aprīlis, 2021

10apr10:0014:00Tiešsaistes konference – Patiess Sports kā sporta vērtību sastāvdaļa

Informācija par pasākumu

Latvijas Antidopinga birojs aicina Jūs piedalīties tiešsaistē rīkotajā 3. Patiess Sports konferencē š.g. 10. aprīlī – Patiess Sports kā sporta vērtību sastāvdaļa.

Šogad konferences tēmas būs veltītas tam, kā norit audzināšana ar sporta starpniecību un, kā bērnu vērtības attīstās, piedaloties sportiskajās aktivitātēs gan individuāli, gan komandās. Plašs lektoru loks runās, par to kādi faktori ietekmē rezultātus un sasniegumus sportā.

Konferences dalībniekiem būs iespēja klausīties lekcijas gan par to, kā palīdzēt bērniem sportā kontrolēt savas emocijas, pārvarēt stresu, psiholoģiski adaptēties dažādām situācijām, risināt konfliktus, gan arī saņemt padomus par uzturu, veselīgām ēdienreizēm un uztura bagātinātājiem. Tāpat eksperti dalīsies savā pieredzē par vērtību nodošanu jaunajiem sportistiem. Konferences programma pieejama ŠEIT.

Mēs aicinām Jūs dalīties ar šo informāciju sporta federāciju biedru, treneru, sporta skolotāju, sportistu vecāku, medicīnas speciālistu, sporta nozares politikas veidotāju un visu to interesentu vidū, kam rūp un ir svarīga godīga un patiesa sporta attīstība Latvijā.

Dalība tiešsaistes konferencē ir bezmaksas, reģistrējoties https://antidopings.gov.lv mājas lapā.

Vairāk

Laiks

(Sestdiena) 10:00 - 14:00

Organizators

Latvijas Antidopinga birojs

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.