Tiesnešu saraksts

VārdsUzvārdsKategorijaDzimšanas gadsKlubsPilsētaLicence derīga līdz
JolantaDukureC1979Valmiera01/12/2021
JūlijaNaumovaB1976Mad Wave klubsRīga01/06/2021
NiksKordjukovsC2003Jelgavas SPSJelgava01/02/2022
AigaSkābeB1974PK "Champions"Rīga01/11/2021
DajanaVasiļjevaB2002PK "Champions"Rīga01/11/2021
Arnis PēterisRozentālsB2001Rīdzene DSNRīga01/12/2021
AiraSipčenokaC2005BJSS Rīdzene ZiepniekkalnsRīga01/06/2021
KirillsTimoninsA2002BJSS Rīdzene DSNRīga01/02/2022
JekaterinaBoreC2003BJSS"Rīdzene"Rīga01/11/2021
AleksandrsLipinsC2002Rīga01/11/2021
LīgaMikučevskaC1967RĪGA01/01/2021
Anna MarijaRutkovskaC2005-Ogre01/02/2022
MārtiņšNābels-ŠneidersB1996RTURīga01/01/2021
AnastasijaŽarkihaC2005BSK DelfīnsRīga01/06/2021
KarinaGļinkoC2001BJSS "Rīdzene"/ZolitūdeRīga01/03/2021
InetaZviedreC1966Valmiera01/12/2021
JeļenaRiļcinaC1983PK ChampionsRīga01/02/2022
KsenijaGribokaC2003SK "Delfīns"Rīga01/06/2021
AnnaGorčakovaB2002SK DelfinsSalaspils01/06/2021
AleksandraRibakovaC1998SK DelfīnsRīga01/06/2021
GermansJakubovskisA1976Biedrība"Sporta klubs Delfīns"Rīga01/05/2021
DiānaTimermaneB1996Jelgava01/10/2021
AndrejsLismanisB1969AQUAValmiera01/11/2021
EgitaLismaneC1971Valmiera01/11/2021
IlzeAigareB1965SK Delfīns MastersStopiņu novads01/10/2021
AnitaAigareB1993-Stopiņu novads01/10/2021
SindijaBlicāneB1998Ķīpsalas PKRīga01/02/2022
ElizabeteNeimiševaC1980PK ChampionsOgre01/02/2022
DarijaAlipovaC2005BSKDelfīnsRīga01/06/2021
KristersČāmānsc2005Ķekavas sporta skolaĶekava01/02/2022
DarjaGiņkoB2004JSSJūrmala31/12/2021
ElzaŠipkovaC2005Jūrmalas ssJūrmala01/06/2021
DiānaRožkalneB1974Madwave RīgaRīga01/10/2021
ĢirtsTreigutsFINA1983Biedrība "Peldēšanas skola "Rīga""Rīga31/12/2024
VladlensŽarinovsFINA1993Jūrmala31/12/2024
AinārsVeģerisC1968Sigulda01/02/2022
OlitaViduceC1987Siguldas Sporta skolaSigulda01/10/2021
LindaKatlapaC1976Sigulda01/02/2022
LigitaZariņaB1984Rīga01/02/2022
AtisVerdenhofsB1985SK Delfīns01/09/2022
Svetlana LanaZariņaC1978-Rīga, Jelgava01/01/2022
ArnoldsMikelsonsB1955Valmiera01/10/2021
BibiMillersoneC1973Jūrmalas sporta skolaJūrmala01/11/2021
SabīneVirseC2006Ķekavas sporta skolaĶekava01/02/2022
JūlijaKuzminaFINA1979RBJSS "Rīdzene"/DSNRīga31/12/2022
ElīnaBeinare-TjutjunovaB2001BSK"Delfīns"Rīga01/04/2021
KatrīnaDūdaC1984Jelgava01/02/2022
AnastasijaGavrilovaC1999PK Olimp - Rīdzene OSCRīga01/12/2021
AgneseGedrovicaFINA1995Jelgava31/12/2024
ĢirtsĢīrupnieksFINA1985Jelgava31/12/2022
VjačeslavsKrupinsC2003SPARS-MKDaugavpils01/01/2022
UģisNēliussA1987-Rīga01/10/2021
Eva EvelīnaKļaviņaC2005SK DelfīnsSalaspils01/06/2021
ArtisKalnietisB1980-Jelgava01/02/2022
VitalijsZoglaC1963ChampionsRīga01/02/2022
ViktorsAļohinsA1955RTU sporta klubsRīga01/03/2023
AndraFridrihsoneC1966Siguldas Sporta skolaSigulda01/03/2021
ŽannaCvečkovskaC1983DAUGAVPILS LPKDaugavpils01/02/2023
DiānaŠkļaraC1985OGRE PK OGRERīga01/02/2023
EduardsOzolsC1992Limbaži OC LimbažiLimbaži01/02/2023
