Sacensību kalendārs

Arhīvs 2017 2018 2019 2020

DatumsNosaukumsMPilsētaValstsNolikumsPieteikumsRezultāti
17. janvārisRēzeknes BJSS "Kraula diena"25Rēzekne
Latvija
23.-24. janvārisJelgavas 2020.gada Ziemas čempionāts garajās distancēs 25JelgavaLatvija
24. janvārisRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības "Garais krauls Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
30. janvārisRBJSS "Rīdzene"peldēšanas sacensības "Garais krauls'' 100/200/400/80025RīgaLatvija
31. janvāris - 01. februārisStarptautisks turnīrs peldēšanā
“Madwave Challenge Latvija” (II posms)
50RīgaLatvija
06.-07. februārisJaunie talanti25JelgavaLatvija
09. februārisLatvijas Ūdenspolo čempionāts 2020, 3. posms50RīgaLatvija
14. februārisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības ”Kraula diena”25LiepājaLatvija
14. februāris"Ātrā muguriņa"25VentspilsLatvija
15. februārisDaugavpils pilsētas atklātais čempionāts peldēšanā25DaugavpilsLatvija
21. februārisRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības "Delfīna diena"25RīgaLatvija
21. februārisRBJSS " Rīdzene" sacensības "Brasa diena Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
22. februārisĶekavas NSS peldēšanas sacensības25ĶekavaLatvija
22.-23. februārisXII Baltijas atklātais čempionāts vecmeistariem “Riga Amber Cup 2020”25RīgaLatvija
28. februāris – 01. marts96. Latvijas atklātais čempionāts50RīgaLatvija
05. martsRēzeknes BJSS "Pavasara starti" sacensības25RēzekneLatvija
06. martsJelgavas SPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
07.-08. martsBaltijas valstu čempionāts50RīgaLatvija
13.-14. martsValmieras BSS atklātās meistarsacīkstes25ValmieraLatvija
18. martsRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības "Delfīna diena Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
19. martsRBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Četru komandu kauss"25RīgaLatvija
21. martsPavasara kauss 202025DaugavpilsLatvija
27.-28. marts"Kristāla Lāse"25VentspilsLatvija
08. aprīlisValmieras BSS Lieldienu sacensības25ValmieraLatvija
09.-10. aprīlisJelgavas SPS klasifikācijas sacensības25JelgavaLatvija
10.aprīlisLiepājas pilsētas čempionāts 25LiepājaLatvija
12.aprīlisLatvijas Ūdenspolo čempionāts 2020, 4.posms 25RīgaLatvija
16. aprīlisRBJSS "Rīdzene" peldēšanas sacensības "Delfīna diena Ziepniekkalna peldbaseinā"25RīgaLatvija
17. aprīlisRBJSS " Rīdzene" peldēšanas sacensības "Muguras diena Zolitūdes peldbaseinā"25RīgaLatvija
17. aprīlis"Jautrā varde"25VentspilsLatvija
18. aprīlisDaugavpils ISVS kauss peldēšanā25DaugavpilsLatvija
18. aprīlisStarptautiskās peldēšanas sacensības "Zelta Zivtiņa"25InčukalnsLatvija
24. aprīlisLiepājas KSS-Ezerkrasts sacensības "Zaļa vardīte”25LiepājaLatvija
01.-02. maijsAtklātais Latvijas čempionāts peldēšanā vecmeistariem un tautas klasē50RīgaLatvija



01.-02. maijs4. Latvijas Jauniešu un Junioru čempionāts peldēšanā50RīgaLatvija
4. maijsLatvijas Ūdenspolo čempionāts 2020, 5.posms25RīgaLatvija
11.-17. maijsEiropas čempionāts50BudapeštaUngārija
14. maijsRBJSS "Rīdzene"peldēšanas sacensības "Kompleksa diena” 100/200/40025Rīga