Sacensību kalendārs

Arhīvs 2017 2018 2019 2020

DatumsNosaukumsMPilsētaValstsNolikumsPieteikumsRezultāti
10. janvārsBJSS "Rīdzene" Garās distances 201925RīgaLatvija
18. janvārisBJSS "Rīdzene" Delfīna diena25RīgaLatvija
24. janvārisRēzeknes BJSS "Kraula Diena" sacensības peldēšanā 25RēzekneLatvija
24.-25. janvārisJelgavas 2019.gada Ziemas čempionāts garajās distancēs25JelgavaLatvija
25. janvārisBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Garais krauls"25RīgaLatvija
25. - 27. janvārisLuksemburgas "Euro meet". LEN Eiropas kausa 1.posms.50LuksemburgaLuksemburga
29. janvārisBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Garais krauls"25RīgaLatvija
07.-08. februārisJaunie talanti25JelgavaLatvija

08.-09. februārisDaugavpils čempionāts25DaugavpilsLatvija
15. februārisĀtrā muguriņa25VentspilsLatvija
15. februārisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības ”Kraula diena”25LiepājaLatvija
16. februārisĶekavas peldēšanas čempionāts25ĶekavaLatvija

16.-17. februārisXI Baltijas atklātais čempionāts vecmeistariem “Riga Amber Cup 2019”25RīgaLatvija


01.-03.marts95. Latvijas Atklātais čempionāts peldēšanā50RīgaLatvija


07. martsRēzeknes BJSS "Pavasara starti"
25RēzekneLatvija

08.-09.martsStarptautisks turnīrs peldēšanā
““Madwave Challenge” Latvija”
50RīgaLatvija


15. martsBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Četru komandu kauss"25RīgaLatvija
15.-16. martsValmieras BSS atklātais čempionāts25Valmiera
Latvija
22.-23. martsBaltijas valstu čempionāts un Baltijas
jauniešu meistarsacīkstes (z.'02.-'04.g.dz.; m.'03.-'05.g.dz.)
50TartuIgaunija
29.-30. martsKristāla Lāse25VentspilsLatvija

04.-05. aprīlisLiepājas pilsētas atklātais čempionāts 25LiepājaLatvija
05.-06. aprīlisLatvijas čempionāts U1925JelgavaLatvija


11.aprīlisDaugavpils pilsētas skolēnu 2018./2019. mācību gada sacensības25DaugavpilsLatvija

11.-12. aprīlisBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Delfīna diena 2019"25RīgaLatvija
12.aprīlisRēzeknes BJSS Lieldienu sacensības25RēzekneLatvija
12. aprīlisĀdažu BJSS atklātais čempionāts25ĀdažiLatvija

17. aprīlisRēzeknes BJSS klasifikācijas sacensības25RēzekneLatvija
17. aprīlisLieldienu sacensības25Valmiera
Latvija
17. aprīlisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības "Zaļā vardīte”25LiepājaLatvija
19. aprīlisJautrā varde25VentspilsLatvija
20. aprīlisStarptautiskās peldēšanas sacensības "Zelta Zivtiņa"25InčukalnsLatvija
26. aprīlisPeldēšanas sacensības ''Medūzas kauss''25JūrmalaLatvija
03.-04. maijs3. Latvijas Jauniešu un Junioru čempionāts peldēšanā50RīgaLatvija

04.-05. maijsAtklātais Latvijas čempionāts peldēšanā vecmeistariem un tautas klasē50RīgaLatvija



10. maijsKompleksa diena25LiepājaLatvija
10. maijsBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Kompleksa diena 2019"25RīgaLatvija
15.-16. maijsJelgavas 2019.gada atklātais vasaras čempionāts. 6. posms25JelgavaLatvija
17. maijsEzerkrasts jauno peldētāju sacensības peldēšanā25LiepājaLatvija
23.-24. maijsLiepājas KSS sprinta turnīrs “REKORDISTA DIENA“25LiepājaLatvija
25. maijsRēzeknes pilsētas 2019.g. atklātais čempionāts peldēšanā25RēzekneLatvija
31. maijsSezonas noslēguma sacensības "Mans rekords"25VentspilsLatvija
31. maijsUzlecošā zvaigzne25JūrmalaLatvija
31. maijs - 01. jūnijsStarptautiskas sacensības peldēšanā
““Madwave Challenge” Rīgas kauss”
25RigaLatvija

04.-07. jūnijsII Starptautiskās sacensības mākslas peldēšanā
"Synchro Latvia Cup 2019"
25RīgaLatvija