DaceDrustaC1984-Rīga01/02/2023
RodionsĶervisC2000RTU Ķīpsalas peldbaseinsRīga01/02/2023
ĒriksMelgailisC2000Liepāja KSS EzerkrastsLiepāja01/02/2023
TinaKorbaneC1967Liepājas KSSLiepāja01/02/2023
Žanna StajevskaC1982PK OgreOgre01/02/2023
GunaGavareC1982Jēkabpils sporta centrsJēkabpils 01/02/2023
RenāteArtamonovaB2002JelgavaJelgava01/02/2023
JūlijaRamazanovaC1983Rīga OSCRīga01/02/2023
JanaDobrjanskaC2001Jelgavas specializētā peldēšanas skolaJelgava01/02/2023
Elīza JekumaC1999-Saldus01/02/2023
VeronikaGorškovaC2000Jelgavas specializētā peldēšanas skolaJelgava01/02/2023
ArvīdsVilčaksC2002Jelgavas specializētā peldēšanas skolaJelgava01/02/2023
Olafs DāgsGļaņenkoC2006StopiņiStopiņu novads01/02/2023
Baiba MedneC1990Ķīpsalas peldbaseinsĶekava01/02/2023
AnnaGriceņukaC1998Rīdzene OSCRīga01/02/2023
Mareks VeissC1986-Kuldīga01/02/2023
Evija OzoliņaC1974-Rīga01/02/2023
LāsmaLubāneC2000-Rīga01/02/2023
Andrejs HodjuksC1983Rēzeknes bērnu jaunatnes sporta skolaRēzekne01/02/2023
EmīlsDūmiņšC1999Jelgavas specializētā peldēšanas skolaJelgava01/02/2023
JeļenaMahajevaC2003 BSK DelfīnsRīga 01/02/2023
Antra Limbēna-StrazdīteC1972 Valmieras Bērnu sporta skolaValmiera01/02/2023
Elīna CelmiņaC2003 Valmieras Bērnu sporta skolaValmiera01/02/2023
Olga DreimaneC1993Liepājas Kompleksa sporta skolaLiepāja01/02/2023
Selīna KalnišķeC1998Jelgavas SPSJelgava01/02/2023
Kristaps VaģelisC1990Saldus Saldus 01/02/2023
Ilona LeimaneC1975Peldēšanas skola DaugavaRīga01/02/2023
Mareta KalnišķeC2002Jelgavas SPSJelgavas SPS01/02/2023
Šarlote VerdenhofaC2006RBJSS Rīdzene - Daugavas SNRīga01/02/2023
JeļenaMaļukaB1976-Riga01/10/2021
LauraŠlosaB2001Jūrmalas Peldēšanas skolaJūrmala01/02/2023
MarijaLočmeleC2000Ogre01/10/2021
Anastasija SergeļaC2002SK DelfīnsRīga01/10/2021
ArvīdsVilčaksC2002Jelgavas specializētā peldēšanas skolaJelgava01/02/2022
Kate KalniņaC2006Ķekavas sporta skolaĶekava01/02/2022
Estere EstellaMituleB2001Rīga Ķīpsalas peldbaseinsRīga01/10/2022
AnželikaKramareB1997-Rīga01/08/2022
SindijaSilinaB1995Aqua ValmieraValmiera01/12/2021
PēterisLubānsC2002-Rīga01/02/2023
JeļenaVisockaB1962Jelgava JSPSJelgava01/02/2023
IngaArnīteB1976Jelgava JSPSJelgava01/02/2023
Anna AustraMālmaneB2001-Rīga01/12/2021
Martins SimsonsC2007Ķekavas sporta skolaĶekava01/02/2023
RenoJēkabsonsFINA1976-Rīga31/12/2022
KristersCīrulisC2007Ķekavas sporta skolaĶekava01/02/2023
AnželikaPaegleB1970Jelgava JSPSJelgava01/02/2023
EgijaKravcovaB1985Jelgava JSPSJelgava01/02/2023
DanīlsŅikiforovsC2000VBSSValmiera01/12/2021
Astra OzoliņaB1956Jelgava JSPSJelgava01/02/2023
GabrielaHmeļovaC2006Jūrmalas sporta skolaJūrmala01/02/2022
IneseGrjunbergaB1978Pk OgreOgre01/12/2022
UzvārdsVārdsKategorija
GorbačaDarjaFINA Beginner
RibakovaAļonaFINA Beginner
RibakovaAleksandraFINA Beginner
TimermaneDiānaFINA Beginner
UzvārdsVārdsKategorija
PavārsReinis FINA Beginner
GaluškaMihailsFINA Beginner

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.