceEmma201315.marArtistic Swimming LatviaARTLVartisticM0023
Līcis-LīcitisRainers200314.jūlĀdažu BJSSABJSSswimmingA1611
LīcīteMadara201024.marĶekavas novada SSKNSSswimmingA3255
LobanovsVladimirs196603.janMadwave RīgaMADWRmastersA1101
LobanovsDeniss200922.novDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3256
LobansDeniss200925.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2853
LocāneAlise200516.janRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1442
LoginaEgija200305.aprBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA1797
LoginaKarolīna200627.jūnBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA2528
LoginsKristiāns200322.decRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1232
LoiteršteineEvelina200805.maiRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2557
Lopez De Tejada IrizoPablo Jesus199309.sepPK ChampionsPKCHAmastersA3331
LuftsFrancis Pēteris200518.maiĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2760
Luīze Limanāne201027.maiDobeles Sporta skola DSSswimmingA3141
LuskinsArtjoms200803.sepRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2840
LūseEstere200728.oktJūrmalas SSJSSswimmingA2538
Ļeonova Letīcija200815.decSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3257
Ļeonovs Patriks201117.maiSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3258
ĻevšuksValerijs200812.febLŪPFLUPFwaterpoloW0057
Ļipka  Ņikita 200501.marSK DelfīnsSKDELswimmingA2516
ĻubomirskisMatīss200603.maiIlūkstes novada SSINSSswimmingA2798
MačulāneEstere200809.jūnValmieras BSSVBSSswimmingA3075
MačulāneNikola200815.augValmieras BSSVBSSswimmingA3076
MajorovsRenāts200527.jūnLŪPFLUPFwaterpoloW0065
MakašinsAleksejs200711.janDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3259
MaksimčuksVladislavs200329.jūnVentspils SS SparsVSSSswimmingA2066
MaksimsGrecuhins201118.aprLŪPFLUPFwaterpoloW0100
MaksimsTruhacovs200725.novLŪPFLUPFwaterpoloW0106
MalahovkisRaimonds197920.jūnSK DelfīnsSKDELmastersA1961
MalahovskisRaimonds197920.jūnLŪPFLUPFwaterpoloW0082
MalašenokaIrina197520.aprSK DelfīnsSKDELmastersA2694
MaļinovskisStaņislavs200527.janRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA2312
MaļukaIeva200309.aprRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA0079
MargevičsRenāts200606.marRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA2207
MarkēvičaĻubova200914.sepJelgavas SPSJSPSswimmingA2923
MarkovaZane200703.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA2097
MarkovsArtūrs200122.febĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA0198
MarksIvakins200912.febLŪPFLUPFwaterpoloW0109
MarksKoļesņiks201019.jūlLŪPFLUPFwaterpoloW0120
MarkussMarks 200414.jūnBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA1802
MarkussRaits 200612.maiBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA1805
MarnauzaMārtiņš198324.novMadwave RīgaMADWRmastersA3326
MartinovsRoberts200422.aprRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA2172
MartinsonsKaspars197501.oktSK DelfīnsSKDELmastersA3056
MartirosyanValentina200712.novĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2976
MartirosyanAleksandra200931.augĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2978
MartirosyanGeorgy201119.maiĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2982
MaskavaKristiāna200112.febPS RīgaPSRIGswimmingA0052
MaslovskaMarija201104.jūnBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA2827
MaškovskisDmitrijs200607.decJelgavas SPSJSPSswimmingA2313
Mašurovs Artjoms 200604.maiSK DelfīnsSKDELswimmingA2511
Matjuhina Laura-Anna200511.febĀdažu BJSSABJSSswimmingA1618
MatjuškoAleksandrs200618.janĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3096
MatrosovsAleksandrs200324.febRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1836
MatvejevaRēzija Žermēna200915.oktValmieras BSSVBSSswimmingA2757
MatvejevaAleksandra200913.aprJūrmalas SSJSSswimmingA2947
MatvejevsRegnārs Niks200706.febValmieras BSSVBSSswimmingA2498
MavļudovsRinats200326.janVentspils SS SparsVSSSswimmingA2067
Mayne Mikaela200605.decĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3153
MazkristeArta201023.jūlDobeles Sporta skola DSSswimmingA3260
Mazurevičs Emīls200808.jūlSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3261
MālmaneZelma200302.febValmieras BSSVBSSswimmingA0593
MeclereDaniela200517.oktRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA1621
MedneBaiba199005.maiĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2428
MednisMarts200822.jūlĶekavas novada SSKNSSswimmingA2637
MedvedevaLaura200202.janRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA0178
Medvedeva Sofja200805.jūlJūrmalas SSJSSswimmingA2944
MedzjuteElizabete200606.jūnJēkabpils SCJEKSCswimmingA2761
MeijersMiks200703.janRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1885
MeikšānsRoberts200805.decJelgavas SPSJSPSswimmingA3262
MeinarteAnika200501.marRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA1622
MeldereGunta196721.decSK DelfīnsSKDELmastersA3332
MeldzerePola200531.oktĶekavas novada SSKNSSswimmingA2638
MeļčenkoMatvejs200716.augSK DelfīnsSKDELswimmingA2707
MeļķertsHaralds200723.novDobeles Sporta skola DSSswimmingA2701
MemisStefans200625.sepRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1887
MengotsDominiks200806.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA3263
MeskinsGrigorijs201210.novJūrmalas SSJSSswimmingA3264
MeskinsMihails201126.janJūrmalas SSJSSswimmingA3265
MeteneMērija200519.janValmieras BSSVBSSswimmingA1457
MežāksArtūrs200603.aprRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1888
MežsargaMarta200927.sepRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2904
MickevičaSofija200326.maiRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1201
MigačevsMarkuss Matejs200917.decJelgavas SPSJSPSswimmingA3266