08. jūnijsRēzeknes pilsētas 2018./2019.gada sezonas noslēguma sacensības 25RēzekneLatvija
13.-14. jūnijs BJSS "Rīdzene" Sezonas noslēguma sacensības Ziepniekkalnā25RīgaLatvija
20.-22. jūnijsLatvijas čempionāts 25m peldbaseinā25ValmieraLatvija


21. jūnijsEzerkrasts klasifikācijas sacensības25LiepājaLatvija
03.-07. jūlijs Eiropas Junioru čempionāts peldēšanā
50KazaņaKrievija
03. - 14. jūlijs30. Pasaules Universiāde 201950NeapoleItālija
05.-07. jūlijs Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiāde25JelgavaLatvija
05.-07. jūlijsXI Baltijas Jūras Jaunatnes spēlesKarlstadaZviedrija
13.-14. jūlijsZiemeļvalstu Jaunatnes čempionāts50VejleDānija
21.-27. jūlijsEiropas Jaunatnes Olimpiskais festivāls50BakuAzerbaidžāna
21.-28. jūlijs18. FINA Pasaules čempionāts peldēšanā
50GvandžuDienvidkoreja
05-11. augusts2019 Eiropas čempionāts daiļlēkšanāKijevaUkraina
12.-18. augustsFINA Pasaules čempionāts peldēšanā vecmeistariem50GvandžuDienvidkoreja
17. augustsPludmales spēles. Peldēšana atklātā ūdenīRīgaLatvija
20.-25. augustsFINA Pasaules Junioru čempionāts peldēšanā50BudapeštaUngārija
25. augustsBJSS "Rīdzene" peldēšanas nometne "Peldēšana" sacensības25KokneseLatvija

19.-20. septembrisJelgavas SPS sezonas atklāšanas sacensības25JelgavaLatvija
27.-28. septembrisRBJSS Rīdzene - “Līderis 2019”25RīgaLatvija
28. septembrisNakts Peldējums50RīgaLatvija
28.septembris"Zelta rudens"25DaugavpilsLatvija


03. oktobrisRēzeknes BJSS sezonas atklāšanas sacensības25RēzekneLatvija
03-04. oktobrisBJSS "Rīdzene" Sezonas atklāšanas sacensības Ziepniekkalnā25RīgaLatvija
11. oktobrisLatvijas Jauniešu meistarsacīkstes25JelgavaLatvija
11.-13. oktobrisFINA Pasaules kauss peldēšanā 201950BerlīneVācija
16. oktobris Jelgavas pilsētas skolu 2019.g. Olimpiskās stafetes25JelgavaLatvija
18. oktobrisBrīvā stila diena25VentspilsLatvija
18. -19. oktobrisValmieras pilsētas atklātais čempionāts25Valmiera
Latvija
25. oktobrisLatvijas Jauniešu čempionāts25RīgaLatvija
01.-02. novembris7. Starptautiskais Sprinta festivāls “Rīgas Sprints 2019”25RīgaLatvija


01.-03. novembrisFINA Pasaules kauss peldēšanā 201950KazaņaKrievija
08. novembrisKurzemes čempionāts25VentspilsLatvija
09. novembrisSK “FORUMS” atklātāSs sacensības25DaugavpilsLatvija
13. novembrisRBJSS Rīdzene “Kraula diena 2019”25RīgaLatvija
14. novembrisRēzeknes BJSS ,,Lačpleša diena,, sacensības25RēzekneLatvija
15. novembrisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības ”Ātrā muguriņa”25LiepājaLatvija
22.-23. novembrisStarptautiskās sacensības peldēšanā ““Madwave Challenge” Rīga”50RīgaLatvija

25. novembris12. A. Marcinkeviča ceļojošā kausa izcīņa25DaugavpilsLatvija
29.-30. novembrisLatvijas Junioru čempionāts25JelgavaLatvija

29. novembris - 01. decembrisZiemeļvalstu čempionāts peldēšanā25Farēru salas
04-08. decembrisLEN Eiropas čempionāts peldēšanā (25m)GlāzgovaSkotija
05. decembrisLiepājas KSS sacensības “Cerību starti “25LiepājaLatvija
06.-07. decembris30. Latvijas novadu kausa izcīņa25VentspilsLatvija
12.-13. decembrisLiepājas KSS Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs25LiepājaLatvija
13. decembrisLedus Lāse25VentspilsLatvija
14. decembrisStarptautiskais Ziemassvētku turnīrs25DaugavpilsLatvija
19. decembrisRēzeknes BJSS Ziemssvētku turnīrs peldēšanā25RēzekneLatvija
19.-20. decembrisJelgavas SPS Ziemassvētku sacensības (A.Miskārova kauss)25JelgavaLatvija
27. decembris Jelgavas SPS Jaungada sprints (A.Ozoliņas, J.Mistera kauss)25JelgavaLatvija