Rīgas jauniešu meistarsacīkstes un Rīgas čempionāts

Š.g. 24. un 25. novembrī, Rīgā norisināsies 2017. gada Rīgas jauniešu meistarsacīkstes un Rīgas čempionāts peldēšanā, kurā plecu pie pleca pulcēsies jaunie un talantīgie peldētāji, kā arī pieredzes bagāti peldētāji, lai cīnītos par uzvarām individuālajā vērtējumā, kā arī komandu vērtējumā – stafetēs.

Rīgas jauniešu meistarsacīkstēs tiks noskaidroti uzvarētāji 12 individuālajās distancēs, savukārt Rīgas čempionāta programmā ir paredzētas 18 individuālās distances.  Tāpat Rīgas jauniešu meistarsacīkšu dalībnieki cīnīsies par medaļām 2 distancēs, kas ir vienas no jaunākajām distancēm, kas ir iekļautas pasaules čempionāta programmā – 4×50 m kompleksā stila un brīvā stila stafetēs jaukto (2 meitenes un 2 zēni) komandu peldējumos. Savukārt Rīgas čempionāta dalībnieki cīnīsies par medaļām 2 divas reizes garākās komandu vērtējuma distancēs, kas tāpat ir vienas no jaunākajām distancēm, kas ir iekļautas pasaules čempionāta programmā – 4×100 m kompleksā stila un brīvā stila stafetēs jaukto (2 meitenes un 2 zēni) komandu peldējumos.

Cīņa par uzvarām šogad solās būt interesanta un varēsim skatīt klātienē ne tikai Rīgas, Pierīgas novadu vai Jūrmalas komandu pārstāvjus,  bet arī peldētājus no Igaunijas un Vācijas. Jauniešu meistarsacīkstēs dalībai sacensībās ir piereģistrējušies 15 klubi un sporta skolas – kopumā uz starta izies gandrīz 250 jauno peldētāju, savukārt čempionātā dalībai sacensībās ir piereģistrējušies 16 klubi un sporta skolas, t.sk. klubi no Igaunijas un Vācijas – kopumā uz starta izies gandrīz 200 peldētāju.

Sacensību norise

Vieta: Daugavas sporta nama 25 m peldbaseins, Krišjāņa Barona ielā 107, Rīgā

Rīgas jauniešu meistarsacīkstes

Sākums: 24. novembrī plkst. 14:30 (iesildīšanās 30 min. pirms starta)

                25. novembrī plkst. 09:30 (iesildīšanās 30 min. pirms starta)

Sacensību aktuālā informācija

Sacensību tiešsaistes rezultāti

Rīgas čempionāts

Sākums: 24. novembrī plkst. 17:45 (iesildīšanās 30 min. pirms starta)

                25. novembrī plkst. 12:45 (iesildīšanās 30 min. pirms starta)

Sacensību aktuālā informācija

Sacensību tiešsaistes rezultāti

QR Code Business Card