MihailovsJegors200412.aprRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1044
MihailovsOļegs200515.febRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA1808
MihailovsAndrejs200515.febRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA2027
MihailovsVladislavs200808.augRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2841
MihailovsMarats200619.maiRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2880
Mihailovs Arsēnijs201001.febSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3267
MihejevsEmils200527.augDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2494
Mihelsone Madara200829.decĶekavas novada SSKNSSswimmingA3268
MihnovičsMarjans200621.novLŪPFLUPFwaterpoloW0035
MihnovičsMakars101012.oktLŪPFLUPFwaterpoloW0062
MikhaylovaLidia197404.marPK ChampionsPKCHAmastersA2437
MiķelsoneAiva196618.sepValmieras PK AquaVPKAmastersA0751
MiķelsonsKristaps200424.febValmieras BSSVBSSswimmingA0576
MiķelsonsHenriks200716.marĀdažu BJSSABJSSswimmingA2317
MiķelsonsKristers200807.novĀdažu BJSSABJSSswimmingA2571
MillereEvelīna200501.maiPK OgrePKOGRswimmingA3022
MillereUna201102.janJelgavas SPSJSPSswimmingA3269
MillersRičards200707.marRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2596
MillersMārcis200926.augJelgavas SPSJSPSswimmingA3270
MironovsVeniamīns199815.jūlĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2965
Mironovs                    Ilja 200710.febĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2561
MironovskaAnna196816.marValmieras PK AquaVPKAmastersA0753
MituleEstere Estella200111.jūlĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2319
MjasojedovsFjodors199427.aprPS RīgaPSRIGswimmingA0106
MlokitsBogdans200106.maiLŪPFLUPFwaterpoloW0064
MokrinskisDaņila200205.aprRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1203
MonokandiloseDarija201001.jūlĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3157
MonstvilaiteAlina200022.febSK DelfīnsSKDELswimmingA0811
MorozovsSavēlijs200930.janPK OgrePKOGRswimmingA3271
MortuzānsEmīls Pauls200205.marRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA0962
MosunovsRomans200324.sepJūrmalas SSJSSswimmingA1817
MovčansErnests200724.janĀdažu BJSSABJSSswimmingA2572
MuhoJegors200720.jūnDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2320
MuizeniksLauris200613.febRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2482
MuļkoDaniils200506.janVentspils SS SparsVSSSswimmingA2321
MurānsPāvels198519.jūnSK DelfīnsSKDELmastersA0538
NagobadeNora200716.marĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2659
NarajevsDaniels199911.maiDaugavpils ISVSDISVSswimmingA0278
NarežnijsArsenijs200703.jūlLŪPFLUPFwaterpoloW0078
NasibullinaKarina200817.sepSK DelfīnsSKDELswimmingA3132
NaumovaJūlija197630.jūnMadwave RīgaMADWRmastersA0296
NaumovsKirils200214.aprĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA1447
NaumovsArsenijs201118.marSK Spars-MKSKSMK swimmingA3272
NazarsBelosludcevs201226.sepLŪPFLUPFwaterpoloW0123
NečiporenkoDmitrijs201012.novRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2907
NeibergsErlends Teodors200708.augPK OgrePKOGRswimmingA2323
NeibergsEverts Leonards200924.jūlPK OgrePKOGRswimmingA2738
NeijsBoriss200611.novRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2881
NeijsEduards200829.jūlRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2885
NeimanisRihards200815.oktLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3105
NeimiševaElizabete198013.janPK ChampionsPKCHAmastersA2324
NeliussKlāvs200631.maiVentspils SS SparsVSSSswimmingA2729
NestorsKadaners200712.oktLŪPFLUPFwaterpoloW0124
NičiporsDmitrijs198407.janValmieras PK AquaVPKAmastersA3082
NiedrītisPatriks200715.decJūrmalas SSJSSswimmingA2985
NiedrītisRičards200715.decJūrmalas SSJSSswimmingA3273
NikitaBogdanovs201104.oktLŪPFLUPFwaterpoloW0105
NikitaVladimirovs200831.oktLŪPFLUPFwaterpoloW0118
NikolajevsMareks200519.sepLŪPFLUPFwaterpoloW0034
Nimma Klāvs Armands200923.febSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3274
NormundsKorņejevs200819.jūnLŪPFLUPFwaterpoloW0117
NoviksRaivo200701.novValmieras BSSVBSSswimmingA3113
NuštajevsNikita200405.febLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA1983
ŅeživenkoAleksandra200516.jūlDaugavpils ISVSDISVSswimming A2159
ŅikiforovsDanīls200018.novValmieras BSSVBSSswimmingA0560
Ņikitina Gabriela 199402.jūnSK DelfīnsSKDELswimmingA0148
ŅikitinsMaksims200231.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA1464
ŅikulinsDaniils200625.jūlĀdažu BJSSABJSSswimmingA2325
OkulovsDeniss200627.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA2327
OlegsGolovans201001.maiLŪPFLUPFwaterpoloW0089
OļiščuksIļja200320.sepVentspils SS SparsVSSSswimmingA3275
OpaļevsTomass200808.maiRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2846
OpaļkoRičards200923.janĀdažu BJSSABJSSswimmingA3276
OparinGļeb200518.sepSK DelfīnsSKDELswimmingA2166
Orbidāns Jaroslavs200802.febJelgavas SPSJSPSswimmingA2620
OrlovaDiāna200711.oktIlūkstes novada SSINSSswimmingA2465
OrlovskisRenārs200604.maiValmieras BSSVBSSswimmingA2055
OsipovsRomāns200220.janRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA0957
OskarsLorencs200530.oktLŪPFLUPFwaterpoloW0083
OskarsPētersons200506.aprLŪPFLUPFwaterpoloW0085
OtaņķeJana200807.marLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3111
OtraškevičaĻubova197001.jūlRēzeknes pilsētaREZEPmastersA2019
OtrohovsMaksims200704.novLŪPFLUPFwaterpoloW0032
OvlaščenkoAmvrosijs200308.jūlLŪPFLUPFwaterpoloW0005
OvlaščenkoDmitrijs200804.janLŪPFLUPFwaterpoloW0017
OvlaščenkoAntonijs200829.janLŪPFLUPFwaterpoloW0073
OvsiannikovaVeronika200802.jūnĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3176
OzolaSamanta200210.febRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZPNswimmingA0073
OzolaElizabete Paula200428.sepRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA0924
