Tiesnešu saraksts

UzvārdsVārdsKategorijaDzimšanas gadsKlubsPilsētaLicence derīga līdz
KiseļovsSergejsA1984Daugavpils01.10.2020
JēkabsonsRenoFINA1976Rīga31.12.2022
BlicāneSindija C1998Ķīpsalas PKRīga01.02.2022
MalukaJelena B1976Riga01.10.2020
TimermaneDiāna C1996Jelgava01.10.2020
GedrovičaAgnese A1995Jelgava01.10.2020
MiķelsonsArnolds B1955Valmiera01.10.2020
ĢīrupnieksĢirts FINA1985Jelgava31.12.2022
GedrovičaViktorija B2000Jelgava01.10.2020
RožkalneDiāna B1974Rīga01.10.2020
NēliussUģis B1987Rīga01.10.2020
ViduceOlita C1987Sigulda01.10.2020
ŠlosaLaura B2001Jūrmalas sporta skolaJūrmala01.02.2022
VidrickaTatjanaB1970Jūrmalas sporta skolaJūrmala01.10.2020
SolovjovaJeļenaA1956Rīga01.10.2020
AigareIlze B1965Rīga01.10.2020
Estere EstellaMituleB2001Rīga01.10.2020
AigareAnita B1993Rīga01.11.2020
VasiļjevaDajana B2002Rīga01.11.2020
SkābeAiga B1974Rīga01.11.2020
VuškānsRalfs Kristers B2003Rīga01.11.2020
LipinsAleksandrs C2002Rīga01.11.2020
DūdaKatrīna C1984Jelgava01.11.2020
KrūskopaIeva C1995Rīga01.11.2020
VidnersReinis C2002Rīga01.11.2020
LismanisAndrejs B1969Valmiera01.11.2020
Builo-HoļmeAnna C1983Jelgava01.11.2020
MālmaneAnna AustraB2001Rīga01.11.2020
KrupinsVjačeslavs C2003Daugavpils01.11.2020
OzoliņaLīga C1986Piņķi01.11.2020
KravcenkoAnastasija C1999Rīga01.11.2020
JēkabsonsInts C1982Valmiera01.12.2020
DukureJolanta C1979Valmiera01.12.2020
Tetere IlutaC1970Valmiera01.12.2020
DukureJolanta C1979Valmiera01.12.2020
LismaneEgita C1971Valmiera01.12.2020
TrēziņšGints C1975Valmiera01.12.2020
NagleLiene C1986Valmiera01.12.2020
Limbēna-StrazdīteAntra C1972Valmiera01.12.2020
BergsKārlis C2001Valmiera01.12.2020
GobaMāra C1959Valmiera01.12.2020
GavrilovaAnastasijaC1999Rīga01.12.2020
JefimovsAleksandrs C1988Valmiera01.12.2020
JefimovsAigars C1991Valmiera01.12.2020
SiliņaSindija C1995Valmiera01.12.2020
ZviedreIneta C1966Valmiera01.12.2020
ŅikiforovsDanīls C2000Valmiera01.12.2020
SiliņaLaura C1973Valmiera01.12.2020
SilinsVitauts JānisC2000Valmiera01.12.2020
SupeJānis C1974ValmieraValmiera01.01.2021
ButinaIlze C1953PK " Aqua"Valmiera01.01.2021
RešetņikovsGeorgs B1997BJSS "Rīdzene"Rīga01.01.2021
PūpolaSanita C1990Valmieras BSSValmiera01.01.2021
MjasojedovsFjodors FINA1994BJSS Rīdzene DSNRīga31.12.2022
ZariņaSvetlana LanaC1978-Rīga01.01.2021
KrauzeJekaterinaC1973-Rīga01.01.2021
KrauzeAdriansC1998-Rīga01.01.2021
ŽarkovskisDmitrijsC1975BSK "Delfīns"Rīga01.01.2021
Nābels-ŠneidersMārtiņšB1996-Rīga01.01.2021
MikučevskaLīgaC1967-Rīga01.01.2021
PunnenovaLīga C1974BSK "Delfīns"Rīga01.02.2021
GrjunbergaInese B1978PK”Ogre”Ogre01.02.2021
AļohinsViktors A1955RTU sporta klubsRīga01.03.2021
KalvāneAntra C1968PK " Aqua"Valmiera01.03.2021
ŽarinovsVladlensA1993Jūrmalas sporta skolaJūrmala01.03.2021
KuzminaJūlijaFINA1979BJSS Rīdzene DSNRīga31.12.2022
PlotnieksJānis FINA1971-Rīga31.12.2022
TreigutsĢirts FINA1983-Rīga31.12.2020
SmilgaineElīna C1995JSPSJelgava01.03.2021
TimoninsKirills A2002BJSS Rīdzene DSNRīga01.02.2022
LiepaArtūrs C2003Rīdzene OSCKalngale01.03.2021
GiņkoDarja C2004Jūrmalas sporta skolaJūrmala01.03.2021
KalnietisArtis B1980-Jelgava01.02.2022
FridrihsoneAndra C1966Siguldas Sporta skolaSigulda01.03.2021
SmirnovsRomans B2000BJSS Rīdzene DSNRīga01.03.2021
GļinkoKarina C2001BJSS "Rīdzene"/ZolitūdeJūrmala01.03.2021
GraudužisAleksis C1998Rīgas Tehniskā universitāteRīga01.03.2021
FrancukaLija C2001BSK "Delfīns"Rīga01.03.2021
LukaševičaLiene C1979-Rīga01.03.2021
PaidereMadara C2004Ķekavas novada sporta skolaĶekava01.03.2021