OzolaInese197718.janVentspils SK OctopusVSKOmastersA2331
OzoliņaKate200724.aprValmieras BSSVBSSswimmingA2056
OzoliņaLīga196518.jūlKrimuldas peldbaseinsKRIPBmastersA2332
Ozoliņa Rēzija 200722.marSK DelfīnsSKDELswimmingA2508
OzoliņšJānis197605.decValmieras PK AquaVPKAmastersA0759
OzoliņšEdgars195907.febPK ChampionsPKCHAmastersA0800
OzoliņšToms Uldis200425.aprValmieras BSSVBSSswimmingA2333
OzoliņšJānis196805.aprValmieras PK AquaVPKAmastersA2696
OzoliņšArtūrs Ričards200927.febDobeles Sporta skola DSSswimmingA3139
OzoliņšMārtiņš200924.novJelgavas SPSJSPSswimmingA3277
OzolsPēteris Ričards200109.novRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA0242
PahomovsLukas200325.maiĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2039
PaladijsMihails197228.novMadwave RīgaMADWRmastersA3327
PalatinaNataļja199027.aprSK DelfīnsSKDELmastersA3061
Pančuka Anastasija 200604.aprSK DelfīnsSKDELswimmingA2512
PanfjorovsKirills 200402.marSK DelfīnsSKDELswimmingA1791
Parfenkovs Bruno200921.maiSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3278
ParfjonovsDmitrijs200708.febRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2582
ParfjonovsGeorgijs200708.febRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2583
ParusņikovsAleksandrs200430.decRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1930
PastarsEmīls200728.sepPK OgrePKOGRswimmingA2335
PaškevičsDavislavs200701.febPK OgrePKOGRswimmingA2737
PaškoIļja200517.febLŪPFLUPFwaterpoloW0025
PaškoMatvejs200810.novLŪPFLUPFwaterpoloW0037
PaškoNikita200630.novLŪPFLUPFwaterpoloW0042
PaulisReinis Eduards200020.maiJūrmalas SSJSSswimmingA1490
PaupeKriss Kristers200504.jūnĶekavas novada SSKNSSswimmingA1948
PauriņaEvelīna201124.maiPK OgrePKOGRswimmingA3279
PavardaAgita198503.oktSK DelfīnsSKDELmastersA3059
PavārnieksKristaps200619.sepRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA2786
PavārsReinis198302.jūlLŪPFLUPFwaterpoloW0047
PavītolaEvelīna200504.sepLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA3280
Pavlovs Rostislavs200717.novSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3281
PārupeLīva200729.janRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1845
PelleRoberts199922.maiLŪPFLUPFwaterpoloW0049
PenkaKalvis199310.jūlValmieras PK AquaVPKAmastersA2703
PenzejevsKlims200226.novVentspils SS SparsVSSSswimmingA1058
PeretsVladyslav200504.jūlRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1916
PetersonsOtto200730.jūnĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2977
PetkevičsAleksandrs200609.janRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1892
PetkusKristiāna201114.aprĶekavas novada SSKNSSswimmingA3282
PetragoDeniss200421.augJelgavas SPSJSPSswimmingA2100
PetrikinsDanila200601.aprRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA1640
PetrikinsIļja200809.febRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2597
PetrilsGļebs200504.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA2101
PetrovaPoļina200406.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA0393
PetrovaOļesja200520.maiDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2535
PetrovaKintija199324.febPK ChampionsPKCHAmastersA3021
PetrovecsDmitrijs200327.sepJelgavas SPSJSPSswimmingA1269
PetrovecsAndrejs200725.jūnJelgavas SPSJSPSswimmingA2103
PetrovičaAmanda200614.marLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA2338
PetrovsVladislavs200504.oktSK DelfīnsSKDELswimmingA2161
PetrovsDaņila200801.janDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2339
PetrovsArtūrs200723.marRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2883
PettinenaZlata200430.augSK DelfīnsSKDELswimmingA1244
PētersoneAnna200820.aprJelgavas SPSJSPSswimmingA2621
Pētersone Evija197604.marKrimuldas peldbaseinsKRIPBmastersA2732
PētersonsJuris197915.marRīgas pilsētaRIGAPmastersA3334
Pigožne Emīlija200912.febSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3283
PikšēnsEverts200914.augJelgavas SPSJSPSswimmingA3284
PilāteAnna Marija200613.novĶekavas novada SSKNSSswimmingA1949
PilāteSofija200801.febĶekavas novada SSKNSSswimmingA2639
PiļščikovaMarija201118.augSK Spars-MKSKSMK swimmingA3063
PiļukovsGenādijs200631.jūlRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2409
PiokānsRoberts200827.aprRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2838
PirogovaAnastasija200624.janJelgavas SPSJSPSswimmingA2104
PjotrsOvlaščenko201110.jūlLŪPFLUPFwaterpoloW0092
PlenovsŅikita200602.jūnJūrmalas SSJSSswimmingA2792
PlešakovaElizabete200920.jūnĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3165
PlotnieksJānis197114.marMadwave RīgaMADWRmastersA0291
PočebitAnastasija200810.oktJūrmalas SSJSSswimmingA3125
PoikānsArturs201018.oktRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2859
PoleDaniela200701.jūlRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2598
PoleEvelīna200612.maiJēkabpils SCJEKSCswimmingA2762
PolinaVascenkova200813.novLŪPFLUPFwaterpoloW0095
Polis Henrijs200829.jūnSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3285
PommereLuīze200802.aprVentspils SS SparsVSSSswimmingA3286
PonePatriks Francis200521.decRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1838
Pone Emīls199714.marRīgas Ķīpsalas PKRKPKswimmingA0158
PopovsMaksims200721.marRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2344
PotehinsRalfs200930.decRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3052
PozņaksKirils200618.jūlJūrmalas SSJSSswimmingA2523
PozņaksRalfs200517.maiĶekavas novada SSKNSSswimmingA2640
PriedeKatrīna200701.augJelgavas SPSJSPSswimmingA2440
PriedīteInga197501.janSK DelfīnsSKDELmastersA2704
PriedīteAdele200905.oktRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2854
PriednieksMarko200118.jūnRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA0818
PrikuleKarina200829.jūlRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2892
ProkopčuksViktors201119.aprJūrmalas SSJSSswimmingA2952
PrombergsArtis200716.decRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1894
PrudņikovaTatjana200329.augVentspils SS SparsVSSSswimmingA1712
PuķīteEmīlija200617.janĶekavas novada SSKNSSswimmingA1299
PuķītisDamians200921.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2850
PundorsNauris198301.aprMadwave RīgaMADWRmastersA3149
PustsStefans200206.decJūrmalas SSJSSswimmingA1291
PutniņšRolands200717.sepPK OgrePKOGRswimmingA2003
Puzirevskis Toms Tomass200720.sepPK OgrePKOGRswimmingA2505
PūriņaIeva200807.augĶekavas novada SSKNSSswimmingA2642
RadzevičsVitālijs200919.jūnIlūkstes novada SSINSSswimmingA2463
RagovskaLaura201112.sepBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA2830
RaičonoksLauris200610.augDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2490
Rainers JānisHerings200514.aprLŪPFLUPFwaterpoloW0126
RainskisKristiāns200515.decĶekavas novada SSKNSSswimmingA1950
RandereLaura Marija199530.decMadwave RīgaMADWRmastersA3333
RašaleKsenija200830.aprRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3051
RatkeArtjoms200725.marRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2599
RavēnaPatrīcija196731.janPK ChampionsPKCHAmastersA3088
ReinbergaEstere200615.decĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3173
RekstensMaksims200606.janRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1654
RemeņuksAleksandrs200412.febJelgavas SPSJSPSswimmingA2106
ResnisMatīss200330.maiJēkabpils SCJEKSCswimmingA1941
RešetņikovsGeorgs199724.marPK ChampionsPKCHAswimmingA0108
RēdereElīza200413.sepRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1655
RibakovaAleksandra199821.jūlSK DelfīnsSKDELswimmingA0490
RibakovaJūlija197608.jūnSK DelfīnsSKDELmastersA1303
RiekstiņšJānis200419.marRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1656
RiļcinaJeļena198301.maiPK ChampionsPKCHAmastersA2768
RižovaJekaterina200512.oktRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2033
RībaMadara200804.novPK OgrePKOGRswimmingA2352
RjabovsMaksims200412.marRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1657
RobežnieksJānis Dāgs200722.sepPK OgrePKOGRswimmingA2740
RodertsĀrons200704.aprRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2483
RodionovaArīna200822.febIlūkstes novada SSINSSswimmingA2464
RodrigoŽurgins201002.marLŪPFLUPFwaterpoloW0127
RomanovsGļebs200208.augDaugavpils ISVSDISVSswimmingA1429
RomanovsPlatons200611.aprDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2797
RomānsTjurins201021.jūlLŪPFLUPFwaterpoloW0086
RonisRalfs200313.jūlRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1234
RorbakaElizabete Monta200931.marValmieras BSSVBSSswimmingA3079
RosļakovsAndrejs196928.novMadwave RīgaMADWRmastersA1962
RoščinsViktors200828.augRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA2354
RozeRoberts200808.aprĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3174
Roze Rebeka 200724.decLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA2663
RozenbahsMarkuss Kristiāns200605.marĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2975
RozenbildsKrišjānis200702.febJelgavas SPSJSPSswimmingA2108
RozenštrauhsEliass200901.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA3287
RozentalsRoberts200824.marLŪPFLUPFwaterpoloW0050
RozentālsArnis Pēteris200110.augPS RīgaPSRIGswimmingA0096
RozītisRoberts200603.augLŪPFLUPFwaterpoloW0051
Rožkalne Diāna197415.marMadwave RīgaMADWRmastersA1661
RožkoAnna201005.janRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2863
RubansKirils200525.marRīgas Ķīpsalas PKRKPKswimmingA3046
RudakaAleksandra200814.augDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2911
Rudzāts Dāvids Sebastians200510.augJūrmalas SSJSSswimmingA2213
RudzīteKatrīna 200624.maiĶekavas novada SSKNSSswimmingA2355
RukkalnsArtūrs197913.oktKrimuldas peldbaseinsKRIPBmastersA2356
RukkalnsAinārs198601.maiKrimuldas peldbaseinsKRIPBmastersA2357
RullisReds200519.jūnValmieras BSSVBSSswimmingA1476
RumkovskisFilips200702.oktRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2585
Rumpis Gustavs201014.jūnJelgavas SPSJSPSswimmingA2925
RupekaDeniss200429.jūlPK GoldswimmerPKGOLswimmingA1388
RuskulisJānis198816.jūnMadwave RīgaMADWRmastersA3328
RutkovskaJustīne200806.novJēkabpils SCJEKSCswimmingA2930
RutkovskisValters200330.aprValmieras BSSVBSSswimmingA1081
RutulisAleksis200605.augĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3007
RūdaRomāns200508.sepLŪPFLUPFwaterpoloW0052
SafronovaMarija200815.jūnRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2886
SafronovsAleksejs200815.jūnRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2887
SaideEnija Jasmīna201212.febBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA3288
SaksaganskisJurijs196101.decVentspils SK OctopusVSKOmastersA2143
SalakaEmīlija200625.sepRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1896
SammutaNikola Aleksandra200729.marPK OgrePKOGRswimmingA2359
SammutaKarolīna200923.janPK OgrePKOGRswimmingA3026
SammutsStefano201125.maiPK OgrePKOGRswimmingA3289
SamodurovsValērijs200609.marRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA2360
SamoilovaAlisa201029.sepĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3158
Sanders Tomass Jānis200718.jūnSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3290
SanžarovecsKirils198906.aprRīgas pilsēta ind.RIGAPmastersA3055
SapožņikovsKirills200416.oktRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1667
SapuzhakYaroslav200620.augRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1919
SaukantsAndris200803.sepValmieras BSSVBSSswimmingA2755
SaukānsEmīls Raivo200625.novRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2484
SaulīteElīna Elizabete200614.marĶekavas novada SSKNSSswimmingA1668
SaulīteEstere200721.augJelgavas SPSJSPSswimmingA2363