KrūmiņaPatrīcija C2003Jūrmalas Sporta skolaJūrmala01.04.2021
KurmeļevaKarina C1997BSK "Delfīns"Rīga01.04.2021
ŽarkovskaAleksandra C2004Stopiņu novadsSalaspils01.04.2021
Beinare-TjutjunovaElīna B2001BSK "Delfīns"Rīga01.04.2021
BrankovaValērija B2002Jūrmalas Sporta skolaJūrmala01.04.2021
JakubovskisGermansA1976Sk DelfinsRīga01.05.2021
GorčakovaAnna B2002BSK DelfīnsRīga01.06.2021
GribokaKsenija C2003BSK DelfīnsRīga01.06.2021
AdamovičsSebastians C2004Sk DelfinsRīga01.06.2021
SergeļaAnastasija C2002Sk DelfinsRīga01.06.2021
ArtamonovaRenāte C2002JSPSJelgava01.06.2021
AlipovaDarīja C2005BSK DelfīnsRīga01.06.2021
RibakovaAļona C1991Sk DelfinsRīga01.06.2021
RibakovaAleksandra C1998Sk DelfinsRīga01.06.2021
VerdenhofsAtis B1985BSK DelfīnsSalaspils01.09.2022
ŽarkihaAnastasija C2005BSK DelfīnsRīga01.06.2021
ZīleJēkabs C1984-Rīga01.06.2021
SipčenokaAiraC2005BJSS Rīdzene ZiepniekkalnsRīga01.06.2021
KļaviņaEva EvelīnaC2005Sk DelfinsSalaspils01.06.2021
TrifonovaMarijaC1977Sk DelfinsRīga01.06.2021
NaumovaJūlijaB1976Ķīpsalas PKRīga01.06.2021
ZirneIneseC1971Kipsalas peldbaseinsRīga01.06.2021
SalmiņaGerda C1999Sk DelfinsRīga01.11.2021
ZālītisGustavs C1992-Rīga01.11.2021
GrjunbergaĢertrūde C2005PK OgreOgre01.11.2021
ZavidnajaMilena C1995SK "Zolitude"Rīga01.11.2021
LiepaMāris C1970Ķīpsalas peldēšanas klubsRīga01.11.2021
OtroškoMihails C1997Jūrmalas sporta skolaJūrmala01.11.2021
KlāsoneVikija C2001VBSSValmiera01.11.2021
ZubarevaAleksandra C1972-Rīga01.11.2021
BoreJekaterina C2003BJSS "Rīdzene"Rīga01.11.2021
MillersoneBibijaC1972Jūrmalas sporta skolaJūrmala01.11.2021
MalašenokaIrinaC1975BSK "Delfīns"Rīga01.11.2021
NovickaAndra C1980Rīga01.11.2021
JurčenokaAnna C1997RTU Ķīpsalas peldbaseinsRīga01.11.2021
BeināreAgnese C1981RBJSS "RīdzeneRīga01.12.2021
ViļkinsGusts C2006RBJSS "RīdzeneRīga01.12.2021
PriedīteInga C1975SK DelfīnsUlbroka01.12.2021
RutkovskaAnna MarijaC2005-Ogre01.02.2022
LočmeleMarija C2000-Ogre01.02.2022
ČāmānsKristers C2005Ķekavas sporta skolaĶekava01.02.2022
AleksandrovaNatālija C1973Peldēšanas klubs "Champions"Rīga01.02.2022
KramareAnželika C1997Liepājas KSSLiepāja01.02.2022
ZariņaLigita B1984-Rīga01.02.2022
VeğerisAinārs C1968-Sigulda01.02.2022
KlabataLāsma C1997-Jelgava01.02.2022
KalniņaKate C2006Ķekavas Novada Sporta SkolaĶekava01.02.2022
KordjukovsNiksC2003Jelgavas SPSJelgava01.02.2022
HmeļovaGabriela C2006Jūrmalas Sporta skolaJūrmala01.02.2022
NeimiševaElizabete C1980PK ChampionsOgre01.02.2022
AvotiņšAigars C1981-Stopiņi01.02.2022
KatlapaLinda C1976SiguldaRīga01.02.2022
ŽoglaVītālijsC1963PK ChampionsRīga01.02.2022
LinītisNaurisC1993-Jelgava01.02.2022
DanilenkoValentinaC1974PK ChampionsRīga01.02.2022
RiļcinaJeļena C1983PK ChampionsRīga01.02.2022
VizbulisDāvids C2002Stopiņu peldbaseinsRīga01.02.2022
SulaAnete C2006Ķekavas sporta skolaĶekava01.02.2022
ŠipkovaElzaC2005Jūrmalas sporta skolaJūrmala01.06.2021
KalniņaKateC2006Ķekavas sporta skolaĶekava01.02.2022
VirseSabīneC2006Ķekavas sporta skolaĶekava01.02.2022
ZaicevaValērijaC1956PK ChampionsRīga01.02.2022
KručiņinsIļja C1998Liepājas KSSLiepāja01.02.2022
SolozemnieksArturs C1979SK DelfīnsRīga01.02.2022
MakarovsRuslansB1989Liepājas KSSLiepāja01.02.2022
MurānsPāvelsB1985Ādažu BJSSĀdaži01.09.2022
RozentālsArnis B2001BSK "Delfīns"Rīga01.12.2021
UzvārdsVārdsKategorija
GorbačaDarjaFINA Beginner
RibakovaAļonaFINA Beginner
RibakovaAleksandraFINA Beginner
TimermaneDiānaFINA Beginner
UzvārdsVārdsKategorija
PavārsReinis FINA Beginner
GaluškaMihailsFINA Beginner

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

X