SaulīteSindija200809.janRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2586
Saulīte Ulrika200510.jūlĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3180
Saulītis CīrulisRainers200421.maiValmieras BSSVBSSswimmingA1458
SautičaSabina200818.maiRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2890
SavčenkoJeļizaveta200517.novJūrmalas SSJSSswimmingA1292
SavickaEva Evelīna200705.marJelgavas SPSJSPSswimmingA2364
SavickisNikita200915.decDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3291
SavinovsDaņiils200311.novRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA0914
SavkovaSvetlana200501.febJūrmalas SSJSSswimmingA2192
SazonovsMihails200605.maiĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3172
SārtaMare200418.jūnRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1443
SeļiverstovsRoberts200406.janJelgavas SPSJSPSswimmingA2622
SemjonovsJurijs199710.marDaugavpils ISVSDISVSswimmingA0263
SemjonovsMilans200730.janJūrmalas SSJSSswimmingA2940
SemjonovsGļebs200618.decLŪPFLUPFwaterpoloW0022
SeņutoAdelīna201002.janĶekavas novada SSKNSSswimmingA2962
SergejevsJevgēņijs197920.novMadwave RīgaMADWRmastersA3329
SeruksDeniss200510.janJūrmalas SSJSSswimmingA2935
SeverīnsAverčenko200922.novLŪPFLUPFwaterpoloW0103
SējaEmīls200812.febĶekavas novada SSKNSSswimmingA3292
SēneTerēze Viktorija200820.decLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3106
SibircevsAndrejs198215.aprPK ChampionsPKCHAmastersA1762
SibirjanovaDiāna200527.novDaugavpils ISVSDISVSswimmingA1450
SidorenkoSavelijs200703.novLŪPFLUPFwaterpoloW0071
SidorovaAngelina200523.novJelgavas SPSJSPSswimmingA2174
SikorskijsDanila2007#VALUE!Ķīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3159
SiliņaSindija199512.aprValmieras PK AquaVPKAmastersA0564
SiliņaLaura197324.novValmieras PK AquaVPKAmastersA1114
SiliņšJānis Vitauts200019.jūnValmieras BSSVBSSswimmingA0561
Siliņš Deniss200412.augJelgavas SPSJSPSswimmingA2366
SilovaEvelīna200823.decĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3167
SilovsIgors199827.maiLŪPFLUPFwaterpoloW0024
SimsonsMartins200708.febĶekavas novada SSKNSSswimmingA2643
SipčenokaAira200529.marRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2005
SirenkoNataļja197204.maiPK ChampionsPKCHAmastersA2367
SirmāDženifera200829.janRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1839
SisojevaArina 200206.marSK DelfīnsSKDELswimmingA0884
SisojevsDmitrijs200904.janSK DelfīnsSKDELswimmingA2548
SīlisMarkuss200721.febRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA3293
SkābeAiga197417.maiPK ChampionsPKCHAmastersA1352
Skrabis Emīls Andrejs200501.marValmieras BSSVBSSswimmingA3068
SkudraVilhelms200805.augRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2587
SkudrovskaReičela200702.augLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA2369
SkujaAndris200023.aprJelgavas SPSJSPSswimmingA0701
SkutuleDžulija200902.jūlLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3104
SlaideMonta200311.febRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA0244
SlaideLaila200503.aprRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1675
SlaideEmīlija200717.marRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1920
SlišānsDāvis200014.sepSK DelfīnsSKDELswimmingA1479
SlučaksArsenijs200826.jūlRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2891
SmildziņšEmīls200607.jūnJūrmalas SSJSSswimmingA2214
SmilgaRūdolfs200802.decĶekavas novada SSKNSSswimmingA2957
SmiltnieceSintija200815.decĶekavas novada SSKNSSswimmingA2644
SmirnovaJekaterina200519.augSK DelfīnsSKDELswimmingA1677
SmirnovaElizabete200720.marJūrmalas SSJSSswimmingA2938
SmirnovsGermans200423.jūlPK GoldswimmerPKGOLswimmingA2685
SmirnovsDeniss200707.aprĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3163
SmorodovsGeorgijs200609.jūnLŪPFLUPFwaterpoloW0021
SniedzeRičards Jānis200316.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1045
SobirsKazimovs201105.decLŪPFLUPFwaterpoloW0102
SokaļskisRinalds200712.jūnLŪPFLUPFwaterpoloW0072
SokolovsMihails200731.oktLŪPFLUPFwaterpoloW0040
SolodarsMarks 200814.maiĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2563
SolozemnieksArtūrs197917.marSK DelfīnsSKDELmastersA3057
SondorsRenārs200506.janRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1678
SondorsRūdis200709.marJelgavas SPSJSPSswimmingA2372
SorokaZane200320.novJēkabpils SCJEKSCswimmingA1679
SorokinsSavelijs200607.novĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2795
SpiridonovsDaņila200918.jūnLŪPFLUPFwaterpoloW0079
SpolītisEmīls200812.augValmieras BSSVBSSswimmingA2208
SpricisMarkuss200430.jūnValmieras BSSVBSSswimmingA1682
SprindžuksLinards200729.maiĀdažu BJSSABJSSswimmingA2573
SproģeElizabete200401.febJelgavas SPSJSPSswimmingA1271
StaģisDaniels200617.marJūrmalas SSJSSswimmingA2790
StamblerAlexander196305.augMadwave RīgaMADWRmastersA3093
StankevičaSandija200805.augJēkabpils SCJEKSCswimmingA2767
StaņkoJēkabs200408.marĀdažu BJSSABJSSswimmingA1686
StaņkoMārtiņš200408.marĀdažu BJSSABJSSswimmingA1687
StefansFalmans200710.sepLŪPFLUPFwaterpoloW0088
StefjuksKirils200921.augLŪPFLUPFwaterpoloW0076
StepanovaOlga200524.maiSK DelfīnsSKDELswimmingA2169
StepanovaLiene200715.augĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3170
StepiņšVincents200709.aprRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA3040
Sticenko Kristofers200504.aprĀdažu BJSSABJSSswimmingA1854
StikuteMadara200720.novPK OgrePKOGRswimmingA2001
Stirāns Aleksandrs200215.maiRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA2028
StogovsIļja200909.maiDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3294
StojansRodrigo200616.sepRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1897
StrausaUna200310.janRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1409
StrautmaneLaura200823.jūnLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3015
StrazdiņaEmīlija200817.aprSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA2812
StreļčenoksMatvejs200624.janĀdažu BJSSABJSSswimmingA2375
StriškoViktorija200820.sepJelgavas SPSJSPSswimmingA2376
Strods Kristaps200813.novRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA3041
SturmeElīza200801.febJelgavas SPSJSPSswimmingA2439
StutiņšArturs Rihards200516.jūnJūrmalas SSJSSswimmingA1812
StūrisHarijs200617.jūlVentspils SS SparsVSSSswimmingA2377
SuhanovsNikita200526.augRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2434
SuhanovskisDeņiss200303.oktRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1446
SuharevsArtemijs200804.decLŪPFLUPFwaterpoloW0009
SuharevsMaksims200704.febLŪPFLUPFwaterpoloW0033
SuharževskisMatvejs200213.maiValmieras BSSVBSSswimmingA0568
SuhānovaRomija200715.aprSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3295
Sula Anete200607.maiĶekavas novada SSKNSSswimmingA2379
Sula Ramona200825.jūlĶekavas novada SSKNSSswimmingA2645
SušķevičsDaniils200426.sepSK DelfīnsSKDELswimmingA1694
SvārpstonsIvars200527.sepRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1696
SvensonsĀdams200611.maiValmieras BSSVBSSswimmingA2059
SviatkinaMarharyta-Alena200624.janRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA1697
SviķisHerberts Kristiāns200623.janRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1698
Svilis-SudintsDžonatans200509.janLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA1977
SviridenkoKarolina200715.aprRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3047
ŠahmanovsAndrejs200526.novLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA1699
ŠakelsStaņislavs200425.marSK DelfīnsSKDELswimmingA2165
ŠakurovaAmanda200626.oktDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2491
ŠalkovskisKirills200814.oktDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2380
ŠapovalsMareks200818.oktRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3296
ŠapovalsMilans201021.janRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3297
ŠarkovskisEduards197004.aprRēzeknes pilsētaREZEPmastersA1701
ŠarovsArtemijs200419.janRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1702
ŠematjuksAleksejs200319.decLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA2672
Šeremetjeva-GruduleMarina198228.janSK DelfīnsSKDELmastersA3085
ŠerstjanihsRodions200515.novRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1932
ŠevčenkoVeniamins200529.oktĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2751
ŠevčenkoMarta200903.marRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2855
ŠidlovskaEvelīna200710.augDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2381
ŠikinsSvetozars200622.maiPK OgrePKOGRswimmingA2009
ŠilkoTimofejs200721.marJēkabpils SCJEKSCswimmingA2927
ŠinkusLaura200415.marJelgavas SPSJSPSswimmingA1460
ŠipkovaElza200530.aprJūrmalas SSJSSswimmingA1294
ŠirjajevaArina200619.sepRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1898
ŠirjājevsVladimirs195116.novValmieras BSSVBSSmastersA0583
ŠišalovsAleksandrs200422.novJelgavas SPSJSPSswimmingA2109
ŠkābardisEmīls Daniels200705.maiLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3011
Škutāne Līva200721.maiĶekavas novada SSKNSSswimmingA2382
ŠķērstsErnests200927.augDobeles Sporta skola DSSswimmingA3144
ŠķirusRūta200715.janJelgavas SPSJSPSswimmingA2383
ŠlosaJana200826.jūlJūrmalas SSJSSswimmingA2543
ŠmitsEdvards200922.sepĀdažu BJSSABJSSswimmingA3298
ŠneveleJelizaveta200931.jūlRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA3045
ŠreitmanisGustavs200419.febRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1835
ŠternsEmīls200219.decRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1341
ŠtrumfaJūtta Lana200431.janVentspils SS SparsVSSSswimmingA1579
ŠturmaElizabete200901.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA3299
ŠulteElīze199104.febMadwave RīgaMADWRmastersA2125
ŠvecsMarks200527.aprLŪPFLUPFwaterpoloW0036
TabeļevsMihails198825.janMadwave RīgaMADWRmastersA1963
TabeļevsAleksejs195131.marMadwave RīgaMADWRmastersA2136
TakerisRalfs200722.jūlRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1901
TalalajevsJurijs198208.decRēzeknes pilsētaREZEPmastersA2385
TalkuškinaEvelīna200711.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA2386
TaļerčiksAndrejs200127.jūnVentspils SS SparsVSSSswimmingA0625
TanomecisIvars197611.jūnValmieras PK AquaVPKAmastersA0758
TarandaInese200630.jūnRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2486
TaraškevičsRoberts200624.marRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2833
TavkinaKristina200719.maiRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2601
TenissMartiass200925.aprĶekavas novada SSKNSSswimmingA2646
TerehovsAleksandrs200826.febLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA3300
TeremovaMarija200628.febRīgas Ķīpsalas PKRKPKswimmingA2699
TetereIluta197011.febValmieras PK AquaVPKAmastersA1404
TihomirovsBogdans200707.decSK DelfīnsSKDELswimmingA3133
TiltiņšGustavs201007.sepBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA2826
TiltiņšBruno200016.febJēkabpils SCJEKSCswimmingA2926
TimašovsKirills201016.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2862
TimofejevsPjotrs200312.oktRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA1713
TimofejevsKristiāns200618.janĶekavas novada SSKNSSswimmingA1951
TimofejevsDmitrijs201010.jūnRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2906
TokarevsMihails198731.janLŪPFLUPFwaterpoloW0038
TolstihsDmitrijs200504.novJūrmalas SSJSSswimmingA2194
TomeleTina200904.aprRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2900
TomkovičsIļja200607.jūnPK GoldswimmerPKGOLswimmingA3301
TomsonsRalfs200827.sepLŪPFLUPFwaterpoloW0046
TramaBeāte200527.jūlVentspils SS SparsVSSSswimmingA2730
TrastašenkovaVarvara200825.marRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2842
TrasunaVerona200928.sepĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3181
TrautmaneMarta200928.aprJūrmalas SSJSSswimmingA2948
TrautmanisOskars200725.febJūrmalas SSJSSswimmingA2540
TreigutsĢirts198329.oktMadwave RīgaMADWRmastersA2431
TriandafilidiNataļja197224.jūnMadwave RīgaMADWRmastersA1418
TrifonovaMarija197704.febSK DelfīnsSKDELmastersA2722
TrocaJekaterina200117.marSK DelfīnsSKDELswimmingA0510
TropsLauris200717.jūnJelgavas SPSJSPSswimmingA2444
TūceElvija200712.jūlRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1903
UčkuronisKristians200930.augĶekavas novada SSKNSSswimmingA2647
UķisMiķelis200721.marRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1904
UljanovsNikita200207.janSK DelfīnsSKDELswimmingA1145
UpeKristaps200624.aprValmieras BSSVBSSswimmingA3071
UpenieceMarta200707.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA2387
Ušakovs Artjoms200719.aprRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA3303
Uvarovs Dmitrijs 200528.sepSK DelfīnsSKDELswimmingA2968 
ŪdreSabīne201031.marDobeles Sporta skola DSSswimmingA3304
ŪdrisMārcis200615.jūlRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1720
ŪdrisAnrijs201031.marDobeles Sporta skola DSSswimmingA3305
VagalisGeorgijs200328.augRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA0947
VaikuleEvelīna200814.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1907
VaisfeldeElīze201230.jūnArtistic Swimming LatviaARTLVartisticM0022
VaisfeldsIļja200719.maiPK GoldswimmerPKGOLswimmingA3306
VaišļaSindija201003.jūlĶekavas novada SSKNSSswimmingA3307
VaitkevičsAndrejs200228.janJūrmalas SSJSSswimmingA1474
VaitoneIrina197408.maiRēzeknes pilsētaREZEPmastersA1304
VaivadsMāris200624.janĀdažu BJSSABJSSswimmingA2390
VaivadsIgors200706.marĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2560
ValdmaneLuize200829.augLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3018
ValkovskaMarta200402.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA0919
ValujevaPolīna201123.jūlBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA2829
Vanaga-Stūre Sofija200723.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA2392
VanagsKārlis200707.janĀdažu BJSSABJSSswimmingA2574
VasiljevsAleksejs200617.decLŪPFLUPFwaterpoloW0068
VasiļjevsEdgars200227.jūnLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA0848
VasiļjevsRomans200616.marRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1723
VasiļjevsDmitrijs 200924.marRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3053
VaščenkovsVitālijs200317.jūlRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1237
VavilovaDiāna200707.marDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3308
VavilovsValts Valters200229.sepĀdažu BJSSABJSSswimmingA2783
VazdiķisArtis200022.maiRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA1047
VeģerisFrancis Daniels200328.novRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1726
VeģerisMaksis Maksimilians200328.novRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1727
VeģerisAksels200802.augSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA2811
VeidemansGermans200411.maiSK DelfīnsSKDELswimmingA1728
VeinbergsToms200214.oktRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA0132
VendiņšRodrigo200527.jūlĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3175
VerdenhofaŠarlote200612.augRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1908
VerdenhofsAtis198519.maiSK DelfīnsSKDELmastersA1305
VerjovkinsMarks200703.marRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2602
VeršakovaElizabete201027.aprDobeles Sporta skola DSSswimmingA3309
VeršeleMarija200923.maiLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3110
VetluginsArtemijs200624.oktRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1846
VējonisRolands200215.maiRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA0140
VētraHugo200602.augValmieras BSSVBSSswimmingA3070
VēverisArtūrs198107.augKrimuldas peldbaseinsKRIPBmastersA2396
VientiesaLiene200516.marRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1441
ViktorijaBaldaševiča200706.marLŪPFLUPFwaterpoloW0094
VilcāneLīva200627.augJēkabpils SCJEKSCswimmingA2397
VilcānsPāvels199011.jūnVentspils SS SparsVSSSswimmingA0273
VilciņšKārlis200601.aprJelgavas SPSJSPSswimmingA2519
VilciņšReinis200802.marJelgavas SPSJSPSswimmingA3310
VilčaksArvīds200223.jūnJelgavas SPSJSPSswimmingA0733
ViļkinsGusts200630.novRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1909
VirseSabīne200612.aprĶekavas novada SSKNSSswimmingA1953
Visocka Viktorija 200701.janSK DelfīnsSKDELswimmingA2509
VisockisDavids200806.janDaugavpils ISVSDISVSswimmingA2910
VitkovskisMareks       200713.jūnĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2564
Vīksna Amēlija Nikola 200709.janValmieras BSSVBSSswimmingA2497
VīksneHarijs198231.marSK DelfīnsSKDELmastersA1767
VīksneGustavs200802.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2752
Vīksne Artūrs198414.augSK DelfīnsSKDELmastersA2398
VīķelisIzidors200615.decLŪPFLUPFwaterpoloW0026
VītiņaEvelīna201012.maiDobeles Sporta skola DSSswimmingA3311
VītiņšKārlis200722.augDobeles Sporta skola DSSswimmingA2807
VītolsReinis200713.febRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1847
Vjatkins Kristians200522.jūnĶekavas novada SSKNSSswimmingA2648
VjazanicinsAndrejs 200223.marBalvu Sporta skolaBALSSswimmingA1799
VladislavsZaharenko200804.novLŪPFLUPFwaterpoloW0110
Voicišs Toms200730.aprLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA3014
VoisetsŅikita200722.oktJelgavas SPSJSPSswimmingA2917
VoklovsMartiņš200502.maiLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA1979
Volodins Georgijs 200518.maiSK DelfīnsSKDELswimmingA1383 
VorobeičiksNatans200319.oktLiepājas KSS-EzerkrastsLKSSEswimmingA1317
VorobjovsRomans200619.febRēzeknes BJSSRBJSSswimmingA2400
VorslovsJānis200627.augIlūkstes novada SSINSSswimmingA2466
VoskansDaniels200612.novĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA2401
VuškārnieceElīza200902.jūlJelgavas SPSJSPSswimmingA2924
ZabusovaNikola200805.sepRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2603
ZacevsAleksandrs200715.marĶīpsalas peldbaseinsKIPPBswimmingA3160
ZagoruikoDanila200320.decSK DelfīnsSKDELswimmingA2118
ZagoruikoArtūrs200515.oktSK DelfīnsSKDELswimmingA2119
ZaicevaValērija195609.febPK ChampionsPKCHAmastersA2723
ZaicevsPjotrs198017.jūlPK ChampionsPKCHAmastersA3154
ZaicevsDaņila200811.aprLŪPFLUPFwaterpoloW0015
ZajcevsDaņila200227.novSK DelfīnsSKDELswimmingA1143
ZaķeTīna200719.aprVentspils SS SparsVSSSswimmingA2731
ZalāneEmīlija200818.aprSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3312
ZandarsRinalds200704.sepRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1910
ZarandijaMarks200826.oktPK GoldswimmerPKGOLswimmingA3313
ZariņaArella200719.sepRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2805
ZariņšGvido201014.jūlRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2860
ZariņšMatīss200315.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA2913
ZariņšOskars200513.jūnJelgavas SPSJSPSswimmingA2914
ZauerePatrīcija201028.decJūrmalas SSJSSswimmingA3314
Zālamans Edvards200704.novSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3315
ZālīteJēkabs200913.jūlValmieras BSSVBSSswimmingA3081
ZālītisGustavs199203.sepSK DelfīnsSKDELmastersA3316
ZālmaneAnce200820.febSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3317
ZbitkovskaAnna-Kate200323.aprĀdažu BJSSABJSSswimmingA1736
ZelmeneAnna Marija200428.novJelgavas SPSJSPSswimmingA1461
ZeltiņaAlberta200604.jūnIlūkstes novada SSINSSswimmingA2469
Zembergs Matīss200912.janSiguldas Sporta skolaSISSswimmingA3318
ZemžāneMarsela200610.febLiepājas KSS-Liepājas OCLKSSLswimmingA2188
ZeņinaJekaterina200507.decJēkabpils SCJEKSCswimmingA2766
Ziborova Alīna 200713.febSK DelfīnsSKDELswimmingA2510
ZiborovsIvans200825.oktRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2896
ZidersKrists200302.janRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA0953
ZinkevičsRihards200709.aprRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1911
ZinovičaKristīne200811.marJelgavas SPSJSPSswimmingA2404
ZinovjevaAnna 200403.febSK DelfīnsSKDELswimmingA2545
ZinovjevsDmitrijs 200817.janSK DelfīnsSKDELswimmingA2547
ZīdersLeons200704.jūnRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1848
ZlaminovsŅikita200712.marRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA2487
ZorinsAntons200726.augRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA2405
ZundeEdgars200426.decRBJSS Rīdzene-Daugavas SNRDSNswimmingA1912
Zvaigzne Paula200907.jūlJēkabpils SCJEKSCswimmingA2932
ZvejnieksHaralds200311.sepRBJSS RīdzeneRīdzeneswimmingA1323
ZviedrisRainers200523.janValmieras BSSVBSSswimmingA2179
ZviedrisKristers200813.sepValmieras BSSVBSSswimmingA2721
Zvīgule Elīza200224.decĀdažu BJSSABJSSswimmingA1739
Zvīguls Dāvis200418.jūlĀdažu BJSSABJSSswimmingA1740
ŽagareRēzija200612.aprJēkabpils SCJEKSCswimmingA2763
ŽarkihaAnastasija200524.janSK DelfīnsSKDELswimmingA2458
ŽarkovskisDmitrijs197514.jūlSK DelfīnsSKDELmastersA1306
ŽideņšRūdolfs200928.oktDobeles Sporta skola DSSswimmingA3146
ŽidkovsSergejs200215.maiJelgavas SPSJSPSswimmingA0735
ŽigarkovsSebastians200713.oktDaugavpils ISVSDISVSswimmingA3319
ŽigursJānis197130.jūlMadwave RīgaMADWRmastersA2724
ŽitnuhinsMatvejs200808.aprRBJSS Rīdzene-ZolitūdeRZOLswimmingA2894
ŽivuhinsRoberts201024.sepSK Spars-MKSKSMK swimmingA2708
ŽoglaVitālijs196327.maiPK ChampionsPKCHAmastersA1417
ŽukovsJegors200715.marVentspils SS SparsVSSSswimmingA2534
ŽukovskisKonstantīns200730.jūlRBJSS Rīdzene-ZiepniekkalnsRZIEPswimmingA3048

LPF pieteiktās un apstiprinātās sportistu pārejas

(01.02.2021)*
UzvārdsVārdsLicences nr.Jaunais klubsTreneris (jaunais)Pāreja no:Treneris (bijušais)
FeščenkoMarksA3126Ķīpsalas peldbaseinsJ.PerminovaJūrmalas SST.Leonova
EmbrekteZaneA0475Rīgas Ķīpsalas PKG.BrokaRBJSS Rīdene / ZiepniekkalnsG. Broka
GobergaMarta AnnijaA1048Rīgas Ķīpsalas PKG.BrokaRBJSS Rīdene / ZiepniekkalnsG.Broka
NiedrītisPatriksA2985Jūrmalas SST. ĻeonovaĶīpsalas peldbaseinsJ.Perminova
GādmaneHertaA2992RBJSS Rīdzene / Daugavas SNJ.PerminovaĶīpsalas peldbaseinsJ.Perminova
ČumakovsZaharsA2681RBJSS Rīdzene / Daugavas SNJ.PerminovaPK "Goldswimmer"A.Broks
BrjuhoveckisKirillsA3050RBJSS Rīdzene / ZiepniekkalnsG.BrokaRīgas Ķīpsalas PKG.Broka
DombrovskisEduardsA3054RBJSS Rīdzene / ZiepniekkalnsG.BrokaRīgas Ķīpsalas PKG.Broka
PotehinsRalfsA3052RBJSS Rīdzene / ZiepniekkalnsG.BrokaRīgas Ķīpsalas PKG.Broka
VasiļjevsDmitrijsA3053RBJSS Rīdzene / ZiepniekkalnsG.BrokaRīgas Ķīpsalas PKG.Broka
RašaleKsenijaA3051RBJSS Rīdzene / ZiepniekkalnsG.BrokaRīgas Ķīpsalas PKG.Broka
ŽukovskisKonstantīnsA3048RBJSS Rīdzene / ZiepniekkalnsG.BrokaRīgas Ķīpsalas PKG.Broka
SviridenkoKarolinaA3047RBJSS Rīdzene / ZiepniekkalnsG.BrokaRīgas Ķīpsalas PKG.Broka
ŅikitinaGabrielaA0148SK "Delfīns"S.KurmeļevsRīgas Ķīpsalas PKV.Maslovskis
VolodinsGeorgijsA1383SK "Delfīns"S.KurmeļevsPK "Goldswimmer"A.Broks
KuzminsDaniilsA2684SK "Delfīns"S.KurmeļevsPK "Goldswimmer"A.Broks
UvarovsDmitrijsA2968SK "Delfīns"S.KurmeļevsĶīpsalas peldbaseinsE.Šišlova
KalnupsArtūrsA0047Ķīpsalas peldbaseinsEleonora ŠišlovaRBJSS Rīdzene / Olimpiskais SCD.Kalnupa
ĶervisRodionsA0851Ķīpsalas peldbaseinsEleonora ŠišlovaLiepājas KSST. Korbane
ĀreAtisA1019Ķīpsalas peldbaseinsEleonora ŠišlovaKokneses SCJ. Grugule
KarajevsVsevolodsA0086PK Champions-Rīgas pilsēta ind.-
RešetņikovsGeorgsA0108PK Champions-Rīgas pilsēta ind.-
* NB!! Pārejas, kuras nav pieteiktas un iekļautas šajā sarakstā, automātiski tiek noraidītas

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.